Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Povećanje usana-zagreb

Pozdrav, jel možda netko zna u Zagrebu kozmetički salon ili polikliniku koja radi dobro povećanje usana filerima?
prije 27 dana, 14:28
Kozmeticki saloni i fileri, jedno veliko ne !!!! Imam preporuku za poliklinika Sara (bivsa Estetica Futura) i Natalija, na fejsu i insta Medicina estetika ako se ne varam. Nikako se ne voditi za cijenom u odabiru poliklinike je drugi savjet.. mozda se cini bezazleno ali nije nimalo
prije 27 dana, 15:29
Ja sam bila u maksimirskog kod jedne ženske prezadovoljna sam bila
prije 26 dana, 22:19
Glumicic
prije 26 dana, 13:19
> tatyana: > Kozmeticki saloni i fileri, jedno veliko ne !!!! Imam preporuku za poliklinika Sara (bivsa Estetica Futura) i Natalija, na fejsu i insta Medicina estetika ako se ne varam. Nikako se ne voditi za cijenom u odabiru poliklinike je drugi savjet.. mozda se cini bezazleno ali nije nimalo da, filere ni ne smiju stavljati kozmeticarke, to je ilegalno. samo doktori medicine ili dentalni doktori (zubari). najbolji je svakako dr Glumicic, koji naravno košta ali barem znas da ce dobro napraviti.
prije 26 dana, 13:25
Ja sam bila kod ženske u Maksimiru ona je doktorica cijena jako dobra , rezultat predobar i prezadovoljna sam tako da Glumicici Bagatini Itd sve isto samo cijena veća pa ko voli nek izvoli
prije 24 dana, 22:35
> deanat: > Ja sam bila u maksimirskog kod jedne ženske prezadovoljna sam bila koliko si platila ako se može znat?da s vremenom treba ic na nadopunjavanje il kak funkcjonira?nisam bas informirana ....
prije 21 dan, 17:07
Radila usne pred mj dana kod dr iz Tuzle, dolazi svakih par mj u Zagreb. 14. i 15.12. je ponovno u Zg. Imate njen profil na instagramu, Dermalni fileri Tuzla. Predivno radi, skroz prirodno i cijena bagatela!
prije 20 dana, 12:41