Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Htjela bih upozoriti

Cure, htjela bih vas upozoriti na ovu korisnicu: https://mojekrpice.hr/lillyluzinik-320198 Naime, nisam 100% sigurna i to naglasavam! ..ali mislim da prodaje kopije pod original. Na primjer bas sam jucer naletila na Chanel novcanik koji ona prodaje, na Aliexpressu košta 200kn dobiju se papiri, kutija, dust bag I kvaliteta je 1:1, postoji za naruciti crni sa zlatnim detaljima i sa srebrnim dok na original Chanel stranici navedeni novcanik postoji samo sa srebrnim detaljima, a cura pak prodaje sa zlatnim.. Stavljam slike replike sa Aliexpressa ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/d4236e18177627a3980a421d4414b888.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/807e57f5915b0567ee4cf1cfccee9f0f.jpg)
prije 9 dana, 20:52
Ma fejk je, vidi se iz aviona
prije 9 dana, 21:06
Mislim da je fejk, ja uvik dobijen bijelu kutiju s crnim slovima kad narucim nesto od chanela.
prije 9 dana, 21:08
Sve lažnjaci pa i ta jedina povratna. Profil za blok.
prije 9 dana, 21:22
Kopija i to loša.
prije 9 dana, 21:23
Jos u opisu je napisala da je jedna cura zamalo kupila pa odustala, 2500kn za repliku 😥😥 Strasno
prije 9 dana, 21:44
> Nelanela97: > Mislim da je fejk, ja uvik dobijen bijelu kutiju s crnim slovima kad narucim nesto od chanela. Boja kutije ne igra nikakvu ulogu, Chanelove torbe dolaze u crnoj kutiji. Upitno je kakva su slova, kvaliteta i težina iste...
prije 9 dana, 22:02
> Nelanela97: > Mislim da je fejk, ja uvik dobijen bijelu kutiju s crnim slovima kad narucim nesto od chanela. Bijela kutija vezana je uz pariski chanel store. Nije kutija mjerilo u ovom slucaju, vec zdrav razum. Fejk profil i taj i onaj sta je stisnuo laznjak povratnu. Slike su sve drmnute s neta.
prije 9 dana, 22:35
> cipelitza: > > Nelanela97: > > Mislim da je fejk, ja uvik dobijen bijelu kutiju s crnim slovima kad narucim nesto od chanela. > Bijela kutija vezana je uz pariski chanel store. > Nije kutija mjerilo u ovom slucaju, vec zdrav razum. Fejk profil i taj i onaj sta je stisnuo laznjak povratnu. > Slike su sve drmnute s neta. Upravo tako.Lažni profil i jedan i drugi.Čak i slike profila slične.Ima samo 3 artikla po paprenim cijenama za fejk.Ovo je za blok definitivno-i jedan i drugi.Ali kakva korist već ima u rezervi tko zna koliko profila i čeka priliku da nekoga zavalja.
prije 8 dana, 09:54
> Boston: > > cipelitza: > > > Nelanela97: > > > Mislim da je fejk, ja uvik dobijen bijelu kutiju s crnim slovima kad narucim nesto od chanela. > > Bijela kutija vezana je uz pariski chanel store. > > Nije kutija mjerilo u ovom slucaju, vec zdrav razum. Fejk profil i taj i onaj sta je stisnuo laznjak povratnu. > > Slike su sve drmnute s neta. > Upravo tako.Lažni profil i jedan i drugi.Čak i slike profila slične.Ima samo 3 artikla po paprenim cijenama za fejk.Ovo je za blok definitivno-i jedan i drugi.Ali kakva korist već ima u rezervi tko zna koliko profila i čeka priliku da nekoga zavalja. Ne za fejk, oglasi su fejk. Nes dobit fejk placen kao original. Nes dobit nista
prije 8 dana, 12:12
Cijene su dovoljno visoke za prijavu na policiju, inace prevarantice idu do 900kn maksimalno, ako se ne varam😂 Ova je hrabra
prije 8 dana, 12:53
> tamaravx: > Cijene su dovoljno visoke za prijavu na policiju, inace prevarantice idu do 900kn maksimalno, ako se ne varam😂 Ova je hrabra De ti njoj neg stisni. Na oba profila. I linkaj ih adminki.
prije 8 dana, 13:13
> De ti njoj neg stisni. Na oba profila. I linkaj ih adminki Jedino sam ja napisala 2 neutralne kad sam vidjela temu, a svi se slažete da nema veze s originalom.
prije 8 dana, 13:19
> Tralala0060: > > De ti njoj neg stisni. Na oba profila. I linkaj ih adminki > Jedino sam ja napisala 2 neutralne kad sam vidjela temu, a svi se slažete da nema veze s originalom. Ma uopce je upitno ima li ista, sve slike su drmnute s neta ej! Sori na zabuni oko povratne, maj bed!
prije 8 dana, 14:42
Zamislite da nemate života, pa morate lagati o ljudima. Jeste li previše siromašni i nikad niste vidjeli izvorni chanel? Kako to da imam racun za sve ostalo?i za ovo kodu? Laznivke :) kladim se to vam je jedini izvor novca haha good luck
prije 6 dana, 20:13
1 2 Sljedeći