Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Nestale fotke - upload radi, fotke se nisu vratile!

Dobro kaj je sa slikama? Hoće se vratiti ili nece jer ovo stvarno više nema smisla
2019 09 29
:') :') :') :') :') :') :') :') :') :')
2019 09 30
> schmetterling: > > sanjaurban: > > sve stranice koje drže do sebe imaju pretraživače, ali da, možda bi bolje funkcioniralo da ne tagiraju korisnici sami svoje artikle jer su očito otkrili način kako će njihovi artikli biti vidljiviji (pojedinke, naravno), nego da to odradi program sam > vjerujem da bi brzo odustale kad bi admin redovito brisao krivo tagirane artikle :) Evo još jedna sa super tagovima https://mojekrpice.hr/pjasepjasasto-62039 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a8fa67bd967994101f447a416c041e1d.jpg)
2019 09 30
> wolfgirl: > Dobro kaj je sa slikama? Hoće se vratiti ili nece jer ovo stvarno više nema smisla Iss, neće, stvarno neće. Više imate ovdje https://mojekrpice.hr/forum/t/263014/slike-se-ne-vracaju
2019 09 30
> Admin2nd: > > wolfgirl: > > Dobro kaj je sa slikama? Hoće se vratiti ili nece jer ovo stvarno više nema smisla > Iss, neće, stvarno neće. Više imate ovdje https://mojekrpice.hr/forum/t/263014/slike-se-ne-vracaju :') :') :')
2019 10 01
Možda da otvori novu temu 'Nestale su mi slike!' ili 'Hoće li se slike vratiti?!'.
2019 10 01
> gitadevi: > Možda da otvori novu temu 'Nestale su mi slike!' ili 'Hoće li se slike vratiti?!'. molim te prestani davati ideje ljudima za slučaj da nemaju smisla za sarkazam :') :') :')
2019 10 01
> PretrpaniOrmar: > > gitadevi: > > Možda da otvori novu temu 'Nestale su mi slike!' ili 'Hoće li se slike vratiti?!'. > molim te prestani davati ideje ljudima za slučaj da nemaju smisla za sarkazam :') :') :') :') :') :') o:)
2019 10 01
Ispričavam se ukoliko je bilo već ovakvo pitanje na ovih 74 stranice, pratila sam temu od početka, pa odustala. Kao i većini, i meni su nestale sve fotografije, polako ih vraćam, srećom našla sam dosta u recycle bin-u. Kad kliknem na editiranje oglasa, prvo pobrišem slike tj. ove sive haljinice i ponovo uploadam slike. I to radi bez problema, bez ikakvog čišćenja history-a ili što se već ovdje savjetovalo. Međutim, jedan oglas mi je potpuno obrisan. Imala sam u prodaji L'Erbolario testere, komplet od 10 komada, losion za tijelo, tagovi su mi u redu. Da li je prodaja testera ovdje zabranjena? Ne nalazim ih na popisu zabranjenih artikala, a bome postoje profili koji prodaju samo testere. Pa bih molila odgovor da li je obrisan zbog poteškoća na stranici ili nije to dopušteno prodavati. Hvala unaprijed. p.s. sorry na dužem postu, namjera je bila i pomoći curama koje su i dalje iznenađene jer nema slika
2019 10 01
Mislim da se testere ovdje ne smije prodavati, biti će da je oglas zato obrisan.
2019 10 01
Lp molim pomoc, nisam odavno bila na krpicama i vidim da mi je svanula nova profilna slika koja uopce nije moja😱😱 a nikako da to promijenim???! Sto da radim🤷‍♀️
2019 10 02
> ZeljkaVekic: > Lp molim pomoc, nisam odavno bila na krpicama i vidim da mi je svanula nova profilna slika koja uopce nije moja😱😱 a nikako da to promijenim???! Sto da radim🤷‍♀️ uđete u svoje postavke i "promijeni fotografiju" i drugima su se pojavile neobične i tuđe fotke
2019 10 03
> LeSock: > Mislim da se testere ovdje ne smije prodavati, biti će da je oglas zato obrisan. Hvala na odgovoru. Čudo jedno kako je moj jedan promptno uklonjen nakon deset minuta, a mali milion takvih oglasa postoje godinama. Molila bih administratoricu da ažurira popis zabranjenih artikala.
2019 10 03
Takodjer i ja nemam nista u novcaniku:( JOs jednom moli m poj'asnjenje ,da li je dozvoljeno staviti kako stoji neka odjeća na slikama sa neta ako imam glavnu fotografiju tog artikla slikanu original na meni?? jer sam naisla na tone fotki gdje cure imaju samo sa neta i sve je stajalo tako nitko ih nije kaznjavao..a da li smije ovako kako ja pitam?HValaaa:)
2019 10 03
Nema mi ni jedne fotografije, niti jedne, zar stvarno moram sve slikati nanovo i postaviti fotografije?
2019 10 10
1 2 ... 72 73 74 75 76