Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Htjela bih upozoriti

Cure, htjela bih vas upozoriti na ovu korisnicu: https://mojekrpice.hr/lillyluzinik-320198 Naime, nisam 100% sigurna i to naglasavam! ..ali mislim da prodaje kopije pod original. Na primjer bas sam jucer naletila na Chanel novcanik koji ona prodaje, na Aliexpressu košta 200kn dobiju se papiri, kutija, dust bag I kvaliteta je 1:1, postoji za naruciti crni sa zlatnim detaljima i sa srebrnim dok na original Chanel stranici navedeni novcanik postoji samo sa srebrnim detaljima, a cura pak prodaje sa zlatnim.. Stavljam slike replike sa Aliexpressa ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/d4236e18177627a3980a421d4414b888.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/807e57f5915b0567ee4cf1cfccee9f0f.jpg)
2019 09 11
Ma fejk je, vidi se iz aviona
2019 09 11
Mislim da je fejk, ja uvik dobijen bijelu kutiju s crnim slovima kad narucim nesto od chanela.
2019 09 11
Sve lažnjaci pa i ta jedina povratna. Profil za blok.
2019 09 11
Kopija i to loša.
2019 09 11
Jos u opisu je napisala da je jedna cura zamalo kupila pa odustala, 2500kn za repliku 😥😥 Strasno
2019 09 11
> Nelanela97: > Mislim da je fejk, ja uvik dobijen bijelu kutiju s crnim slovima kad narucim nesto od chanela. Boja kutije ne igra nikakvu ulogu, Chanelove torbe dolaze u crnoj kutiji. Upitno je kakva su slova, kvaliteta i težina iste...
2019 09 11
> Nelanela97: > Mislim da je fejk, ja uvik dobijen bijelu kutiju s crnim slovima kad narucim nesto od chanela. Bijela kutija vezana je uz pariski chanel store. Nije kutija mjerilo u ovom slucaju, vec zdrav razum. Fejk profil i taj i onaj sta je stisnuo laznjak povratnu. Slike su sve drmnute s neta.
2019 09 11
> cipelitza: > > Nelanela97: > > Mislim da je fejk, ja uvik dobijen bijelu kutiju s crnim slovima kad narucim nesto od chanela. > Bijela kutija vezana je uz pariski chanel store. > Nije kutija mjerilo u ovom slucaju, vec zdrav razum. Fejk profil i taj i onaj sta je stisnuo laznjak povratnu. > Slike su sve drmnute s neta. Upravo tako.Lažni profil i jedan i drugi.Čak i slike profila slične.Ima samo 3 artikla po paprenim cijenama za fejk.Ovo je za blok definitivno-i jedan i drugi.Ali kakva korist već ima u rezervi tko zna koliko profila i čeka priliku da nekoga zavalja.
2019 09 12
> Boston: > > cipelitza: > > > Nelanela97: > > > Mislim da je fejk, ja uvik dobijen bijelu kutiju s crnim slovima kad narucim nesto od chanela. > > Bijela kutija vezana je uz pariski chanel store. > > Nije kutija mjerilo u ovom slucaju, vec zdrav razum. Fejk profil i taj i onaj sta je stisnuo laznjak povratnu. > > Slike su sve drmnute s neta. > Upravo tako.Lažni profil i jedan i drugi.Čak i slike profila slične.Ima samo 3 artikla po paprenim cijenama za fejk.Ovo je za blok definitivno-i jedan i drugi.Ali kakva korist već ima u rezervi tko zna koliko profila i čeka priliku da nekoga zavalja. Ne za fejk, oglasi su fejk. Nes dobit fejk placen kao original. Nes dobit nista
2019 09 12
Cijene su dovoljno visoke za prijavu na policiju, inace prevarantice idu do 900kn maksimalno, ako se ne varam😂 Ova je hrabra
2019 09 12
> tamaravx: > Cijene su dovoljno visoke za prijavu na policiju, inace prevarantice idu do 900kn maksimalno, ako se ne varam😂 Ova je hrabra De ti njoj neg stisni. Na oba profila. I linkaj ih adminki.
2019 09 12
> De ti njoj neg stisni. Na oba profila. I linkaj ih adminki Jedino sam ja napisala 2 neutralne kad sam vidjela temu, a svi se slažete da nema veze s originalom.
2019 09 12
> Tralala0060: > > De ti njoj neg stisni. Na oba profila. I linkaj ih adminki > Jedino sam ja napisala 2 neutralne kad sam vidjela temu, a svi se slažete da nema veze s originalom. Ma uopce je upitno ima li ista, sve slike su drmnute s neta ej! Sori na zabuni oko povratne, maj bed!
2019 09 12
Zamislite da nemate života, pa morate lagati o ljudima. Jeste li previše siromašni i nikad niste vidjeli izvorni chanel? Kako to da imam racun za sve ostalo?i za ovo kodu? Laznivke :) kladim se to vam je jedini izvor novca haha good luck
2019 09 14
1 2