Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

* Formiranje cijena za prodaju *

Također, stavljam cijenu oko 1/3 cijene koju sam ja platila, ovisi i koliko je nošena odjeća. Uvijek idem s namjerom da rasteretim ormar, iako se i meni čini da se prije proda skuplja roba. Često sam na mango outletu, pa se živciram kad vidim da ovdje neke korisnice prodaju odjeću s outleta po višim cijenama (nedavno sam vidjela košulju koja je na outletu koštala 35 ili 40kn, a ovdje 110).
2019 09 07
Formiram cijene tako da ne dajem baš za džabe, a s druge strane da se riješim jer mi se te stvari više ne sviđaju ili sam ih dobila i nisu moj đir. Većinom stavljam trećinu cijene, često i manje. Npr. prodala sam čizme koje sam platila preko 300 kuna za 60. Nošene dvaput i to doslovno od auta do kuće i obratno. Ne trebaju mi, imam još jedne, neka idu dalje. S druge strane, za sve te ultrajeftine stvari dobivala sam ponude za zamjenu, obaranje cijene, žicanje drugog načina slanja nakon poklonjene poštarine (ja kažem poštom kao paket, ona bi Tisak, a ja plaćam) te onda i odustajanje od kupovine nakon svih tih izvađanja. Za skuplje artikle rijetko kad imam talva natezanja. I stvarno mi žene nisu jasne. Kad nešto košta 50 kuna, to bi džabe. Kad košta 150, plaćaju i HP Express. Kaos.
2019 09 07
Za nove artikle s etiketom stavim cijenu 50%plaćene vrijednosti. Za nešto nošeno max 30% cijene ili niže.
2019 09 07
Kupovala sam nedavno sunčane naočale pa reko da vidim i ovdje. Sve redom su bile Gucci, Prada vrišteći naslovi: akcija sada samo 900 kn. Da bi otišla u dućan i kupila Guess naočale za manje od 300 kn. pa wtf, jel te žene stvarno misle da će netko platit 900 kn za nošene, potencijalno izgrebane naočale iz prošle kolekcije kad može kupit nove za istu ili puno manju cijenu. Ili bolje pitanje, dal netko stvarno kupi te stvari Shodno tome, jako rijetko kupujem ovdje jer je muka naći, a i kad nađem, kupujem samo jeftine stvari, budući da skupe mogu naći i u dućanu
2019 09 07
+ upravo pročitah: prodajem jaknu s flekama, ne znam od čega su i idu li dolje, ali zato niska cijena - 70 kn. Prljava jakna je za smeće, a ne za 70 kn
2019 09 07
Najvise sto stavim je pola cijene od placenog Uglavnom stavljam 30-50kn za proizvode pa i nove s etiketom,jer ipak se zelim rijesiti stvari koje ne nosim
2019 09 07
> EMINNAD: > Trebale bi biti zabranjene sve slike sa neta, čemu to da ljepše izgleda u ponudi na profilu, nego što je u stvarnosti,jedino zbog toga. Ili zato da se vidi kako ta stvar zapravo stoji. ako prodajem nešto što mi je malo nije mi neka prezentacija da se silom uguram u to pa pofotkam, a sad baš da će mi netko pozirati za moj dućan na krpicama... Teško 😆
2019 09 08
> Đulijeta: > > EMINNAD: > > Trebale bi biti zabranjene sve slike sa neta, čemu to da ljepše izgleda u ponudi na profilu, nego što je u stvarnosti,jedino zbog toga. > Ili zato da se vidi kako ta stvar zapravo stoji. ako prodajem nešto što mi je malo nije mi neka prezentacija da se silom uguram u to pa pofotkam, a sad baš da će mi netko pozirati za moj dućan na krpicama... Teško 😆 Slike sa neta su za mene nestvarne i jesu ,slikane pod posebnim svijetlom uvećane uljepšanje,meni nije uredu naručiti sa neta dobiti sasvim drugo ,i onda prodavati ovdje na krpicama sa istom tom slikom što su vas navukli da naručite , niste dobili što ste htjeli i sad uzimate tu istu sliku stavljate na profil na krpicama zato što u stvarnosti ne izgleda tako slikajte kako je i to je to,što se tiče kako stoji jeste napisali proporcije manekenke njene mjere itd ,opet jedna vrsta zablude i navlakuše, da će svima tako stajati,
2019 09 08
> EMINNAD: > > Đulijeta: > > > EMINNAD: > > > Trebale bi biti zabranjene sve slike sa neta, čemu to da ljepše izgleda u ponudi na profilu, nego što je u stvarnosti,jedino zbog toga. > > Ili zato da se vidi kako ta stvar zapravo stoji. ako prodajem nešto što mi je malo nije mi neka prezentacija da se silom uguram u to pa pofotkam, a sad baš da će mi netko pozirati za moj dućan na krpicama... Teško 😆 > Slike sa neta su za mene nestvarne i jesu ,slikane pod posebnim svijetlom uvećane uljepšanje,meni nije uredu naručiti sa neta dobiti sasvim drugo ,i onda prodavati ovdje na krpicama sa istom tom slikom što su vas navukli da naručite , niste dobili što ste htjeli i sad uzimate tu istu sliku stavljate na profil na krpicama zato što u stvarnosti ne izgleda tako slikajte kako je i to je to,što se tiče kako stoji jeste napisali proporcije manekenke njene mjere itd ,opet jedna vrsta zablude i navlakuše, da će svima tako stajati, Da ali ako sam ja 40 a prodajem artikl koji je 36 ili 38 slika s neta može biti od pomoći, naravno mora biti i vlastitih fotki da se vidi kakvo je stanje predmeta koji se prodaje. Osobno malo bolje pogledam stvarčice za koje je stavljena i slika na živoj osobi. Ove pobacane zgužvane na nekoj podlozi ni ne gledam
2019 09 08
Meni je isto bitnije mišljenje krpičarki koje nemaju otvoreno preko nekoliko profila ,jedni služe za suradnju drugi za prevaru treći prosudite sami ,svatko ima svoje mišljenje za sam dosta realna i što kažem stojim iza svojih riječi i artikla ,i najljepša mi je suradnja i komentar koje mi kupci daju , dobiven artikl , prezadovoljna ljepši nego na slici , eto svatko ima svoje sretno svima,nema uljepšavanja iskren opis ja tako prodajem i kupujem od takvih , tu sam jako dugo na krpicama kad se nisu objavljivale slike sa neta i kad je prevara bilo puno manje, ....
2019 09 08
1 2