Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - dodano trideset kuna u novčanike

> mamare18: > Ja nemam nikakav novac u novčaniku . Imala sam 28 artikala niti jedan vise nema sliku :(... uspjela sam stavit slike samo na 3 artikla do sada :(((> Admin2nd: > > Pozdrav, > > Svim korisnicima koji u dućanima imaju više od pet artikala je dodano trideset kuna koje možete iskoristiti po želji, bez vremenskog ograničenja. > > https://mojekrpice.hr/services ovdje provjerite stanje računa, a u postavkama/moje usluge dodijelite promocije artiklima Svi koji su mi se javili i mislili da nemaju ništa u novčaniku su zapravo krivo gledali. Potražite zagradu kraj novčanika, u njoj piše pravo stanje.
2019 09 25
> Nila5555: > Već par dana pokušavam uploadati artikle i nikako.. uopće se ne želi uploadati. ( sva polja su ispunjena) očistite povijest i kolačiće i prije uploada obrišite slike koje se sada ne vide, ali svejedno zauzimaju ta mjesta
2019 09 25
> mamita13: > Jutro svima.! > Dala sam dosta vremena eto dizanju sustava i cijeloj gonguli u nadi da će se slikice pomalo vratiti na profilček.. U mom slučaju se to nije desilo.. > Oko 700 divnih povratnih i ugodnih suradnjica! > -trenutno oko 270 artikala.. > Ovim putem vas molim za pomoć--tj. točne korake ili čarobna štapič!! > Naravno pokušala s one 3 točkice uploadati fotke, dvije, tri..ali ništa se ne miče s mrtve točke.. > Možda nešto radim krivo.. > Veliko mahanje i unaprijed hvala!!!! isto, prvo obrišite povijest i kolačiće, pa onda obrišite stare fotke
2019 09 25
Meni nista ne radi 😪 niti mogu izbrisat stare slike niti mogu novo nesto stavit....nista 😪😪
2019 09 25
Ja sam stavila nove slike da bi danas vidjela da su svi oglasi na kojima su bile nove slike potpuno nestali!!?? O čemu se sad radi?
2019 09 25
Hvalaaaa 🥰
2019 09 25
> schmetterling: > > markina: > > Super. dobila 30 kn, a ja neka stavljem ponovo za 840 i nešto oglasa slike ponovo. To sam godinama slikala i stavljala i sad otišlo u nepovrat. Lako je ako imaš nekoliko artikala, ali ja za ovo više nemam vremena ni živaca. Katastrofa > Kad već stavljate, stavite ih prema pravilima - stikeezi nisu odjevni predmeti :) WOW strašna pogreška. Što je to naspram obrisanih 4000 slika.
2019 09 25
Svaka čast. Jako lijepo od vas! 🥰❤
2019 09 25
U mom novvaniku nema kuna?
2019 09 25
> Admin2nd: > Pozdrav, > Svim korisnicima koji u dućanima imaju više od pet artikala je dodano trideset kuna koje možete iskoristiti po želji, bez vremenskog ograničenja. > https://mojekrpice.hr/services ovdje provjerite stanje računa, a u postavkama/moje usluge dodijelite promocije artiklima pozdrav ja jos nisam dobila novcice. mozete li provjeriti u cemu je rijec? lp
2019 09 25
Imam 31.5 kn al ja ne znam to koristit 😂
2019 09 25
Imala sam prije pada krpica dosta artikala na profilu, morala sam ih obrisati jer se nisu vidjeli pa sam ucitavala i to staro ponovno i nove stvari ali u novcaniku 0,00kn..
2019 09 25
> Admin2nd: > > mamita13: > > Jutro svima.! > > Dala sam dosta vremena eto dizanju sustava i cijeloj gonguli u nadi da će se slikice pomalo vratiti na profilček.. U mom slučaju se to nije desilo.. > > Oko 700 divnih povratnih i ugodnih suradnjica! > > -trenutno oko 270 artikala.. > > Ovim putem vas molim za pomoć--tj. točne korake ili čarobna štapič!! > > Naravno pokušala s one 3 točkice uploadati fotke, dvije, tri..ali ništa se ne miče s mrtve točke.. > > Možda nešto radim krivo.. > > Veliko mahanje i unaprijed hvala!!!! > isto, prvo obrišite povijest i kolačiće, pa onda obrišite stare fotke Poštovanje! Prije svega veliko hvala na brzom odgovoru👌😊 Učinila sam kako ste naveli-i izbrisala sam probnih 5 svojih oglasa .. Jedan se vratio ali sa nekim drugim fotkicama. -opis moj je ostao isti.. Iskreno ne usudim se izbrisati 11 svojih stranica!?!? ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/aaaab29af1524cd1c6d5fce3bdbb9adc.jpg)
2019 09 25
Hvala! ☺️ 🤗 ❤️
2019 09 25
Ja nemam 30 kn u košarici?
2019 09 25
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10