Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pun mi je k*rac više!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

korisnica kojima sve živo poslikam i izmjerim da na kraju dobijem odgovor tipa: "to nije kako sam ja zamišljala" bla, bla, bla.... [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] A što se tiće pristojnosti i zahvale za to očito nikada nisu čule!!!!!!!!!!!!!!!!!! [:ljut] [:ljut]
2013 09 25
I meni je grozno kad se ponadaš pa na kraju ništa. al što ćeš ne bi ni ti kupila nešto dok ne razmisliš i vidiš dobro, predpostavljam
2013 09 25
čuvaj živce...tu ne možeš ništa [:tuzan]
2013 09 25
dbkgirl, ok. shvačam ali barem zahvali na kraju...jbte, kuham ručak, djete vrišti i ja još šaljem slike [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2013 09 25
tako je i meni [:smijesi] kao kupile bi, ja kažem da šaljem još slika, pošaljem nekoliko slika i nakon toga ni odgovora. a redovno se prijavljuju. barem da kaže: ne hvala, ružno mi je/ne sviđa mi se/ nije to to... , a one ni A ne kažu a da prodam, onda bi otvarale temu kao da su one to htjele kupiti, a da sam ja nekome drugome prodala
2013 09 25
Pa te tvoje su super, barem ti nakon tvoj mjerenja, slikanja i ostalog daju do znanja da ipak nisu zainteresirane...ima ih puno što nisu u stanju nakon tvog truda ništa odgovarati [:vrti]
2013 09 25
Ti jos i dobijes odgovor. meni sve ostane u zraku i ne jave se ni s ne hvala! Ja cu takve u buduce gadjat s kupusom!
2013 09 25
Ne živciraj se, uslikaj svoje artikle iz svih kuteva prilikom stavljanja ako te trzai dodatne slike stavi ih u onaj opis ne daj da te netko pravi budalom
2013 09 25
poznato mi je to ;) al ko ga briga doci ce vec netko tko ce s tim svim bit zadovoljan :)
2013 09 25
Da popizdiš jbte i onda tako dan kada mi počne znam kako će i završiti [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2013 09 25
[:sokiran] [:hihot] Svi nam je draga Josipa [:smijesi] [:hihot]
2013 09 25
Sad ne valja ni kad dobijete odgovor. [:kesi] Pa bolje ikakav odgovor nego nikakav. Stvarno vam sve smeta.
2013 09 25
Ima ih sta po cijele dane samo pilaju slike i mjere i onda namjero kazu ipak ne.
2013 09 25
ja više volim kada dobim odgovor pa onda znam na čemu sam [:smijesi]
2013 09 25
MMM3010 tako su se meni prije par dana javile dvije osobe s identičnim pitanjem, za mjere. i nakon toga ni traga ni glasa
2013 09 25
1 2 3 4