Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Besplatna MasterCard kartica i 50 kn na njoj - Revolut

Super stvar za one koji ne vole plaćati naknade bankama, velike tečajeve, za one koji putuju ili samo žele imati MasterCard karticu i 50 kn gratis :D Možete je vezati i na PayPal. Evo, ukratko po koracima: Korak 1: klikni na link https://revolut.com/referral/jelenad2yh!G10D21 i upiši svoj broj moba Korak 2: skini aplikaciju sa storea, bilo apple, bilo google.. instaliraj i pokreni. Korak 3: Ovo je važno.. Isti broji koji je ukucan prilikom koraka 1 treba koristiti i prilikom prijavljivanja u aplikaciju. Revolut će poslati SMS, potvrdi prijavu s kodom koji je stigao na SMS Korak 4: Unos osobnih podataka, ime, adresa, slično.. Korak 5: Identifikacija i verifikacija: slika osobne s jedne strane, druge strane, selfie.. Korak 6: Uplati si na račun minimalno 90kn.. najbrže i najjednostavnije je platiti karticom tekućeg računa preko internet ili mobilnog bankarstva.. ista procedura kao i kad se kupuje nešto preko interneta.. Korak 7: Naruči fizičku karticu.. standard karticu, plastičnu.. izaberi standard dostavu.. nikakve kerefeke, jer sve drugačije od standarda naplaćuju Adresa za dostavu može biti bilo koja. ne mora biti ona s osobne. Kartica stiže na kućnu adresu u roku nekoliko radnih dana, meni je stigla za 4. Korak 8: Obavi kupnju s tom karticom. Odmah se vidi broj kartice, vrijedi do i ccv.. kupnja se može obaviti u webshopu nekom, može se kupiti u dućanu nešto.. trebat će za prvi put upisati PIN (sve je u aplikaciji) Korak 9: Nakon prve kupnje stiže 50kn.. ja sam osobno čekala 6 dana dok bonus nije sjeo na račun Ta-da!
prije 9 dana, 21:33
Zgodna stvarcica. Ali nije za one koji trebaju previse dizanja casha. Citati fine print.
prije 9 dana, 22:45
Malo nas ima previše casha 😁
prije 9 dana, 23:04
do 200 eurića dnevno je bez provizije? Mislim da sam tako iščitala....no kome još treba gotovina.....
prije 9 dana, 23:31
A kaj ima Jelena od toga?
prije 9 dana, 07:50
> Tanči14: > A kaj ima Jelena od toga? Ljudi nesebično dijele taj popust ili žicaju popust od nekog tko već ima karticu....to je vrlo dobar način da se kartica promovira i proširi među korisnicama kojih je valjda već sad više od 6 milijuna, nisam sigurna da Jelena ima neku korist, ali lijepo da je podijelila informaciju jer su ljudi karticom skroz zadovoljni.
prije 9 dana, 08:34
Da bi dobio 50 kuna popusta moraš uplatiti 90 kuna na karticu? Slikati osobnu s obje strane i selfie? Ostaviti osobne podatke? Naručiti karticu? Obaviti kupnju da bi dobio tih 50 kuna? Ili jednostavno odeš na internet bankarstvo i u dva klika zatražiš karticu :') PS mastercardu reklama ne treba jer je dosta pokriven u svijetu, neka druga caka je tu u pitanju, a ja mislim da je ta da od tvojih uplaćenih 90 kuna Jelena dobiva 50.
prije 8 dana, 09:06
> LeSock: > Da bi dobio 50 kuna popusta moraš uplatiti 90 kuna na karticu? Slikati osobnu s obje strane i selfie? Ostaviti osobne podatke? Naručiti karticu? Obaviti kupnju da bi dobio tih 50 kuna? > Ili jednostavno odeš na internet bankarstvo i u dva klika zatražiš karticu :') > PS mastercardu reklama ne treba jer je dosta pokriven u svijetu, neka druga caka je tu u pitanju, a ja mislim da je ta da od tvojih uplaćenih 90 kuna Jelena dobiva 50. Kao i u banci....selfi je dodatak. Nije reklama za Mastercard nego za Revolut.,,,nakon 6 milijuna korisnika i činjenica o najmanjim mogućim konverzijama pri transakcijama i najmanje 50 preporuka za Revolut koje sam dobila od ljudi koji puno putuju ili puno kupuju unutar EU, nemam razloga sumnjati da je ova kartica trenutno najpovoljnija opcija u financijskom smislu...a ovo 90...50 je zanemarivo...
prije 8 dana, 09:22
Nije zanemarivo jer Revolut vrši konverziju kuna u eure i opet pušiš na tečaju banke. Plus treba malo i pročitati recenzije na netu o dokazivanju podrijetla novca, blokadama računa... a i besplatna je samo osnovna kartica. Ergo, vjerujem u HNB i ne vidim potrebu prosječnog Hrvata za ovom karticom.
prije 8 dana, 11:14
> LeSock: > Da bi dobio 50 kuna popusta moraš uplatiti 90 kuna na karticu? Slikati osobnu s obje strane i selfie? Ostaviti osobne podatke? Naručiti karticu? Obaviti kupnju da bi dobio tih 50 kuna? > Ili jednostavno odeš na internet bankarstvo i u dva klika zatražiš karticu :') > PS mastercardu reklama ne treba jer je dosta pokriven u svijetu, neka druga caka je tu u pitanju, a ja mislim da je ta da od tvojih uplaćenih 90 kuna Jelena dobiva 50. Krivo misliš. 90 kn koje uplatiš sam sebi je i dalje tvojih 90 kn. A 50 kn dobiješ povrh tih 90 kn. Da, MasterCardu ne treba reklama. Zato što ćeš upravo ti održavanjem računa i plaćanjem članarine u nekoj banci platiti tu reklamu 😃
prije 8 dana, 11:16
Svima treba reklama, pa i najvećima.
prije 8 dana, 12:23
Upravo tako. Inače se Coca-cola ne bi reklamirala zadnjih 50 godina :')
prije 8 dana, 14:57
> LeSock: > Nije zanemarivo jer Revolut vrši konverziju kuna u eure i opet pušiš na tečaju banke. > Plus treba malo i pročitati recenzije na netu o dokazivanju podrijetla novca, blokadama računa... a i besplatna je samo osnovna kartica. Ergo, vjerujem u HNB i ne vidim potrebu prosječnog Hrvata za ovom karticom. Pišeš gluposti. Revolut podržava kune. Dakle tvoj račun je kunski i nema nikakve konverzije. Kune uplaćene s tvog kunskog računa na Revolutu su i dalje kune. Proguglaj malo prije nego kreneš lupetati. Oni koji dnevno prebace nekoliko desetaka tisuća eura s jednog računa na drugi traže podrijetlo novca, da. Zar ne bi tako trebalo i biti, u državi u kojoj je prosječna plaća manja od tisuću eura? Lijepo dokažeš otkud ti i svi su zadovoljni. Drago mi je da si zadovoljan HNB-om. Inače, banke ne rade po HNB-ovom tečaju, ako nisi znao. Ali ako si ti zadovoljan s tečajem, samo naprijed. Tvoje je pravo da plaćaš nešto više nego što trebaš. 8-)
prije 8 dana, 14:59
> Flatron: > Upravo tako. Inače se Coca-cola ne bi reklamirala zadnjih 50 godina :') Bućkuriš koji je postao brand zahvaljujući sposobnima! o:)
prije 8 dana, 15:31