Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Koji mobitel kupiti?

Savjeti, iskustva 🤗
2019 08 18
Ovisi o tvojim preferencama, nekome je super Alcatel,dok netko nikad nebi kupio taj ..... Meni je bitno da ima dobru kameru,jer sve fotkam mobitelom,imala sam 2 god. HUAWEI P smart 1400kn novi,bila sam zadovoljna, odlicna kamera,softver,super je radio, sad koristim Samsung s9 note,isto sam jako zadovoljna ,ugl imala sam i Huawei P9 i P10 i pokazali su se kao odlicni uredaji,tako da kad budem trebala mjenjati mob sigurno cu opet ciljat na samsung s10, ili neki jaci Huawei. Da mogu naci, kupila bi si stari Sony Ericsson T10 preklopmi u boji,dani moje mladosti :D
2019 08 19
Ja vec 3 god imam samsung s6 i prezadovoljna sam...odlicne fotke koje izradjujem i dan danas nije zastekao brz je ...stalno sam na njemu i ko iz ducana je bez crtice cuvam ga ko oko u glavi :) i jos cu ga imati dok god je ovakav.:)
2019 08 20
Ja sam cijeli život navikla na Samsung. Lani sam uzela Huawei P20, mobitel je odličan stvarno, ima super kameru, ali nekako se nismo našli. Sad planiram opet uzeti Samsung.
2019 08 20