Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Sta je ovo? Šok šok šok

Ulazim u stranicu i gledam svoju profilnu sliku o kojoj pojma nemam, nikad ju nisam ni stavljala odkad sam na krpicama. Iiiiii na profilnoj slici neciji ispis o potvrdenoj transakciji novaca. Znaci ispis da je osoba A uplatila osobi B za kupovinu odjece na krpicama???? WHAT??? Nemam nikakve veze sa tim osobama niti znam odakle ta slika? Dali se ikom to desilo? 😲😲😲
2019 09 20
Famozno :') :') :')
2019 09 20
Ma to je razultat ove nebuloze oko slika. Samo promijenite sliku u staru i to je to. :)
2019 09 20
> LeSock: > Famozno :') :') :') :') ,:) ,:)
2019 09 20
> vedranapv: > > LeSock: > > Famozno :') :') :') > :') ,:) ,:) Vidila bi vas kad bi vasi podaci izasli na necijoj profilnoj 😊
2019 09 20
> viky222: > > vedranapv: > > > LeSock: > > > Famozno :') :') :') > > :') ,:) ,:) > Vidila bi vas kad bi vasi podaci izasli na necijoj profilnoj 😊 Ko zna, možda negdje i jesu :') Zašto si samo ne zamijenite sliku?
2019 09 20
Pa mogu zamijenit sliku, i hocu, al to su neciji osobni podaci na mojoj profilnoj, odakle? Zanima me odakle i kako......
2019 09 20
Ima još jedna tema, LiviaSokolov isto napisala da joj se netko služi profilom , i promjenio sliku itd, uhhh ovo ne sluti na dobro na krpama biti će svašta čini se...
2019 09 20
Javna objava tudih podataka mislim da bi mogla biti protivna gdpr-u, tako da ne bih rekla da je sve sto vlasnici stranice ovdje rade OK. Neke cure slikaju cak i osobnu, slikaju bankovnu karticu i slicno i salju to u inbox, ali takve stvari nije u redu da zavrse javno na necijem profilu kao profilna slika.
2019 09 20
https://mojekrpice.hr/andeobezkrila-26309 Kod ove cure je isto. Bas sam danas vidjela kada sam brisala razgovore.
2019 09 21
Puno cura se zali na to u glavnoj temi koju je otvorio admin..problem sa stranicom. Samo promjenite sliku
2019 09 21
Pozdrav, meni se također desilo i to slika nečijih ženskih leđa😂 Pretpostavljala sam da je došlo do zabune, jer su se desile silne komplikacije sa slikama, a ovo je slika bila od neke gospođe koja je slala leđa u sakou kako stoji na njoj 🙈
2019 09 23
Meni je bila postavljena neka slika nekog metra u necijoj kuhinji kako mjeri nekakav novčanik...Onak whaaaaat :')
2019 09 24
Ne znam gdje bi postavila pitanje pa pišem ovdje :) Već neko vrijeme mi se ne učitavaju slike (večina slika) u omiljenima, nestala je i moja profilna - pa da li neko zna kako to riješiti. Zahvaljujem na pomoći
2019 09 25
A ja uopce nemam slika ni svoje odjece ni od drugih ..sta se to desava???
2019 09 28
1 2