Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Trogrba deva iliti vjeruj meni, ne broju na cipelama

Evo i mene dočekalo uvaljivanje muda pod bubrege. Ova korisnica https://mojekrpice.hr/laura122-95098 mi je prodala mango gležnjače. Kao što vidite iz oglasa, dva puta je napisala da su broj 36. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/5664abde62822d644048fd3456869011.jpg) Kad su stigle odmah su mi bile sumnjivo velike, probam i plivam u njima. Pogledam ispod broj i naravno, nisu 36 već 37. U to da su samo "jednom nošene" i da ih nije očistila prije slanja nećemo ulaziti. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/ec4a25bfddf260a95acb761117ee6a73.jpg) Javljam se dotičnoj i uvjerava me da nisu broj 37 nego 36 jer joj je tak rekla prodavačica🙄🤔 i nakon moje dvije poruke u kojima joj objašnjavam kak imam doma dosta mango obuće, da nosim 36 i da je krivo oglasila gležnjače te da očekujem povrat love me stavila na ignore. Logirala se u međuvremenu, ali se nije udostojila odgovoriti. Koji su mi slijedeći koraci?
2019 10 13
Slijedeći korak je njezin, vratiti ti lovu plus poštarina za povrat. Iz aviona se vidi da su 37
2019 10 13
Prodavacica ju uvjerila da su broj 37? Pa ima oci, vidi sta pise, valjda ih je probala, nije isto 36 i 37 Wtf?! Ili ona ima mozda nogu koja se skuplja i produzi po potrebi 😅 svakako povrat novca gleznjaca plus pt!
2019 10 13
Uzas, nadam se da ce pristati na povrat. Ja sam imala slicno negativno iskustvo, meni su prodane broj 36 a ja imam nogu 37-38, isto me uvjeravala da ona nikad nije nosila 36. Na zalost nije mi vratla novce, ali ima svoje mjesto na crnoj listi.
2019 10 13
Ovo je njeno objašnjenje "Ja sam ih isla reklamirati i rekla mi je teta tamo da su manji kalupi i da je to broj 36, a ne naznaceni 37. Jer ja nosim 37 i male su mi za jedan broj, na kraju nije bilo broja 38 koji je zapravo realan 37 i ostavila sam ih u nadi da ce se rasiriti. Garantiram vam da je velicina 36, i zato sam u oglasu stavila da je 36 jer da sam napisala da je 37 ispalo bih da nekoga zelim zavaljati i prodati male gleznjace sto nije istina. Zato sam napisala njihov realan broj." Realno su cipele broj 37, kao što i na njima piše. @Kala09 I meni se čini da tu ne bude kruha jer je bila vrlo brza na okidaču dok je trebalo prodati, a sad muk.
2019 10 13
Ne znam bi li se smijala ili plakala, prodavačica joj rekla....wtf!! Ako ne vrati lovu pod odmah, zna se postupak, slati poruke stalno, naći je po društvenim mrežama, sve podatke na CL....
2019 10 13
Samo da to nije ona što je meni onomad prodala tenisice br 39, na kojima piše br 39 kao broj 40, jer njena seka nosi br 4o, a njoj su bile dobre.
2019 10 13
Meni je zao sto je tako ispalo, ali da sam vas htjela zavaljati za 100kn, jel se vi salite? Znaci imam 140 pozitivnih povrarnih preko krpica, 30-40 preko drugih prodajnih stranica i sad bi ja isla varati za 100kn. Koliko se sjecam, a dobro se sjecam da je bila slika okrenutih gleznjaci gdje je pisao broj 37. Takodjer, mogli ste traziti mjere gazista, milijun slika i ne znam sta. Jer sve to radim, i mjerim i slikam i sve.
2019 10 13
Niste. Nemoguce da onda nista primjetili. A da sam vas slagala da su mi u mangu rekli da je vec par cura doslo promijeniti za veci broj jer nije realan 37 kao kod ostale obuce, stvarno ne znam zasto bih slagala. Da nisu bila snizenja i da je ostalo brojeva ja bih ih zamjenila, ali nisam jer sam pomislila da ce se ipak rasiriti. Isto tako Da su 37 ja bih ih nosila kao i ostalu obucu iz manga i ostalih trgovina. Razlog mog neodgovaranja je taj da mi je prekjucer umro tata i da nisam imala nit snage nit zivaca se zajebavat s gleznjacama i napadima. Povrat ne radim sto i pise u profilu, a ako cete me staviti zbog ovoga na crnu listu, stavite me slobodno. Sto puta su me zeznuli na drugacije nacina pa sam uvijek dala priliku drugome ili presla preko toga ili ostavila negativnu, ali ako ce biti tako, slobodno, nista mi ionako nije vise bitno. Ne bih ni dosla na krpice sada da mi prijateljica nije javila da ste napravili temu o meni. Odgovorila bih vam za koji dan, a ovako sam morala to danas. Slazem se da sam kriva jer sam napisala da su 36, a da su naznacene 37, ali sam totalno to zaboravila napomenuti kad smo se bile cule jer kao sto mozete i vidjeti, postoje i veci problemi u zivotu. A ako ce me sad blokirati na krpicama ili ne znam sta, bit ce mi zao jer sam stvarno voljela provoditi vrijeme ovdje, ali dobro. Sretno u daljnjoj prodaji i nadam se da vi nikad necete morati voditi nikakve rasprave u najgorim trenutcima vaseg zivota zbog bijednih 100kn, a sto je i najgore, vratila bih Vam novce da niste napravili ovakvu dramu i temu na forumu kao da vam nikad nista nisam poslala ili da sam vas zavaljala za ne znam koliko novca.
2019 10 13
Lijep pozdrav, ovo je moj odgovor i @gitadevi nisam ta. Ovo mi se nikad nije dogodilo
2019 10 13
LeSock Buhuuuu jako te žalim. Vraća novce plavušo jer si KRIVO OGLASILA ARTIKL, koji ti tu dio nije jasan? prije 52 sekunda Stavite me na sto crnih lista.......ali ovakvo ponašanje?!
2019 10 13
A tvoje je ok? Dva dana šutiš ko piz#a pa se trgneš nakon negativne i prozivke na forumu?
2019 10 13
Draga Laura, pogriješili ste i to je van sumnje. Vrlo je jednostavno - cipele su deklarirana veličina 37 i imali ste ih oglasiti kao veličinu 37, eventualno uz opasku da je kalup po vašem mišljenju manji i odgovara veličini 36. Ovako je kupac obmanut. Nije bilo nužno da vas kupac traži mjere unutarnjeg gazišta , ako već ima obuću istog brenda br 37 koja mu odgovara. U redu, greške se događaju, ljudi ih čine. Onda se ljudi koji su pogriješili ispričaju i grešku pokušaju ispraviti. Kakve su to nebulozue - Na profilu piše da ne radim povrat ?! Pa nije to svemirski zakon , nije ga sam Bog napisao na vaš profil, nego ste ga sami napisali i iskreno se nadam da pritom niste mislili 'povrat ne vršim čak ni ako vas zavaljam, krivo opišem artikal, pošaljem potrgano i sl.'. Ponašajte se kako dolikuje poštenom čovjeku. To što je vama iz nekog razloga teško životno razdoblje - iskreno mi je žao zbog toga, doduše - nije nikakvo opravdanje za ovakvo odgovaranje na opravdanu reklamaciju.
2019 10 13
Slažem se s djevojkama - povrat mora biti napravljen jer Vi krivo oglašavate artikl. Nije Vaša stvar ako su čizme manjeg/većeg kalupa, ali je na Vama da točno napišete informacije. Možda je i toj djevojci/ženi težak period u životu pa je još i bacila 100kn u vjetar. Možda su joj to bili zadnji novci. Vi ne znate što se drugima događa, kao što ni drugi ne znaju za Vas. Također mi Vas je žao zbog toga što Vam se dogodilo, ali to trenutno nema veze s oglašavanjem krivog broja.
2019 10 13
> Laura122: > Slazem se da sam kriva jer sam napisala da su 36, a da su naznacene 37, ali sam totalno to zaboravila napomenuti kad smo se bile cule jer kao sto mozete i vidjeti, postoje i veci problemi u zivotu. Ovo će biti dovoljno. Sami ste priznali da ste krivi pa se u skladu tome i ponašajte. Cipele su 37 i tako je trebalo pisati, a sad hoćete li Vi dati još svoje mišljenje o kalupu je na Vama. Ali krivo ste oglasili artikl i još k tome niste ništa spomenuli. Žao mi je zbog Vaše situacije ako je tako no LeSock niti itko drugi nije tome kriv. Vaša tragedija nema veze s ovime na krpicama. Izvolite biti pošteni kao što pričate (da ne bi nikoga zavaljali za 100kn). Prodali ste krivo oglašenu obuću i vratite novce kupilici.
2019 10 13
1 2 3