Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Povećanje usana-zagreb

Pozdrav, jel možda netko zna u Zagrebu kozmetički salon ili polikliniku koja radi dobro povećanje usana filerima?
2019 11 12
Kozmeticki saloni i fileri, jedno veliko ne !!!! Imam preporuku za poliklinika Sara (bivsa Estetica Futura) i Natalija, na fejsu i insta Medicina estetika ako se ne varam. Nikako se ne voditi za cijenom u odabiru poliklinike je drugi savjet.. mozda se cini bezazleno ali nije nimalo
2019 11 12
Ja sam bila u maksimirskog kod jedne ženske prezadovoljna sam bila
2019 11 12
Glumicic
2019 11 13
> tatyana: > Kozmeticki saloni i fileri, jedno veliko ne !!!! Imam preporuku za poliklinika Sara (bivsa Estetica Futura) i Natalija, na fejsu i insta Medicina estetika ako se ne varam. Nikako se ne voditi za cijenom u odabiru poliklinike je drugi savjet.. mozda se cini bezazleno ali nije nimalo da, filere ni ne smiju stavljati kozmeticarke, to je ilegalno. samo doktori medicine ili dentalni doktori (zubari). najbolji je svakako dr Glumicic, koji naravno košta ali barem znas da ce dobro napraviti.
2019 11 13
Ja sam bila kod ženske u Maksimiru ona je doktorica cijena jako dobra , rezultat predobar i prezadovoljna sam tako da Glumicici Bagatini Itd sve isto samo cijena veća pa ko voli nek izvoli
2019 11 14
> deanat: > Ja sam bila u maksimirskog kod jedne ženske prezadovoljna sam bila koliko si platila ako se može znat?da s vremenom treba ic na nadopunjavanje il kak funkcjonira?nisam bas informirana ....
2019 11 18
Radila usne pred mj dana kod dr iz Tuzle, dolazi svakih par mj u Zagreb. 14. i 15.12. je ponovno u Zg. Imate njen profil na instagramu, Dermalni fileri Tuzla. Predivno radi, skroz prirodno i cijena bagatela!
2019 11 19
> tatyana: > Kozmeticki saloni i fileri, jedno veliko ne !!!! Imam preporuku za poliklinika Sara (bivsa Estetica Futura) i Natalija, na fejsu i insta Medicina estetika ako se ne varam. Nikako se ne voditi za cijenom u odabiru poliklinike je drugi savjet.. mozda se cini bezazleno ali nije nimalo Ne slažem se. Bila sam u Poliklinici Sara, izašla sa grudicama i usne splasnule nakon mjesec i pol. Nije niti sa nazivom ' Poliklinika' sigurno. I nije mi prvi put da radim filere.
2020 02 19
> leeloo7: > Radila usne pred mj dana kod dr iz Tuzle, dolazi svakih par mj u Zagreb. 14. i 15.12. je ponovno u Zg. Imate njen profil na instagramu, Dermalni fileri Tuzla. Predivno radi, skroz prirodno i cijena bagatela! Moji prvi fileri su bili kod njih. Imam par zamjerki za njih. Npr. meni nisu pokazale filere i otvarale ga predamnom, ne dobiješ račun, vrlo brzo filer je isplasnuo i s obzirom da dolaze u Zagreb dižu cijenu s obzirom na onu u Tuzli, i uz to sve su u Sesvetama šta je zaista daleko ako nisi od tamo. Dobre strane su zaista jako lijepi radovi i prirodni. Kažem jedino šta ne znam sa kojim filerima rade...
2020 02 19
> Monika1997: > > leeloo7: > > Radila usne pred mj dana kod dr iz Tuzle, dolazi svakih par mj u Zagreb. 14. i 15.12. je ponovno u Zg. Imate njen profil na instagramu, Dermalni fileri Tuzla. Predivno radi, skroz prirodno i cijena bagatela! > Moji prvi fileri su bili kod njih. Imam par zamjerki za njih. Npr. meni nisu pokazale filere i otvarale ga predamnom, ne dobiješ račun, vrlo brzo filer je isplasnuo i s obzirom da dolaze u Zagreb dižu cijenu s obzirom na onu u Tuzli, i uz to sve su u Sesvetama šta je zaista daleko ako nisi od tamo. Dobre strane su zaista jako lijepi radovi i prirodni. Kažem jedino šta ne znam sa kojim filerima rade... Ja nemam za cure niti jednu zamjerku i ne bi otišla više kod nikog drugog. Inače kad dođu kod nas gužva je, velik broj cura ide kod njih raditi, možda od strke vam nisu dale informacije, ali uvijek ih možete pitati bilo što, rado objasne. Rade sa juvadermom ili radiantom. Normalno je da nakon prvog tretmana filer brzo splasne, meni je prvi put u roku dva mj već splasnuo.
2020 02 20
> deanat: > Ja sam bila kod ženske u Maksimiru ona je doktorica cijena jako dobra , rezultat predobar i prezadovoljna sam tako da Glumicici Bagatini Itd sve isto samo cijena veća pa ko voli nek izvoli Pozz, može br. doktorice za filer, hvala🌺💕
2021 02 23
> LittleMiss: > > deanat: > > Ja sam bila kod ženske u Maksimiru ona je doktorica cijena jako dobra , rezultat predobar i prezadovoljna sam tako da Glumicici Bagatini Itd sve isto samo cijena veća pa ko voli nek izvoli > Pozz, može br. doktorice za filer, hvala🌺💕 Dr Sandra Kovačević, Poliklinika Sara, Maksimirska 96, 01 3770 527 ...ja idem kod nje već godinama na filere i botox i stvarno je za svaku preporuku
2021 05 03