Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Bazzar.hr ili Gomez.hr

Poštovane dame, Zanimaju me vaša iskustva s navedenim stranicama. Naime, htjela bih kupiti čizme, ali prvo da čujem jesu li od povjerenja ili ne. Zahvaljujem unaprijed i ugodan vikend! :)
2019 10 19
Naručila na Gomezu emporio armani prezadovoljna
2019 10 19
Uzimala Pampers preko Bazzara.. bile su to cifre oko 1000 kn, placanje unaprijed i sve super. Cak nije bilo omeksivaca kojeg sam platila pa su mi vratili novce. Vise puta sam kupovala i stalno skicnem kaj imaju na akciji.. jedino se recimo neki artikli malo duze cekaju, znam da sam neke stvari cekala oko 7 radnih dana.. ali to pise prilikom kupnje..
2019 10 19
Vise puta sam narucila preko Gomez.hr i sve super.
2019 10 19
Vise puta sam kupovala na Gomez.hr i jako sam zadovoljna kupljenim. Zadnje sam na gomezu kupila cizme i nemam zamjerke nikakve. 😊
2019 10 20
Naručivala sam na Gomez više puta, upravo čekam zadnju narudžbu, jako sam zadovoljna, paket dođe brzo, 3 radna dana, a plaćati možeš prilikom dostave.
2019 10 20
Bazzar super, jedino kako je netko rekao za neke stvari treba malo čekati da dođu.
2019 10 21
razočarana gomezom, naručila crni Tommy H. remen, došao mi tamno smeđi, osobno ne bi me smetalo, ali bio je za poklon i bila sam razočarana kako mogu pomiješati... nadalje znam da nije do njih, ali GLS kad mi je dostavio kutiju, bila je poluotvorena...
2019 10 21
Naručila sa Gomez stranice torbicu brzo je došla i sve ok
2019 10 22
Bazzar.hr i meni super, roba je original, jedino sam cekala isporuku 10tak dana (ali tako je bilo i napomenuto za navedeni artikal) tako da je sve proslo ok.
2019 10 23