Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

seiersberg shopping

Jel bio tko ovih dana? Ima li kakvih sniženja?
2019 08 26
Sutra mogu javiti iz prve ruke... ;) ;)
2019 08 26
> Tridvajedan321: > Sutra mogu javiti iz prve ruke... ;) ;) Obavezno javite😍 ii ima li zimske oblekice na sniženju
2019 08 26
👌...sada idem znog svojih clanova ali meni je top u 1 mjesecu ...puno bolja snizenja i izbor👌 Javim😉
2019 08 26
Mene zanima da li koji prijevoznik jos vozi busom iz Zg subotama? Kako mi se cini, sad je puni fokus na Cityparku i Ljubljani otkako se tamo otvorio Primark (koji btw nema ni pola stvari kao u Seiersbergu, cak nema ni cijele odjele). 🙈
2019 08 26
> AntonijaSucic: > Mene zanima da li koji prijevoznik jos vozi busom iz Zg subotama? Kako mi se cini, sad je puni fokus na Cityparku i Ljubljani otkako se tamo otvorio Primark (koji btw nema ni pola stvari kao u Seiersbergu, cak nema ni cijele odjele). 🙈 Nakon dugo vremena osim u Ljubljanu Darojkovic vozi i u Primark u Seiersberg, imate razne datume u 9.mjesecu na njihovoj stranici ;) meni je zapeo 7.9. pa planiram tada otici
2019 08 26
> Kathren: > > AntonijaSucic: > > Mene zanima da li koji prijevoznik jos vozi busom iz Zg subotama? Kako mi se cini, sad je puni fokus na Cityparku i Ljubljani otkako se tamo otvorio Primark (koji btw nema ni pola stvari kao u Seiersbergu, cak nema ni cijele odjele). 🙈 > Nakon dugo vremena osim u Ljubljanu Darojkovic vozi i u Primark u Seiersberg, imate razne datume u 9.mjesecu na njihovoj stranici ;) Supeer, tnx za info! 😘 sad jos nek netko javi da ima bijesnih popusta po ducanima (iako nekako mislim da je sve to proslo vec kao i kod nas) i mislim da sam vec u subotu u autobusu. 😂
2019 08 26
Direkt iz Primarka..tete iz minute u minutu nadopunjavaju police zimskom robom...od ljetnog minimalno ima na snizenju... Uglavnom prazno je...ali put do ovdje traje zbog pregleda na granicama🙌🙌🙌
2019 08 27
> Tridvajedan321: > Direkt iz Primarka..tete iz minute u minutu nadopunjavaju police zimskom robom...od ljetnog minimalno ima na snizenju... > Uglavnom prazno je...ali put do ovdje traje zbog pregleda na granicama🙌🙌🙌 A zimsko nista na snizenju?
2019 08 27
One tamo stvarno svako malo stavljaju robu van...i ono sto je od zimskog na snizenju su one deblje kao trenitke ali odredene boje...jakne suknje kaputi trapke..nista...majce vestekratke duge....čizme...cipke Od ljetnog mijimalno ostalo tipa badici donji dijelovi...haljine bratelice nesto malo Ima one klasike majcr po 2-3 eura Al kazem ono stalno nesto pune i dok smo bile na blagajni i isle vam vec su bile nove stvari vani👌 Meni bolje onaj tjedan kad su svi na skijanju otici u 1 mjesecu...👌👌
2019 08 27
Hvalaa puno 😊😊😘
2019 08 28