Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Tko je taj frizer?

Dakle nekidan sam pričala s jednom ženom predivne kose koja mi je nahvalila frizera iz Dubrave. Rekla je da radi u svom stanu, da mu je došla s metlom na glavi i da je sve riješio fantastično. Ona se inače farba u plavo, ali on ju prvo ofarba u smeđe pa tek onda u plavo i to pramen po pramen kako bi sve bilo perfektno i dobije savršenu nijansu, folije smatra zastarjelom metodom, redovno ide na edukacije u Milano, Pariz itd. Vidi se da je bio na dosta plastičnih operacija i kralj je što se tiče kose. I da, šiša tako što se kosa prebaci preko glave pa reže škarama okomito. Kaže da si nakon takvog šišanja mirna pola godine. Uglavnom, trudim se dati što više informacija jer mi žena u cijeloj situaciji nije uspjela reći ono najbitnije-tko je on i kako doći do njega?! Kaže da je jako popularan, a ja nikad čula. Zna li itko od vas o kome se radi i bilo kakav kontakt. Ono što je najbitnije kosa joj izgleda ultra zdravo.
2019 10 28
Hm, zašto nema salon, to je skroz čudno..
2019 10 28
> sanjaurban: > Hm, zašto nema salon, to je skroz čudno.. Ne mora imati salon, imaju frizeri koji hodaju po bolnicama i šišaju, ali položen majstorski ispit i dopuštenje gospodarske komore za obavljanje djelatnosti mora imati.
2019 10 28
Ima sve dozvole i ne radi na crno, ali eto, radi u svom stanu
2019 10 28
Znam za dečka iz Rijeke koji je radio kod Permana i preselio se u Zagreb mislim Ivan da se zove.E sad dali je to taj neznam ali on sisa kosu na taj način kako ste opisali .Jedino me buni ta plastika decko je mlađi,ali nisam ga vidjela jedno 6-7 godina sve je moguce ,tada nije bio
2019 10 28
kontakt nemam:(
2019 10 28
Hvala na informaciji, ali nažalost nije on. :/ Iako sam i za njega čula da je super frizer. Nadam se da će se ovdje pojaviti netko tko je čuo za tog mog tajnovitog haha
2019 10 29
Znam ja tko je...😃
2019 10 30
To je Zdravko :) Studio se zove Krog koliko se sjecam. Ne znam je li i dalje na istoj adresi :; Grižanska 1 i na žalost nemam broj. Davno sam bila kod njega i potvrđujem da je izvrstan frizer
2019 11 03
> Sanja8888: > Znam za dečka iz Rijeke koji je radio kod Permana i preselio se u Zagreb mislim Ivan da se zove.E sad dali je to taj neznam ali on sisa kosu na taj način kako ste opisali .Jedino me buni ta plastika decko je mlađi,ali nisam ga vidjela jedno 6-7 godina sve je moguce ,tada nije bio O daa Ivan Bosnjak odlican je :)
2019 11 05
Puno hvala svima <3 <3
2019 11 08