Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Nestaju slike nakon što se uploadaju

Curke, imate li vi problem s tim? Dakle popunim oglas, učitam slike i sve 5! Nakon nekog vremena, npr par sati provjeravam oglas, nekih slika nema, neke su mi čudno okrenute 🙄 baš me to nervira jer taman više stvari stavljam u prodaju i kud ionako nemam puno vremena onda se s tim zezam u nedogled... 🙄
2019 09 04
Meni je sad jedna isto okrenuta i neće kako treba koliko god puta ja okretala... Vidjet ću za nekoliko sati jel i meni nestaju ,:)
2019 09 04
I meni se dogodi da fali neka fotka ili da je krivo okrenuta, ali to vidim odmah kad spremim artikl pa ga odmah i popravim. Mislim da mi nikad nisu nestale fotke nakon nekog dužeg vremena. A ako mi se ne želi nikako spremiti ispravno okrenuta, onda samo fotku malo cropam ili promijenim veličinu i onda se normalno spremi.
2019 09 04
Ma meni u edit modeu izgleda sve ok, a kad spremim se pošeremeti... Već dugo imam problem sa tim da su pogrešno okrenute, sad prvi put da nestaju 🙄
2019 09 04
ja sam imala problem ali kada sam im dosta smanjila veličinu - problemi su neastali...slike se učitavaju i okreću bez problema....većina slika mi je sada oko 800x600... možda pomogne
2019 09 04
Isti problem. Kad ih stavljam je sve ok, kad spremim oglas i idem ga pogledat par su okrenute par nema. Ali ono... vec sam se navikla.
2019 09 04
Sad mi je taj artikl okrenulo naopačke. Sinoć je bila ulijevo zakrenuta. 😂
2019 09 05
Da vjerojatno je stvar u veličini! u nedostatku vremena, ja sam samo screenshotala fotku koju trebam jer su takve fotke manje i za čas mi je normalno postavio... 😅
2019 09 05