Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - dodano trideset kuna u novčanike

> sanjaurban: > ne otvara datume još uvijek za odabrati....valjda je gužva? Ne radi za odjeću i obuću, svi su pokupovali usluge kako su dobili novčiće, a moguće je kupiti samo do, mislim mjesec dana, za ostale rubrike radi.
2019 09 29
> vedranapv: > > sanjaurban: > > ne otvara datume još uvijek za odabrati....valjda je gužva? > Ne radi za odjeću i obuću, svi su pokupovali usluge kako su dobili novčiće, > a moguće je kupiti samo do, mislim mjesec dana, > za ostale rubrike radi. Fala na infu! Probala s odjećom i obućom i vidjela da ne ide pa sam pretpostavila da se zagužvalo. Uspjela stavit modni dodatak o:) pa kad bude..
2019 09 29
Dobila hvala ,no ne mogu ih iskoristiti ,potrosila sam dosta a ne da mi da u postavkama to i reguliram 😔
2019 10 04
Pozdrav, zar je svima koji imamo vise od 5 stvari dodano 30 kn? Ja ih nemam :(
2019 10 06
Kako se briš catche i cookies? 🤪🤪🤪😅😅
2019 10 07
> veedee: > Pozdrav, zar je svima koji imamo vise od 5 stvari dodano 30 kn? > Ja ih nemam :( Nemam ni ja 😭
2019 10 08
Ponovno su mi jednostavno nestali neki artikli. Da li se još nekome to danas dogodilo?
2019 10 08
Meni su takoder danas nestale neke slike.
2019 10 08
Nestao mi je oglas u cjelosti- tekst i slike. Sad ne znam da sve nanovo stavlja ili da pričekam?!!
2019 10 08
Pozdrav, nestali su mi neki artikli s profila
2019 10 08
artikli se nemogu editirat, očiščena povijest i cache...artikli se moraju ponovno stavljat, ....sad opet nestaju slike....bilo je rečeno da se sad zaštitilo od toga....dugo je trajalo, svaka čast, a onih 30kn je ful pomoglo ;) kad već nestaju ponovno slike bilo bi najbolje da nestane i ove niš koristi stranice
2019 10 08
Stvarno iritantno.
2019 10 08
dobar dan, ja sam sve nestale slike bila vratila, ali sada sam primijetila da su mi nestali svi oglasi sa stolnjacima! bas svi, i ne samo slike nego cijeli oglas. to se bilo vec desilo pred nekoliko dana , opet sam sve uploudala i opet sad. mi moze to netko objasniti? mozda su samo negjde premjestene? tako sam velik posao napravila da ih sve izmjerim ,-( hvala unaprijed ako netko moze pomoci
2019 10 09
> IvanaKalcic: > dobar dan, ja sam sve nestale slike bila vratila, ali sada sam primijetila da su mi nestali svi oglasi sa stolnjacima! bas svi, i ne samo slike nego cijeli oglas. to se bilo vec desilo pred nekoliko dana , opet sam sve uploudala i opet sad. mi moze to netko objasniti? mozda su samo negjde premjestene? tako sam velik posao napravila da ih sve izmjerim ,-( hvala unaprijed ako netko moze pomoci Stolnjaci nisu dozvoljen artikl za prodaju na ovoj stranici. U oglasima moze biti samo ono za sto postoji kategorija.
2019 10 09
Meni je uzelo lovu za promovirane artikle, a nije mi dalo tu uslugu. Ova stranica je bas dno 🙄
2019 10 10
1 2 ... 6 7 8 9 10