Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Reklamacija stradivarius, pomoć

Cure, ako je koja upućena malo bolje, pomoć bi mi dobro došla. Naime, prošli tjedan sam kupila crni kaput u stradivariusa, skinula etiketu i obukla ga jednom. Ali, užasno kupi sve dlake i prašinu na sebe, izgleda užas. Htjela bih ga reklamirati, bar zamijeniti za drugu boju. Imam račun a etiketu vanjsku sam odrezala.. Kakva je politika tamo? Hvala unaprijed
2019 11 09
Mislim da sam negdje već čitala o slicnom problemu i da se može vratit, bez obzira na etiketu imate pravo na reklamaciju 6mj (nisam ziher za broj mjeseci) 😁
2019 11 09
Imate pravo na povrat ili zamjenu jer proizvod ima nedostatke koji se ne mogu otkloniti
2019 11 10
Mislim da se može jer je to reklamacija proizvoda zbog nekog nedostatka ili greške , ja sam jednom tako reklamirala hlače koje su i nakon 3,4 pranja toliko smrdile po kemikalijama da ih nisam mogla nositi.. Normalno su mi vratili novce
2019 11 10
Ma uzas, nosila sam ga jedno popodne u setnju, zgrozila sam se kad sam vidjela. I da stvar bude gora, vec ima mucice iznutra!! Nakon samo jednog nosenja
2019 11 10
Tamo sam reklamirala majicu koju sam jedanput nosila i napravile su se mucice. Vratili gorovinu bez problema, a placala karticom.
2019 11 11
hvala najljepša , pokušat ću, pa bar zamijenit za drugu boju
2019 11 11
Zamjena ide bez problema. Povrat novca sa računom i slipom ako je plaćeno karticom. Račun oni mogu sami naći ako znate datum kupnje, pa ako je bio cash nemate problema.
2019 11 11
hlače sam greskom kupila manji br.i bez problema zamjenila,jos sam naglasila da sam ih oprala cim sam donijela doma a kad sam ih htjela obuč šok ahaha.
2019 11 11
Hvala Vam,uspjela sam bez problema zamijeniti za drugu boju 😊
2019 11 13