Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Svekar i svekrva

> Chinchilla: > > selena500: > > Vi bi samo privremeno bili kod svekrve dok ne sredite bakinu kuću..Nemojte biti mimoza,nego se malo strpite i stisnite zube.Usput će Vam ostati i više novaca za novu kuću..Zašto dramite bez veze..Mnoge obitelji danas žive u istom kućanstvu a Vama problem god.dana..Ja isto nisam da mlade obitelji žive sa roditeljima najbolje je odvojeno ali privremeno zašto ne.. > Nista ona ne drami nego jednostavno ne zeli zivjeti ni dana pod tudjim krovom i slusat savjete (citaj kvocanja) svekra i svekrve. > Svatko ima svoj nacin i naravno da ce primjetit da ne peres sudje kako oni peru, da ne usisavas kako oni, pa zasto spavate do tad i tad, kuda idete, pa beba se doji ovako a ne onako... > Nema sanse da se to ne desi tako da koliko god novaca da cete potrositi na podstanarstvo vjeruj mi to ce ti biti jedna od najboljih investicija u zivotu. Dozivjela sam ta kvocanja.. Kud idete, zasto ovo, zasto ono, mislim da hormoni previše djeluju sad u trudnoći na mene pa sam još više osjetljiva, sve primam k srcu itd.. Nadam se da će na kraju sve biti okej. Puno hvala svima na savjetima i mišljenjima
2019 10 03
> Andrijanaaaaaaa: > Dozivjela sam ta kvocanja.. Kud idete, zasto ovo, zasto ono, mislim da hormoni previše djeluju sad u trudnoći na mene pa sam još više osjetljiva, sve primam k srcu itd.. Nadam se da će na kraju sve biti okej. Puno hvala svima na savjetima i mišljenjima Nisu ti to hormoni nego zdrav razum. Normalno da ti smetaju takve stvari da se ti moras opravdavati nekome za svaki korak pa cak i banalne stvari kao sto su odlazak na kavu s prijateljicom ili kupnja namirnica. Mene bi to izludilo.
2019 10 03
> selena500: > Vi bi samo privremeno bili kod svekrve dok ne sredite bakinu kuću..Nemojte biti mimoza,nego se malo strpite i stisnite zube.Usput će Vam ostati i više novaca za novu kuću..Zašto dramite bez veze..Mnoge obitelji danas žive u istom kućanstvu a Vama problem god.dana..Ja isto nisam da mlade obitelji žive sa roditeljima najbolje je odvojeno ali privremeno zašto ne.. Sređivanje bakine kuće može potrajati godinama. To malo strpljenja koje navodite može koštati živaca. Djevojka pita za savjete, a mi, svaka prema svojem iskustvu, savjetuje. Ja ne bih ni u bakinu kuću, ni na kat od tetke ni u stan strica koji je u Americi. Također su mi roditelji u početku pomagali za podstanarski život, možda prvu godinu dana. No vrlo brzo shvatiš kako raspolagati novcem da oslobodiš roditelje. Moja kućica-moja slobodica.
2019 10 03
1 2