Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Tester Parfemi - kupiti ili ne kupiti

Lijepi pozdrav! Prije nego zapocnem, ovim postom ne prozivam nikoga niti zelim nekoga uvrijediti nego jednostavno zelim da mi netko, ali ako doista zna, pojasni jer nekako sam zbunjena i djelomicno skepticna. Naime, u zadnje vrijeme sve vise vidim parfema, a koji su zapravo testeri od 90 ili 100ml. Naravno, dolaze svi lijepo upakirani i oznaceni... unatoc tome, nikada se nisam usudila kupiti nesto takvo jer mi je uvijek bilo na neki nacin skoro pa sumnjivo te mi se cesto nametalo pitanje: Od kuda je to zapravo i je li doista rijec o provjerenom/originalnom parfemu? Kada uzmem u obzir cijenu i kolicinu to je povoljno, ali opet koliko je sigurno za kupiti. Stoga, drage krpicarke, jeste li ikada kupovale tester parfeme ovdje te jeste li uistinu bili zadovoljni kupljenim ne zaleci ni novcica potrosenog na to? Sve info i savjeti su dobrodosli, stoga hvala svima.
2019 11 30
Ja bi radije narucila sa notina ili lijepa.hr stranice testere koji su prije svega originali,a cijena je povoljna. Ne razumijem se u sastave i originale tak da mi svatko moze uvalit bilo sta pa radije kupim provjereno.
2019 11 30
> Tihana2509: > Ja bi radije narucila sa notina ili lijepa.hr stranice testere koji su prije svega originali,a cijena je povoljna. Ne razumijem se u sastave i originale tak da mi svatko moze uvalit bilo sta pa radije kupim provjereno. Cula sam za te stranice, ali nikada nisam narucivala... ponekada su misljenja bila podjeljena i oko njih pa bi jedni govorili da nije dobro dok bi vecina govorila posve suprotno. Stoga, hajdemo reci da vjerujem toj vecini. Premda je moj upit bio ponajvise vezan uz tester parfeme koji se pojavljuju ovdje, u svakom slucaju hvala lijepo na odgovoru. 👍🏻👍🏻
2019 11 30
Zanimljiva tema za raspravu. I mene zanima isto. Dosta su se puta na forumu spominjale stranice poput lijepa.hr i iskustva su različita, određen broj žena je zadovoljan, druge su spominjale da su im parfemi kao neke kopije, slabog mirisa itd. S druge strane, određen broj je komentirao i kako parfemi u Bipi ili Dm- u nisu neke kvalitete...
2019 11 30
Naručujem s Notina i do sad je bilo sve super😁
2019 11 30
Testere parfema narucujem preko lijepa.hr, meni su odlicni. Miris dugo traje, cjenovno jos bolji 😂. Ostale parfeme muller ili bipa, od puno njih sam cula ( a i sama se uvjerila) da parfemi u dm-u nisu nesto kvalitetni. Miris mi brzo ishlapi , dok isti npr kupljen u mulleru je 100X bolji
2019 11 30
Uglavnom svi govore da se uopće ne rade kopije testera, tako da bi i oni koji se prodaju ovdje trebali biti originali., a prije neki dan je cura na sličnoj temi napisala da ima kopija ,:( Ja sam kupovala parfeme na Biraj.hr i svi su bili originali i po najpovoljnijim cijenama, ali sam čitala i da se neki dobili kopije, isto kao i na Notinu.hr i Lijepa.hr . Isto tako sam jučer bila u Bipi, i provjeravala batch code Bvlgari Cristalline i jedan je bila proizveden 2001!!, ostale uopće nije pronalazio code. E pa sad, 'ko će znat ,:)
2019 11 30
> Eisen77: > Zanimljiva tema za raspravu. I mene zanima isto. Dosta su se puta na forumu spominjale stranice poput lijepa.hr i iskustva su različita, određen broj žena je zadovoljan, druge su spominjale da su im parfemi kao neke kopije, slabog mirisa itd. > S druge strane, određen broj je komentirao i kako parfemi u Bipi ili Dm- u nisu neke kvalitete... Upravo tako, misljenja su razlicita, ima i zadovoljnih, ali i nezadovoljnih. U dm-u nikada nisam kupila parfem dok u Bipi jesam dva ili tri puta i bila sam zadovoljna...
2019 11 30
> Anamarija02: > Naručujem s Notina i do sad je bilo sve super😁 To je najvaznije - da ste zadovoljni i da novac nije uzalud potrosen 👍🏻
2019 11 30
> glitterica: > Testere parfema narucujem preko lijepa.hr, meni su odlicni. > Miris dugo traje, cjenovno jos bolji 😂. > Ostale parfeme muller ili bipa, od puno njih sam cula ( a i sama se uvjerila) da parfemi u dm-u nisu nesto kvalitetni. Miris mi brzo ishlapi , dok isti npr kupljen u mulleru je 100X bolji Slazem se s ovim u vezi parfema u Mulleru... takodjer kupujem i nisam se ni jednom do sada razocarala osim sto katkad pozelim da im je cijena barem malo jeftinija 😳
2019 11 30
> vedranapv: > Uglavnom svi govore da se uopće ne rade kopije testera, tako da bi i oni koji se prodaju ovdje > trebali biti originali., a prije neki dan je cura na sličnoj temi napisala da ima kopija ,:( > Ja sam kupovala parfeme na Biraj.hr i svi su bili originali i po najpovoljnijim cijenama, > ali sam čitala i da se neki dobili kopije, isto kao i na Notinu.hr i Lijepa.hr . > Isto tako sam jučer bila u Bipi, i provjeravala batch code Bvlgari Cristalline > i jedan je bila proizveden 2001!!, ostale uopće nije pronalazio code. > E pa sad, 'ko će znat ,:) Katkad se covjek osjeca izgubljeno i zbunjeno u svemu tome ne znajuci vise sto je original, a sto ne... a jos je vise zbunjujuce kada se to dogodi na takvim mjestima, a koja smatramo da prodaju samo provjereno. Mozda je vrijeme da i ja narucim barem jednom s gore navedenih stranica te se sama uvjerim.
2019 11 30
testere koje se prodaju mislim na male su original a i na lijepoj hr ima cudnih stvari , ako cete određeni parfem uvijek i ovdje pitate batch kodove .
2019 11 30
Na Krpicama se prodaju i originalni testeri i fejkovi. Postoji par pouzdanih prodavača od kojih često kupujem originalne testere. Budite svjesne da same parfemske kuće puštaju u prodaju original testere i postoji tržište za kupnju testera. Kod usporedbe original-fejk treba paziti na font slova, izgled cjevčice, obradu bočice.... Kodovi na koje se svi pozivaju kao dokaz originalnosti ništa ne znače, fejkaju miris, ambalažu, najmanji problem je fejkat par slova i brojeva. Uz to, provjera koda na checkcosmetic i sličnim stranicama ništa ne mora značiti, parfemske kuće svakih cca 5 god. vrte iste kodove. Uostalom, pravilno skladišten parfem nema rok trajanja.
2019 11 30
> Miat47: > testere koje se prodaju mislim na male su original a i na lijepoj hr ima cudnih stvari , ako cete određeni parfem uvijek i ovdje pitate batch kodove . Razumijem. Hvala.
2019 11 30
> gea1508: > Na Krpicama se prodaju i originalni testeri i fejkovi. Postoji par pouzdanih prodavača od kojih često kupujem originalne testere. > Budite svjesne da same parfemske kuće puštaju u prodaju original testere i postoji tržište za kupnju testera. > Kod usporedbe original-fejk treba paziti na font slova, izgled cjevčice, obradu bočice.... > Kodovi na koje se svi pozivaju kao dokaz originalnosti ništa ne znače, fejkaju miris, ambalažu, najmanji problem je fejkat par slova i brojeva. Uz to, provjera koda na checkcosmetic i sličnim stranicama ništa ne mora značiti, parfemske kuće svakih cca 5 god. vrte iste kodove. Uostalom, pravilno skladišten parfem nema rok trajanja. Mene je ponajprije zanimalo u vezi prodaje tester parfema na krpicama. No, dobro je doslo doznati nesto i gore spomenutim stranicama. Nego, kada vec govorite da ovdje postoje pouzdane prodavacice tester parfema, mogu li se doznati tko su one tj. koji su njihovi profili? Ipak, svi volimo sigurnu kupovinu. Hvala. 🙂🙂
2019 11 30
1 2 3 4 Sljedeći