Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Lomljivo !

https://www.facebook.com/498990160151472/posts/2738929792824153?vh=e&d=n&sfns=mo I tako..
2019 11 04
Isooosee, i komičnom i tragično u isto vrijeme, znači tragikomedija 😥🤣😥🤣😥🤣😥🤣
2019 11 05
i aj sa ti onda objasni kupcu da si ti sve fino zapakirao i da nije tvoja greška stanje u kojem dođe paket... :| pa jebote da ga blindiram ovi iz pošte bi ga uspjeli uništiti...
2019 11 05
Vidjela sinoć, užas, nadam se da su vidjeli i oni koji trebaju vidjeti da bi poduzeli neke sankcije >:(
2019 11 05
Isto vidjela jučer..,a evo još jedan zanimljiv članak https://direktno.hr/direkt/disfunkcionalnost-hrvatske-poste-kako-je-moguce-da-preporuceni-paket-po-centru-zagreba-putuje-15-dana-171665/
2019 11 05
> IrenaAR: > Vidjela sinoć, užas, nadam se da su vidjeli i oni koji trebaju vidjeti da bi poduzeli neke sankcije >:( zakeljila sam ja to još sinoć na stranice pošte..i ništa...
2019 11 05
sva sreća da imam nizak tlak jer bi sada već popila srčani koliko su me nasekirali :@
2019 11 05
Jaooo al sam se sad nasekirala ,:) ,:) ,:(
2019 11 05
Neki dan mi je moja tetka pricala situaciju iz poste. Slala je lomljivu stvar i platila je dodatno za lomljivo. Kaze njoj zena na salteru al nitko vam ne garantira da se nece polupat hahaha. Sad vidim i zasto. A kaze joj tetka pa za ceg ja onda placam lomljivo ako ne garantirate. Tajac..
2019 11 05
> vicky1983: > Neki dan mi je moja tetka pricala situaciju iz poste. Slala je lomljivu stvar i platila je dodatno za lomljivo. Kaze njoj zena na salteru al nitko vam ne garantira da se nece polupat hahaha. Sad vidim i zasto. A kaze joj tetka pa za ceg ja onda placam lomljivo ako ne garantirate. Tajac.. Jako dobro pitanje.
2019 11 05
ak sam dobro skužila u službenom priopćenju iz Pošte lik je dobio otkaz (tak bar piše na indexu) od kad radim lampice imala sam par pošiljaka razbijenih bez obzira na nadoplatu naljepnice lomljivo i činjenicu da su to staklenke (znači nisu baš lomljive) i zapakirane su u stiropor i u kutiju da sve bude čvrsto i da nema prostora unutra da se pri transportu miče u kutiji a kad knjige šaljem zapakiram prvo u papir pa u foliju s mjehurićima pa tek onda u kovertu s mjehurićima i još se nekad dogodi da rubovi budu rastureni
2019 11 05
Ovo je strašno, to ima samo kod nas. I sad plati po skupoj cijeni, za nešto što će se razbiti. Ne vrijedi plaćati, jer tako će ga oni razbiti. Istiniti i žalosno.......
2019 11 05
Ja sam prije otprilike 2 tjedna kupila sliku s okvirom i staklom, bila je omotana u rucnik i prezivjela je. Da sam ovo prije vidjela sigurno ne bi kupovala 😂
2019 11 05
ja kupila servis za čaj,naravno, jer sam optimist(mater to zove glupa). Nakon dostave to više nije servis za 6 osoba nego puzzle od 500 komada..Ko što Kala kaže, da san vidila ovo prije-ne bi kupovala!
2019 11 05
Radnik koji je snimljen od jučer je suspendiran te je pokrenut postupak izvanrednog otkaza. https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/video-snimka-postara-koji-divljacki-baca-posiljke-razbjesnila-hrvate-sad-je-jasno-zasto-mi-pola-paketa-dode-kao-da-su-prosli-kroz-rat/9575225/
2019 11 05
1 2