Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

OŠTEĆEN PROIZVOD tokom slanja (radi lošeg i nemarnog pakiranja)

Odgovaram s moba, pa cu ovako svima grupno odgovoriti. Jako mi je krivo sto ne radi stavljanje slika da imam sve transparentno, ali ok. Uglavnom, da, nakon negativne ona je mene u poruci napala zasto to radim i da je ona pitala ovu u posti jel moze u toj kesi ili drukcije i ova je vagala i rekla moze kesa. Da je ona potrosila 18kn na postarinu i da je bila teska posiljka i nek si sama sredim kako mogu popravak. Smijesno je sto imam uslikan racun gdje pise 12.20kn i 585 grama tezinu (a i pise to nalijepljeno na famoznoj Zarinoj vrecici). Nakon toga, kaze necemo se prepirati (LOL) i kao sretno s cipelama, da nesto izvucem od njih na kraju. I gđa ce ici pitati u Postu kako su to dopustili.
2019 09 19
Cipele su mi prvobitno trebale za sutra navecer, dns sam kasnije isla do drugog postolara, uspio ih je zalijepiti i malo zagladiti ali i dalje se vidi, jel, da je nesto bilo. Kaze da kupim boju za kozu i probam se s tim igrati pa cu vidjeti sutra jel ce uplaliti...vjerojatno ce i dalje izgledati kao goli k, al opet mi je bolje nego placati i trcati po gradu za novima. Da je normalno postupila, prihvatila bih troskove nadoknade bar da pokrije postolara i moju dusevnu bol za sekiraciju....a ne se inatiti jer eto to se dogadja. Kao sto je netko rekao od vas, lako pobrati novce i poslije ne razmisljati.
2019 09 19
I za cure is Splita, sori, nisam htjela ispasti da pljujem po sluzbenicama Poste, takvu reakciju su imale u mojoj kvartvoskoj Posti. Isla sam gledati poslano je iz Kastel Sucurca (korisnici stoji Split kao lokacija pa tako pamtim).
2019 09 19
Fino izguglati je...naci na fejsu, instagramu i oplesti pisati prijateljima o dami. Kad se pravi grbava drugo ni ne zasluzuje.
2019 09 19
> KreativnoSelo: > Fino izguglati je...naci na fejsu, instagramu i oplesti pisati prijateljima o dami. Kad se pravi grbava drugo ni ne zasluzuje. Znam, imam sve podatke, mislim da se radi o mami i valjda kceri na ciji sam racun uplatila. Uzasno mi je i koma sto se moram natezati oko ovakvih stvari, ali ne mogu pustiti samo tako...
2019 09 19
Znam, nije najugodnije ali nju nije briga što je krivac u ovoj prici. Imala sam jednom posla tako kad mi je poslana haljina sa puno ostecenja i nakon sto sam trazila povrat gospodjica mi je prestala pisati. Dosla sam do kontakta njene mame i povrat mi je izvrsen a pouzecem sam vratila haljinu. Kasnije se gdjica javila da ona ne zivi s mamom i sto sam nju uplitala u pricu. 😂😂
2019 09 19
Cesto sam u posti,cesto je guzva pa cekajuci u redu cujes htio-ne htio i jedino na sta sam cula da sluzbenice reagiraju je da paket(kutija) mora biti umotan u papir,nikakve reklame/natpisi se nebi smjeli vidjeti pa posalju ljude u obliznju knjizaru da kupe papir i onda se vrate kad paket omotaju.A to da se cipele salju u kutiji je valjda razumljivo samo po sebi.I kad se preda kutija,skoro pa uvijek pitaju jeli unutra lomljivo nesto
2019 09 19
> lucille121234: > > KreativnoSelo: > > Fino izguglati je...naci na fejsu, instagramu i oplesti pisati prijateljima o dami. Kad se pravi grbava drugo ni ne zasluzuje. > Znam, imam sve podatke, mislim da se radi o mami i valjda kceri na ciji sam racun uplatila. Uzasno mi je i koma sto se moram natezati oko ovakvih stvari, ali ne mogu pustiti samo tako... Jeste je pozvali u temu? Možda bi baš voljela pročitati što o njoj mislimo ii iznijeti javno gluposti koje priča samo vama.
2019 09 20
> gitadevi: > > lucille121234: > > > KreativnoSelo: > > > Fino izguglati je...naci na fejsu, instagramu i oplesti pisati prijateljima o dami. Kad se pravi grbava drugo ni ne zasluzuje. > > Znam, imam sve podatke, mislim da se radi o mami i valjda kceri na ciji sam racun uplatila. Uzasno mi je i koma sto se moram natezati oko ovakvih stvari, ali ne mogu pustiti samo tako... > Jeste je pozvali u temu? Možda bi baš voljela pročitati što o njoj mislimo ii iznijeti javno gluposti koje priča samo vama. Tak je ženskica. ;) Da lijepo čujemo kaj pametnog ima za reć.
2019 09 20
I ja sam mislila da postoji pravilo za slanje paketa u pošti, sve dok nisam dobila haljinu iz zamjene u običnoj vrećici koja je bila loše zavezana. I još k tome je haljina imala mrlje. Bilo je tu još nekih nepravilnosti, zaslužena ocjena je ostavljena. Očito da nekima uspije pa tako pošalju. Ipak izgled pošiljke i stanje govori nešto o osobi. Ne mora se paket umotavati satima, ali ako se već odlučiš prodavati i slati pa kupi jednom rolu papira i imaj za svrhu slanja i budi uredan. Ovako se samo sramote...
2019 09 20
Suvisno se raspravljati kada se ispostavilo da sam tocno rekla, zanimljivo. Gledajte, ja nisam sklopila suradnju sa tetom Maricom iz Poste. Uplaceno vam je za postarinu i za cipele. Na vama je bilo da osigurate a) lijepo spakiran paket b) iskoristite postarinu koja vam je uplacena. Mislim da mala zarina vrecica ne prolazi bas kao zgodno pakiranje za cipele s petom (polijepljena sa 100 selotejpa gore i mali rozi post-it s mojom adresom) i dalje nisam dobila objasnjenje zasto niste iskoristili 20kn jer sam dobila informaciju da za 18kn se mogla dobiti kutija i vjerojatno kod za pracenje. Pozvani ste na temu https❓/mojekrpice.hr/forum/t/262973/ostecen-proizvod-tokom-slanja-radi-loseg-i-nemarnog-pakiranja da objasnite svoje viđenje stvari. Hvala
2019 09 20
Evo, pozvala sam gđu pa cemo vidjeti...
2019 09 20
Prodavač je dužan osigurati da artikl do kupca dođe neoštećen tj. sigurno ga zapakirati,a štikle svakako trebaju ići u kutiju....uvijek brinem i o tom,a ako je potrebno umotam u dvije vrećice + papir... Prodavačica je u ovom slučaju pokazala veliki nemar i apsolutno je u krivu,te bi bilo najpoštenije da vrati novac....
2019 09 20
takvima ne treba kulturno objašnjavati u čemu su falile jer one to znaju. Još ona vas voza od postolara do nedraga. Odmah po primitku takvog paketa se kreće na seksualni odnos s njenom majkom, odnosno odlučan, beskompromisan zahtjev za povratom para, po članku i stavku zakona. Treba govoriti jezikom koji dotična razumije, a vi ste prefini...da s njom odete na kafu, ona bi naručila cijeđenu naranču, a vi bi, kakvi ste, platili cijeli račun :)
2019 09 20
Gđa se ne želi raspravljati, nije takva osoba i ne sudjeluje u raspravi (poruka u inbox)... Ok, ocito je osoba koja se slaze da se njen profil sada razvuce javno radi 20kn postarine i da ide na crnu listu. Ocito je vrijedilo. Bila sam fina i kulturna, bez vrijedjanja jer sam mislila da se tako stvari mogu postici, dala vise sansi, ali nisam budala da ja (+10 zena) smo u krivu, a netko nas pravi ludim. Tocno se vidi kakav je tko, ako je problem priznati gresku kada se ukaze na propust. Dakle radi se o profilu od https://mojekrpice.hr/mirjanajazic-64835.
2019 09 20