Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

KAKO STAVITI ARTIKL U PROMOVIRANI

> malllaaaa: > Išlo je po prilici ovako : ... zamjenu za hranu, novu kozmetiku i sl., nudim nove energetske pločice od oraha, ispravnog datuma i jednu limenku pive. Nisam je ja obrisala. A Vi ste htjeli da Vam badava obilazim trgovine po Zagrebu i kupujem laminat. Auto nemam. Neka se javi osoba koja bi Vam tako nešto obavljala badava.
2019 10 16
Ne znam tko je, ali nema je više. Ali zato je ostala ova: https://mojekrpice.hr/forum/t/257961/zamjena-za-hranu gdje tražite zamjenu za nove zapakirane štapiće, kojih ste previše nakupovali, a znate da ih ne smijete jesti. Uz to nudite i bijeli grah u konzervi Podravka, zatvoren. :| Dajte obuzdajte svoju impulzivnu kupnju i prestanite smarati narod uvijek staro-novim temama, zaista. Kraj toliko nove robe na Vašem profilu ne znam kako je itko i pomislio da ste socijalni slučaj pogotovo što ste u mogućnosti nabaviti tepiheu većoj vrijednosti od 1000 kn i što tražite nove ispravne Smartphone. Mislim da se tim stvarima ne bave ljudi koji su u potrebi, a Vi se ovdje takvom predstavljate. I da, Brdo mi se javila sa korisnom info o jednoj trgovini u Slavoniji i uspjela sam sve dogovoriti telefonski, uplatila u roku sat vremena i dosla mi je podna obloga u roku 2 dana kombi dostavom za 300 i kusur kuna sveukupno. Nisam se nadala da je to tako jeftino, a patila sam se mjesecima sa nedovršenom kuhinjom jer ovdje gdje sam nema specijaliziranih prodavaonica, a nemam ni auto da se vozikam po Istri, Sloveniji ili da idem do Zagreba, a pogotovo viška novca. Vi, ako ste u NEmogućnosti takve usluge napraviti ljudima, nemojte ih ni oglašavati. A znamo nas dosta sa ovog portala da za neke stvari niste sposobni, ali to je neka treća tema.
2019 10 19
I da se nadovežem na ovo gore, čujte, ja bi to rado učinila ljudima da sam u nekom većem centru, ništa me ne košta se raspitati direkt i poslati ovdje u box dodatne info, ako treba spakirati i poštom poslati, ako me se kulturno zamoli i ja uvidim da postoji ozbiljna namjera i da je to nešto što je zaista potrebno. Rado bi to učinila! Znate zašto? Zato što poznam taj nekakav šugavi osjećaj/misao/nazovite to kako hoćete da se nalaziš u pripizdini i da uvijek nekoga nešto moraš molit. A sad na drugoj strani hoće li se sjetiti ostavit za kavu, iako na tome ne bi inzistirala kraj unaprijed plaćene cijene željenog proizvoda i troška slanja. Ja bih bila sretna i bez ikakvih provizija, samo sa mišlju da sam nekom pomogla doći do onoga što želi, što sam mu stavila smiješak na lice, jedno iskreno "hvala" bi mi bilo dovoljno. Jedino što imam trenutno u okolici je Kaufland, Lidl, Konzum, Benetton, Amadeus Jeans, KiK, od jacih trgovina, Bipa i Dm od drogerija i Terra skupa kao apoteka za gradjevinske stvari i to je otprilike to i mogu ih sve proci pjesice i to nisam davala na sva zvona. Sad sam se sjetila, davno dok sam još živjela u Splitu, jedna me cura zamolila da joj pogledam za onu igračku Miniona jer je tada nije mogla nigdje naći u svom gradu, tek je ta ludnica krenula. I na kraju smo se dogovorile da ja njoj pošaljem tu igračku, kakvu god nađem samo da je veća, makar sa pijace bila, toliko ju je zeljela, a ona ce meni u zamjenu poslati neke svoje stikle, jedino sto mi se svidjelo kod nje na profilu. Jedna drugoj nista nismo platile, svaka je snosila svoje troskove, a na kraju je i jedna i druga stvar zavrsila kao dar bliskim ljudima. Jedna predivna suradnja koja mi je ostala u sjecanju. Naisla sam ovdje i na par cura koje bez provizije narucuju sa stranih stranica, ima puno ovdje korisnica koje bi i rado poklonile samo da znaju da stvari idu onima koji su zasluzili, ne vrti se sve oko tih prokletih novaca!
2019 10 19
S obzirom da mi je ovo izbacilo za "promovirane artikle" ja ću pitati, možda netko vidi. Ugl... 100 god nisam uzimala promovirane i posebne art. Htjela sam sada, al ne izbacuje mi datume. Jesu krpice opet pokidane ili su pokupovani termini?
2020 11 22
1 2