Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

PUHOVA MAST

Pozdrav svima! Trazim puhovu mast (za oziljke), ako netko prodaje ili me moze uputiti na neku trecu osobu, bila bih Vam jako zahvalna. Radi se o oziljku koji je ostao relativno crven / ljubicast, izgleda jos uvijek kao rana, unatoc tome sto je zarasla koza. Takodjer, ako imate savjet (krema, ulje, bilo sta...) svaka pomoc je dobrodosla. Puno hvala! :)
2019 10 04
Pozdrav. Ne znam za puhovu mast, ali ja sam svojoj curici mazala sa puževim gelom. Ona je rasipala vreli griz sebi na nogu, naravno automatski joj se koza ogulila, bio je bas ruzan ljubicasi, crveni i zadebljali oziljak... 2mj sam joj mazala i sad je super normalna tanka koza bez neke druge boje, skoro pa se ni ne vidi, moras se bas zagledati da bi služio... Da napomenem taj je oziljak imala 2 godine prije nego smo krenuli mazat, znaci nije bio friški, i 100%sam sigurna da je prošlo od toga... Eto nadam se da sam bar malo pomogla, samo treba biti uporan u mazanju i kroz neko vrijeme će se pokazati rezultati... ☺️Sretno u potrazi
2019 10 04
> Petrasonja: > Pozdrav. Ne znam za puhovu mast, ali ja sam svojoj curici mazala sa puževim gelom. Ona je rasipala vreli griz sebi na nogu, naravno automatski joj se koza ogulila, bio je bas ruzan ljubicasi, crveni i zadebljali oziljak... 2mj sam joj mazala i sad je super normalna tanka koza bez neke druge boje, skoro pa se ni ne vidi, moras se bas zagledati da bi služio... Da napomenem taj je oziljak imala 2 godine prije nego smo krenuli mazat, znaci nije bio friški, i 100%sam sigurna da je prošlo od toga... Eto nadam se da sam bar malo pomogla, samo treba biti uporan u mazanju i kroz neko vrijeme će se pokazati rezultati... ☺️Sretno u potrazi Hvala puno! Ja sam prije nekoliko godina koristila tako neku za lice, Elicina mislim da se zvala... Kojom ste Vi mazali? Posto sam vidjela da ima sad vise vrsta tih puzevih gelova... :)
2019 10 05
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/61adcbe81a5ecfc86faf6c80c305ba9b.jpg) Ma ovaj najjeftiniji iz dm, mislim da je bio nekih 35kn,nisam 100%sigurna,ugl probajte nije da ćete bacit neke sulude novce u vjetar, ak ne pomogne nikom ništa... Ja sam isto bila skeptična kad mi je susjeda rekla da pomaze, mislila sam da možes mislit jer je tako jeftin... Al nama se pokazao i vise nego odličan...
2019 10 05
Hvala Vam puno! Definitivno cu probati. 😍😘
2019 10 05
Ja sam koristila mepiform silikonske flastere i gotovo se više ne vide ožiljci, to mi je preporučila prijateljica dermatolog i bilo mi je puno jednostavnije nego mazati jer kad jednom staviš taj flaster miran si neko vrijeme
2019 10 05
Ja mogu samo potvrditi da puhovo ulje doslovno na očigled stvara novu kožu, kod mene slučaj bio opekline. To je bilo prije puno godina i zaista ne znam gdje biste mogli nabaviti, ali se isplati svakako
2019 10 05
Hvala puno svima na savjetima :)
2019 10 17