Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Sta je ovo? Šok šok šok

> NadaJukic: > A ja uopce nemam slika ni svoje odjece ni od drugih ..sta se to desava??? Slike su izbrisane. Možete ih dodati ponovno
2019 09 30
zasto su slike izbrisane? usput i meni se promjenila profilna, neke tajice 🤷🏽‍♀️ kako????
2019 10 05
> iskrica83: > > NadaJukic: > > A ja uopce nemam slika ni svoje odjece ni od drugih ..sta se to desava??? > Slike su izbrisane. Možete ih dodati ponovno znate li zašto su izbrisane?
2019 10 05
> viky222: > Pa mogu zamijenit sliku, i hocu, al to su neciji osobni podaci na mojoj profilnoj, odakle? Zanima me odakle i kako...... I meni se isto desilo, nečija uplatnica pod sliku mog artikla. Kako se desio kaos sa padom slika, tako su se negdje i tuđe slike učitale....iz razgovora. 🙄🙄
2019 10 06
https://mojekrpice.hr/forum/t/263395/paznja-promijenite-lozinke-svojim-profilima
2019 10 21
Pozdrav! Ne znam gdje da postavim ovo pitanje ali vec dva dana za redom mi sa profila nestaje isti oglas. Postavim ga i sve normalno i nakon sto se logiram ponovno oglasa nema..Zna li netko nesto?? Postoji li zabrana prodaje nekih stvari ili nesto slicno??
2019 10 21
1 2