Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Veličine hlača

Zna li netko kako se "prevode" veličine hlača? Imam nekoliko traperica kupljenih vani i označeni su im brojevi 25, 26 i jednima 27. Ne znam kako to odgovara europskim brojevima 32, 34, 36, 38... Znam da na neku postoje neke tablice, ali su mi dosta zbunjujuće.
2019 11 26
Ne znam dal ce vam ovo pomoci, ali ja sam u new yorkeru nedavno kupovala hlace i brojevi su se kretali od velicine 24. Prodavacica mi je rekla da je velicina 24 jednaka velicini XXS/32. Meni je bila potrebna velicina 25 jer inace nosim XS/34.
2019 11 26
Veličine tipa 24, 25, 26 i 27 se odnose na obujam u inčima. Vel 24 je američka 0, UK dvojka, europska vel. 30 i talijanska vel 34 i tako dalje redom. Veličine opet nisu univerzalne kod proizvođača tako da ovise i o modelu, kroju i vrsti trapera, npr. imam dosta lee traperica doma u veličinama od 25-27, ako je low waist uvijek moram uzeti broj veće, a ako imaju više elastina broj manje. Inače nosim konfekcijski 34/XS.
2019 11 26
> LeSock: > Veličine tipa 24, 25, 26 i 27 se odnose na obujam u inčima. > Vel 24 je američka 0, UK dvojka, europska vel. 30 i talijanska vel 34 i tako dalje redom. > Veličine opet nisu univerzalne kod proizvođača tako da ovise i o modelu, kroju i vrsti trapera, npr. imam dosta lee traperica doma u veličinama od 25-27, ako je low waist uvijek moram uzeti broj veće, a ako imaju više elastina broj manje. Inače nosim konfekcijski 34/XS. majkemi LeSock promjeni nick u Enciklopedija.... x-) #respect
2019 11 26
> PretrpaniOrmar: > > LeSock: > > Veličine tipa 24, 25, 26 i 27 se odnose na obujam u inčima. > > Vel 24 je američka 0, UK dvojka, europska vel. 30 i talijanska vel 34 i tako dalje redom. > > Veličine opet nisu univerzalne kod proizvođača tako da ovise i o modelu, kroju i vrsti trapera, npr. imam dosta lee traperica doma u veličinama od 25-27, ako je low waist uvijek moram uzeti broj veće, a ako imaju više elastina broj manje. Inače nosim konfekcijski 34/XS. > majkemi LeSock promjeni nick u Enciklopedija.... x-) #respect A baš, žena je hodajući google :') Tnx LeSock
2019 11 26
> vedranapv: > > PretrpaniOrmar: > > > LeSock: > > > Veličine tipa 24, 25, 26 i 27 se odnose na obujam u inčima. > > > Vel 24 je američka 0, UK dvojka, europska vel. 30 i talijanska vel 34 i tako dalje redom. > > > Veličine opet nisu univerzalne kod proizvođača tako da ovise i o modelu, kroju i vrsti trapera, npr. imam dosta lee traperica doma u veličinama od 25-27, ako je low waist uvijek moram uzeti broj veće, a ako imaju više elastina broj manje. Inače nosim konfekcijski 34/XS. > > majkemi LeSock promjeni nick u Enciklopedija.... x-) #respect > A baš, žena je hodajući google :') Tnx LeSock Samo oko stvari koje me zanimaju ;) U najgorim danima konzumerizma sam imala doma preko 100 pari traperica :')
2019 11 26