Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Previsoka cijena fejk torba

Pozdrav cure morala sam otvoriti ovu temu! Padne mi mrak na oči kad vidim da cure “malo” nošenu guess FEJK torbu prodaju po 200 pa do 300 kuna. Na stranicama na fejsu se takve torbe kreću najviše do 200 kn. Nađu se na akciji za 100 kn a takve se bez srama na krpicama prodaju po 200,300. Svatko ima pravo prodavati za koliko želi, ali smatram da to nije fer. Mogu i stavit linkove fejsa stranica ako koga zanimaju torbe pa da ne netko ne zarađuje na njemu. Također i LV fejk torbe, znam da ima različitih kopija i kvaliteta ali cijene se ovdje ogromno kreću, isto pratim par instagram profila sa torbama pa im je cijena kako koji model najvise do nekih 500 kn nove torbe. Evo otvorila sam ovu temu jer me zanima vaš dojam Svakodnevno viđam to od različitih prodavačica Hvala
2019 11 29
O da super tema! Evo neki dan sam bas gledala profil korisnice koja prodaje repliku LV male torbice po cijeni od 850 kn, i sad ono sto je meni zapelo za oko kod te torbe je to da identicnu takvu imam doma, dakle ne slicnu nego istu istu iznutra i izvana ma sve, ja sam ju dobila od frendice koja ju je nabavila iz Turske po cijeni od 20 EUR !!! Kad sam vidjela za kolko to prodaju ovdje prasnula sam u smijeh al jos vise se cudim budaletinama koje to kupe po toj cijeni!! I ne kuzim cemu davati uopce toliki novac za te replike i jos mi je super kad naglase VRHUNSKA REPLIKA, ODLICNA KVALITETA hahaha wtf??? Ovako prvo dat 850 kn za fejk torbicu i isfuravat po gradu a na sebi telly weil traperice i roberto cipelice..ma super su mi takve! Al eto nek se vidi🤣🤣🤣!!!
2019 11 29
Još je nabolje kad kopija ima papire!? Ali da, cijena od 1000 kn je previše za kopiju, da odeš u Tursku, London, Aziju, svugdje ima tržnica sa dobrim kopijama i za 30 eura se prodaju od prave kože, čak ima na ebayu za kupit u kutijama i sa papirima, ali to ne prelazi 50 eura
2019 11 29
Evo jedne "jeftine" https://mojekrpice.hr/items/torbe-i-novcanici/9988158/louis-vuitton-jungle-neverfull a i tagovi su joj super.
2019 11 30
> Tanči14: > Evo jedne "jeftine" > https://mojekrpice.hr/items/torbe-i-novcanici/9988158/louis-vuitton-jungle-neverfull > a i tagovi su joj super. 🤣🤣🤣🤣🤣
2019 11 30
Steta sta nema popust na black friday.. ja taman mislila kupit😀!
2019 11 30
> Tanči14: > Evo jedne "jeftine" > https://mojekrpice.hr/items/torbe-i-novcanici/9988158/louis-vuitton-jungle-neverfull > a i tagovi su joj super. Narucuje? Iz Kine? 😂
2019 11 30
Jedna starija tema : https://mojekrpice.hr/forum/t/263047/replike-brendiranih-torbi-po-1700-hrk
2019 11 30
Prijaviti oglas... nije ‘identicna’ s originalom > Tanči14: > Evo jedne
2019 11 30
A ovo?!?! https://mojekrpice.hr/items/torbe-i-novcanici/9858674/louis-vuitton-neverfull-gm-original Oguljena, ofucana i užasno prljava torba za 3500 kn?!?!? Pa da je sto puta original, ovo je za smeće. I još u opisu piše da je "...generalno u dobrom stanju" Stvarno ne kužim što je tim ženama?!?! Ova stranica je postala leglo prevarantica i uvaljivačica raznog smeća. Ja sam takvu torbu POKLONILA i to u puno boljem stanju od ove. Moja nije bila prljava, ali su rubovi bili oguljeni. Čak ni ne poderani kao na ovoj, samo oguljeni. I ja sam tri takve torbe darovala. Jedna LV je bila po rubovima oguljena, druga Furla je imala pocrnjele ručke, a bila je bež i treća je isto imala rubove oguljene boje od nošenja i bez dugog remena koji sam zagubila. I to su sve bile torbe plaćene jako puno kad su kupovane, ali tada su bile nove i savršene. Ovdje se otpad prodaje po 3500 kn. Užas!
2019 12 01
> Tanči14: > Strasno. Al i inace sam primjetila da za rabljene LV torbe nabiju cijene kao u ducanu, ne samo ovdje. Ja sam svoju u trgovini platila 1080 eur a na stranicama poput ebaya i vestiairea prodaju rabljene za cijene od 1000-1200 eura. I svaka, ali svaka ima tragove nosenja ili ostecenja. Ok, znam da te stranice imaju proviziju, al onda se prilagodi cjenovno tome ili nemoj prodavat. Ja sam jednu svoju torbu, koja je bila u vise nego odlicnom stanju prodala za manje od upola vrijednosti na Vestiaireu. Jbg, uzimaju dobru proviziju, a ovdje je nisam mogla prodati. Mislim stvarno ne vidim logiku, i to budu torbe koje imaju nedostatke, ali ne, cijena se ne spusta. Tako i pojedine ovdje. Ako je nesto vidljivo koristeno onda ne moze imat visoku cijenu, pa sve da ju je i kraljica Engleske osobno nosila. Ja osobno sam spremna i bolje platit ako je nesto u super stanju i original, ali prodavat flekano, oguljeno ili ogrebano za masne cifre samo zasto sta pise LV je van svake pameti. Ili se nadu uvjeravat da je nesto normalno za tu torbu, tipa saguljeni rubovi. Nije to normalno nego se torbu doslovno vucaralo okolo. Ja svoju imam godinama pa se nije ni sagulila ni ofucala, to nisu torbe koje se tek tako ofucaju. I onda jos napisu cijena primjerena zbog nedostataka. Kakva bi onda bila da nema nedostataka? Bila bi skuplja nego u trgovini. A najmanje jasno mi je onih 15 sta je to stavilo u omiljene.
2019 12 01
> Jelena.Vinkovic: > Pozdrav cure morala sam otvoriti ovu temu! Padne mi mrak na oči kad vidim da cure “malo” nošenu guess FEJK torbu prodaju po 200 pa do 300 kuna. Na stranicama na fejsu se takve torbe kreću najviše do 200 kn. Nađu se na akciji za 100 kn a takve se bez srama na krpicama prodaju po 200,300. > Svatko ima pravo prodavati za koliko želi, ali smatram da to nije fer. Mogu i stavit linkove fejsa stranica ako koga zanimaju torbe pa da ne netko ne zarađuje na njemu. > Također i LV fejk torbe, znam da ima različitih kopija i kvaliteta ali cijene se ovdje ogromno kreću, isto pratim par instagram profila sa torbama pa im je cijena kako koji model najvise do nekih 500 kn nove torbe. > Evo otvorila sam ovu temu jer me zanima vaš dojam > Svakodnevno viđam to od različitih prodavačica > Hvala Pozz Ja vidim da fejkove prodaju i za po 2000 hrk,otvorila sam bila tu temu nedavno jer mi nije bilo jasno da netko kupuje fejk za cijenu od 1000 hrk na gore,a mozes si prakticki kupiti novu torbicu drugog brenda🤔
2019 12 01
Evo mene zanima,kad smo kod VT torbi, a ulice su ih pune i prepune najvise kopijama, sto je to toliko u tim torbama?! Jel to sto je to ipak kultni LV , vjerujem da su kvalitetne ali sto to zenama predstavlja? Ono furas torbu ko svaka druga i jos si za tu istu torbu spreman dati masne pare pa makar i kopija kad ima zilijun ljepsih! Kuzim Hermesice, ajd ono nesto tipa statusa, rucni rad,lista cekanja pa i vid ulaganja/stenje, danas sutra prodas za vece pare itd itd...ali ovo za LV torbama mi je presmijesno.
2019 12 01
Mislim da bi ubrzo mogla biti jos jedna tema o fejku uvaljenom pod original (ukoliko se kupac razumi u autenticnost) ili je prodavacica sama obrisala oglas. Vrime ce pokazat.
2019 12 02
Mene samo zanima tko si to u Hr, s ovim jadnim placama i mirovinama moze uopce priustiti...
2019 12 02
1 2