Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - dodano trideset kuna u novčanike

Također mi je ruksak trebao biti danas među posebnim artiklima, ali ga nema :) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/829af890a4824a16ba9f6f7850e436bf.jpg)
2019 10 10
> KreativnoSelo: > > IvanaKalcic: > > dobar dan, ja sam sve nestale slike bila vratila, ali sada sam primijetila da su mi nestali svi oglasi sa stolnjacima! bas svi, i ne samo slike nego cijeli oglas. to se bilo vec desilo pred nekoliko dana , opet sam sve uploudala i opet sad. mi moze to netko objasniti? mozda su samo negjde premjestene? tako sam velik posao napravila da ih sve izmjerim ,-( hvala unaprijed ako netko moze pomoci > Stolnjaci nisu dozvoljen artikl za prodaju na ovoj stranici. U oglasima moze biti samo ono za sto postoji kategorija. I ja sam stavila oglas da poklanjam stikizze..,dvaput..,i dvaput mi je oglas ekspresno obrisan. Ok,obrisan je..,nedozvoljeni artikl. Međutim,istovremeno već danima gledam u promoviranim i istaknutim artiklima kako se vrte plišanci,dekice,adventski vijenci..,sve redom nedozvoljeni artikli i nikom ništa. Ono,platiš pa su odmah dozvoljeni.
2019 10 12
Kupila sam vip članstvo i ne mogu postaviti banner...
2019 10 14
Molim malu pomoć, kupila sam vip članstvo s poklonjenim novčićima, ali nemam pojma kako da napravim kategorije. Najljepše zahvaljujem... :")
2019 10 15
> visakkrpica: > Molim malu pomoć, kupila sam vip članstvo s poklonjenim novčićima, ali nemam pojma kako da napravim kategorije. > Najljepše zahvaljujem... :") Kad uđete u postavke, desno Vam je izbornik...na dnu izbornika kliknete na liste i formirate kategorije.
2019 10 15
> ATLANTIDA40: > > visakkrpica: > > Molim malu pomoć, kupila sam vip članstvo s poklonjenim novčićima, ali nemam pojma kako da napravim kategorije. > > Najljepše zahvaljujem... :") > Kad uđete u postavke, desno Vam je izbornik...na dnu izbornika kliknete na liste i formirate kategorije.
2019 10 15
Hvala
2019 10 15
> Admin2nd: > Pozdrav, > Svim korisnicima koji u dućanima imaju više od pet artikala je dodano trideset kuna koje možete iskoristiti po želji, bez vremenskog ograničenja. > https://mojekrpice.hr/services ovdje provjerite stanje računa, a u postavkama/moje usluge dodijelite promocije artiklima Pozdrav, zbog čega ne mogu staviti svoje artikle u usluge promovirati /posebni artikli? U novčaniku imam 35 kn.
2019 10 19
da, ni meni ne radi, odnosno kad treba izabrati datum, kaze "nema rezultata"
2019 10 24
Meni isto ne dopušta da izaberem datum za posebne i promovirane artikle...
2019 10 28
Za odjeću i obuću su rasprodani termini, a za ostale kategorije se mogu kupiti usluge.
2019 10 28
Evo, još uvijek ne radi usluga posebnih ili istaknutih artikala. Ima li ikakve šanse da se to popravi?
2019 11 01
> IvanaParcina: > da, ni meni ne radi, odnosno kad treba izabrati datum, kaze "nema rezultata" Ista stvar je i kod mene :(
2019 11 01
Također nema rezultata , ne moze se odabrati datum ? to traje već mjesec dana
2019 11 05
zasto ne mogu kupiti uslugu promovirani/posebni artikli? kod polja izaberite Datum nista ne dolazi, kategorija odjeca, izaberi Datum - nema rezultata
2019 11 07
1 2 ... 7 8 9 10