Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Tretinoin, Retin A krema

Ja koristim Vitacid tretinoin, 0.05, u anti age svrhu, dvaput tjedno. Nikakvih iritacija niti ljuštenja nemam, niti sam ikad imala
2021 02 18
> traplord: > Retin a iskljucivo ide na recept. I kosta nekih 90ak kuna, meni su morali narucivati u ljekarni iz Belgije jer uopce nemaju toga. Odite dermatologu da vam objasni kako koristiti kremu i da vam odredi koju jacinu trebate. Ja je koristim, i super jer ali morate biti spremni na to da se koza peruta i da to izgleda lose prvih par dana. Ali ubija najvece pristice, smanjuje bore i uklanjana crvene oziljke. Super je U kojoj ste ljekarni to nabavili? imam recept, ali u prvu ljekarnu u koju sam usla su mi rekli da Retin A kremu nemaju za narucit od dobavljaca :(
2021 03 09
Ja sam dobila na recept od dermatologice, radi mi ga u Ljekarni Lukacin za 65kn. Ja sam isto htjela sama ga nabaviti, ali i odlazak dermatologu i cijena iz apoteke je bolja nego narucivanje od negdje. Javi ako hoces jos info pa ti kazem dodatne! > ShailynAbbot: > Bok curke, može li se u naslovu navedena krema (0,05%) kupiti u nekoj privatnoj ljekarni u Zagrebu ili mora na recept baš? > Naime, od kad sam prestala piti pilule (u veljači još), lice mi je prepuno začepljenih pora, probala salicilnu, probala glikolnu, probala kozmetičarku, probala prirodne stvari, ništa pomoglo nije, ovo mi je zadnja opcija prije dermatologa, pa ako postoji negdje ta krema bez odlaska doktoru bilo bi mi super :)
2021 04 23
> ini0305: > > eleand: > > Retin A krema - http://ibright.lv/retinaus.htm iskreno PREPORUČAM svakome! > Lp, vi ste naručivali sa te stranice? Možete mi reći tko je proizvođač,jer ne piše u opisu,hvala Pozdrav, i mene zanima!
2021 05 21
1 2