Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Pomoc curee :D Gdje na večeru?

Dakle curkee vodim dečka na večeru pa bih voljela da mi date neke dobre preporuke za restorane u Zagrebu u blizini centra :D večera je više nešto izmedju casual i polu elegancije haha dakle voljela bih da su cijene okej, nista ekstravagantno trenutno mi pada na pamet samo Papas i Nokturno pa eto svaka pomoc je dobrodosla :D pozzz
2019 08 20
Preporučam Batak Grill, imaju odličnu hranu, ljubazne konobare i interijeri su lijepo uređeni. Ima više restorana na raznim lokacijama u Zagrebu. Na njihovoj web stranici možeš pogledati jelovnik sa cijenama.
2019 08 20
Otto i Frank u Tkalči :") fino servirana hrana i jako fina
2019 08 20
Time u Petrinjskoj.
2019 08 20
Nokturno, Gladne oči, Texas grill&steak house...
2019 08 20
Preporucam R&B food. Nije centar ali dragi ce ti se oduseviti :) cijene su im onako ali porcije ogromne tako da se sigurno od nekih porcija 2-3 najedu. Nas troje smo uzeli rebro boskarina ijedva pojeli, a meso savrseno, topi se u ustima.
2019 08 20
Steak & grill house Zagreb, odmah nasuprot katedrale. cijene ok, hrana odlična. ostavlja dojam da je pomalo fancy, ali je baš casual.
2019 08 20
> Chinchilla: > Preporucam R&B food. Nije centar ali dragi ce ti se oduseviti :) cijene su im onako ali porcije ogromne tako da se sigurno od nekih porcija 2-3 najedu. Nas troje smo uzeli rebro boskarina ijedva pojeli, a meso savrseno, topi se u ustima. ja bila neki dan i oduševljena....preporuka svima
2019 08 20
hvala puno cureee 😘😘🤗
2019 08 20
.
2019 08 26