Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Omiljeni - vidljive slike

Bila su nekad dobra stara vremena kad se na Krpicama moglo vidjeti sve što je netko stavio u Omiljene. Pa bi se tako kod cura sa sličnim ukusom znalo svašta lijepog naći... :) A i kad kažu - zamjene iz Omiljenih, ne može se pregledati što sve ima. Zna li netko ima li šanse da se opet vrati staro stanje? :/
2019 10 01
> Pink69: > Bila su nekad dobra stara vremena kad se na Krpicama moglo vidjeti sve što je netko stavio u Omiljene. Pa bi se tako kod cura sa sličnim ukusom znalo svašta lijepog naći... :) > A i kad kažu - zamjene iz Omiljenih, ne može se pregledati što sve ima. > Zna li netko ima li šanse da se opet vrati staro stanje? :/ Nema više tih vremena, a takve sam mrak stvari stavila u omiljene 😢 Sad ajmo Jovo na novo, sve ispočetka 🤣 Vratiti se neće.
2019 10 01
I meni isto baš fali kako je to prije bilo, ali može se i sada vidjeti. Piše 'korisniku se sviđa' pa se više puta klika na to i onda se pojavljuju omiljeni artikli te osobe. Tu se jedino ne može znati jeste li sve uspjeli pregledati ili se neke stvari nisu prikazale kroz to što ste klikali, ali se uspije dobar dio pregledati. Sad je malo zeznuto jer u omiljenima još često vidimo one oglase bez slika, ali vjerujem da će biti bolje. :")
2019 10 01
Pa ako svi na stare oglase ponovno učitaju slike, onda će se svima vratit i u favorites ;)
2019 10 02
Krpice su baj baj, dok se ponovo ne oformi baza podataka koja je bila a za to treba dosta vremena., Nije ovo prvi puta da su slike nestale, ali ovo je dovelo do toga da ti za trazeni artikal izbaci tri stranice, a nekada 30. Mozda se previse neozbiljno shvaca i ne dovoljno strucno pristupa stranici koja ima na tisuce korisnika.
2019 10 02
sorry, ali dosta ih je (ja isto) pobrisalo oglase pa ih dizalo kao nove. tako di si sigurno izgubila neke omiljene....mislim da će se morati opet češljati profili u potrazi - ja sam isto krenula po profilima cura tražiti i gledati :') bit će ovo duuug period
2019 10 02
Ma neke su skužile, a neke i ne na što sam mislila. :p Puno prije ovog nestajanja slika opcija Omiljenih se promijenila u smislu da ne možemo otići na nečije omiljene i vidjeti sve artikle koje ta osoba ima spremljene, nego, kao što je navela Maja21, moramo više puta klikati i nemamo pojma koliko artikala još nismo vidjeli, neke i ponavlja... uglavnom, zanima me kako to da odmakom vremena i napretkom tehnike stvari ne idu na bolje, već na gore... :(
2019 10 02
Imala sam oko 100 stranica omiljenih sada ih imam 3 ili 4 i pol. Dovoljno govori kao je sve otislo ...
2019 10 02
Kako vam ide prodaja od pada Krpica? Meni nikako, jedva nesto pogleda, a artikle koji bi se prije prodali u dan sad nikom nisu ni pod omiljeno. Jos sam sebi slagala omiljene da znam kupiti ovu jesen... Nekako mislim da su mnogi odustali, ljudi uopce nema. 😭
2019 10 02
S druge strane, manji je izbor. Ovi koji su se potrudili ponovo poslikati, mozda nesto i prodaju. Ali, da - mnogi su jednostavno digli ruke od svega... :p > Michellle: > Kako vam ide prodaja od pada Krpica? Meni nikako, jedva nesto pogleda, a artikle koji bi se prije prodali u dan sad nikom nisu ni pod omiljeno. Jos sam sebi slagala omiljene da znam kupiti ovu jesen... Nekako mislim da su mnogi odustali, ljudi uopce nema. 😭
2019 10 03
> Magora: > Imala sam oko 100 stranica omiljenih sada ih imam 3 ili 4 i pol. Dovoljno govori kao je sve otislo ... 100 stranica u Omiljenim?! Ja imam cca 10 artikala, za koje vjerujem da cu ih kupiti, jedan po jedan, kako budem imala sredstava, ako se ne prodaju u međuvremenu.
2019 10 06
S druge strane, za što god ja pošaljem upit, već je prodano, a oglasi od prije par dana haha
2019 10 07
Hahahah > Jessy2009: > S druge strane, za što god ja pošaljem upit, već je prodano, a oglasi od prije par dana haha
2019 10 16
Obično stranice s velikim brojem korisnika teže ka boljem, rade na tome kako bi korisnici bili što zadovoljniji, no izgleda da s "Krpicama" nije takav slučaj. Godinama sam na krpicama, ali sada sam samo povremeno kad ispucam ostale mogučnosti, jer mi je dosadilo s vremena na vrijeme obnavljati slike i oglase, i tako tko zna koji put. Moja mama je iz istih razloga zatvorila svoj profil još prije nekog vremena. Takav pristup i još prema korisnicima koji plačaju korištenje "krpica" je blago rečeno neozbiljan i definitivno će utjecati na broj korisnika ovih stranica.
2019 11 18