Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Negativna ocjena - da ili ne

Poštovane, Nemam puno iskustva na krpicama, ali sve što sam imala bilo je pozitivno. Sada se susrećem sa situacijom da sam već poprilično nervozna i ne znam što mi je poduzeti. Naime, 30. 09. platila sam prodavačici (provjerila sam i nije na crnoj listi) sat 450,00 kn. Poslala sam joj potvrdu o plaćanju sa svim vidljivim podatcima. Ona taj dan ne šalje paket. Sutradan me pita podatke za dostavu (iako sve piše na potvrdi) pa se zadrži na poslu i ne pošalje paket. Nakon dva dana navodno šalje paket, što bi bilo 2. 10. Već nekoliko dana ju tražim da mi uslika potvrdu da je poslala, što je meni uobičajeno svaki puta kada nekome šaljem da odmah uslikam potvrdu, ali ne šalje. Nije vidjela poruku, pa je potvrda kod kuće, pa je ostala u autu, pa će opet poslati kad dođe kući i tako.. evo koliko je dana prošlo od tada, a ja nemam ni potvrdu da je poslano. 450,00 kn je za mene puno novca i sada Vas tražim savjet što učiniti. Mogu Vam poslikati cijelu prepisku..
2019 10 08
Da. Obavezno.
2019 10 08
Za početak - ostavite joj negativnu. Obično živnu nakon toga :) Lagano ju preinačite nakon dovršetka suradnje ako bude potrebe.
2019 10 08
Ostavila sam negativnu. Nadam se da će sada brže pronaći barem potvrdu. O svemu ću Vas još ovdje izvijestiti ako bude potrebno dodati na crnu listu. Nisam osoba koja pretjerano paničari, ali osam dana je sasvim dovoljno da donesem određene zaključke.. Vjerujem da ona taj sat posjeduje jer mi je slala dodatne fotografije kako bih se uvjerila u autentičnost istog. Pitanje je samo je li ga uopće poslala i hoće li ga ikada poslati.
2019 10 08
Mozda da stavite i link teme uz tu ocjenu? Uplatili ste 30.9., sad je 8.10., definitivno predugo bez objasnjenja, a redovno je aktivna. Da covjek popizdi uz tak sta
2019 10 08
Meni je ovo jako sumnjivo. Ima par povratnih i sve kao kupac. Pitanje je ima li ona taj sat ili je prodala sliku sata.
2019 10 08
> StefiVidic: > Mozda da stavite i link teme uz tu ocjenu? Uplatili ste 30.9., sad je 8.10., definitivno predugo bez objasnjenja, a redovno je aktivna. Da covjek popizdi uz tak sta Staviti ću i o svemu Vas obavijestiti..
2019 10 08
> Tanči14: > Meni je ovo jako sumnjivo. > Ima par povratnih i sve kao kupac. > Pitanje je ima li ona taj sat ili je prodala sliku sata. Iskreno, nije se radilo o nekoj "sitnoj lovi" pa nisam smatrala da vi sce mogla biti prevara.. podatke dotične imam pa će biti proslijeđeni svim nadležnima..
2019 10 08
Za sve savjete, molim Vas pišite.. 🙄
2019 10 08
Nije ti se javila nakon negativne ocjene? Traži ti nju lovu nazad. Za to se uvijek nađe vremena,ako joj to nedostaje.
2019 10 08
Poslušat ću Vaš savjet..
2019 10 08
> RUZICA2508: > Poslušat ću Vaš savjet.. Napisat ću Vam što je odgovorila i svakako ime i prezime dotične na crnu listu..
2019 10 08
Danas je evo dodala novi artikl na prodaju, a meni na poruku ne odgovara..
2019 10 08
> RUZICA2508: > Danas je evo dodala novi artikl na prodaju, a meni na poruku ne odgovara.. I sad je tu. Ne znam, ali mislim da ste prevareni i pokradeni. Objavite javno njene podatke. Ne bi bilo loše i da u naslov teme stavite ime i prezime pa kad ju bude netko guglao: poslodavac npr. bude prvo ovo vidio.
2019 10 08
> Tanči14: > > RUZICA2508: > > Danas je evo dodala novi artikl na prodaju, a meni na poruku ne odgovara.. > I sad je tu. > Ne znam, ali mislim da ste prevareni i pokradeni. > Objavite javno njene podatke. > Ne bi bilo loše i da u naslov teme stavite ime i prezime pa kad ju bude netko guglao: poslodavac npr. bude prvo ovo vidio. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/450a13ff1f2c1fbf5c4714ea23ce0710.jpg)
2019 10 08
1 2 3 4