Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Gdje kupiti grudnjak sa prozirnim kopcanjem?

Planiram kupiti kombinezon otvorenih leđa i zato bi mi trebao grudnjak sa prozirnim naramenicama i prozirnim kopcanjem na leđima. Ne bi htjela one samoljepljive grudnjake jer su mi nekako "nepouzdani" 😅 a i nemam bas neko bujno poprsje, pa bi voljela da je push up. Zanima me gdje bi bilo takvih grudnjaka za kupiti ili ako imate link sa neke stranice (wish i sl.)? Unaprijed se zahvaljujem 😀
2019 11 14
Ja sam to znala viđat u kineskim radnjama
2019 11 14
> IrenaAR: > Ja sam to znala viđat u kineskim radnjama Pogledat cu onda tamo. Hvala 😀
2019 11 14
A ja baš imam samo pohvalu za taj samoljepljivi grudnjak. (da se stegnuti pa izgleda kao pushup) Naručila sa budi cool (mislim da se tako zove) stranice, nosila 3 puta do sad u svadbu,plesala i znojila se i nije se ni malo odljepio, čak sam ga jedva odljepila🤣Istina da nisam Bog zna što obdarena 😅 al mislim da i funkcioniraju isključivo na malim grudima. 😀
2019 11 14
Meni su isto ti samoljepljivi skroz ok, dobro drže i baš sam ugodno iznenađena bila, a ovi prozirni se i dalje vide, a ako su leđa otvorena to mi onda baš loše izgleda
2019 11 14
Kinseke trgovine definitivno, tamo nađete sve od igle do lokomotive :') kupila sam upravo jedan taj s prozirnim kopčanjem, ali isto tako sam kupila i taj samoljepljivi i bio mi je dobar, nije se odljepio cijeli dan i cijelu noć :) samo što ne možete '' podić '' grudi kao s običnim grudnjakom jer nema naramenice, ali sve ostalo je super :) ..
2019 11 15
> Marija007bje: samo što ne možete '' podić '' grudi kao s običnim grudnjakom jer nema naramenice, ali sve ostalo je super :) .. Bas mi je radi toga, inace sam skoro kao daska ravna, pa bi voljela da ipak nekako izgleda. 😂 Makar bi mi ovaj samoljepljivi puno bolje izgledao radi otvorenih leđa, ali eto... da imam malo vece grudi stavila bi taj samoljepljivi i nebi izgledala ravno, ovako sam osuđena na ove "debele" grudnjake haha 😅
2019 11 15