Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Tester Parfemi - kupiti ili ne kupiti

Kazu znalci da je tester cak postojaniji od originala .e sad,moje iskustvo nije takvo,tester mi je bio gori od originala iako je bio original ,kupila sam ga na krpicama.ja nisam fan parfema ali muz je i kaze isto da mu je tester puno jaci i da duze traje miris.notino mi je bas ok stranica kupijem kreme tamo.biraj hr isto super mami tamo kupijem redovito parfem(istina uvijek isti).u bipi i dm nisam kupila koliko se sjecam nikad ,muller jednom i muz kaze original super je.evo moje iskustvo
2019 11 30
Sanja, ovo što ste napisali sam i ja čula - da je tester postojaniji i kvalitetniji od originala. Tu mi čak i ima neke logike jer ga na licu mjesta isprobavaju potencijalni kupci. Mene interesira koja vam je najpouzdanija stranica za provjeru kodova? Jedanput mi se dogodilo da sam dobila različite informacije o godini proizvodnje na dvije različite stranice, ne sjećam se koje, našla sam ih preko Google-a.
2019 11 30
Kupila sam ih jako puno puta, baš na krpicama. Tester mi je uvijek bio dugotrajniji/postojaniji od parfema. Da ne pričam o dm-u i ostalim drogerijama u kojima parfemi prokuhavaju pod onim svjetlima. Za Bipu sam nebrojeno puta pročitala da ne prodaju originale, odnosno nekada i da ali razvodnjene. Korisnica kod koje najčešće kupujem testere je Frani127.
2019 11 30
> Sanja8888: > Kazu znalci da je tester cak postojaniji od originala .e sad,moje iskustvo nije takvo,tester mi je bio gori od originala iako je bio original ,kupila sam ga na krpicama.ja nisam fan parfema ali muz je i kaze isto da mu je tester puno jaci i da duze traje miris.notino mi je bas ok stranica kupijem kreme tamo.biraj hr isto super mami tamo kupijem redovito parfem(istina uvijek isti).u bipi i dm nisam kupila koliko se sjecam nikad ,muller jednom i muz kaze original super je.evo moje iskustvo Vjerujem da mora biti postojaniji jer kako ce inace prodati kupcima parfeme koji katkad i nisu toliko postojani pa sam se mnogo puta i pitala umisljam li samo ili je tako doista.
2019 11 30
Izmedju orginala i testera, uvijek ali uvijek biram tester!
2019 11 30
> Felis79: > Sanja, ovo što ste napisali sam i ja čula - da je tester postojaniji i kvalitetniji od originala. Tu mi čak i ima neke logike jer ga na licu mjesta isprobavaju potencijalni kupci. > Mene interesira koja vam je najpouzdanija stranica za provjeru kodova? > Jedanput mi se dogodilo da sam dobila različite informacije o godini proizvodnje na dvije različite stranice, ne sjećam se koje, našla sam ih preko Google-a. I mene to zanima... jer ove na kojima sam ja gledala tj. provjeravala nekako je ‘cudno’.
2019 11 30
> KreativnoSelo: > Kupila sam ih jako puno puta, baš na krpicama. Tester mi je uvijek bio dugotrajniji/postojaniji od parfema. Da ne pričam o dm-u i ostalim drogerijama u kojima parfemi prokuhavaju pod onim svjetlima. Za Bipu sam nebrojeno puta pročitala da ne prodaju originale, odnosno nekada i da ali razvodnjene. > Korisnica kod koje najčešće kupujem testere je Frani127. U dm-u se bas kuhaju pod onim svijetlom, a to nikako nije dobro stoga nisam tamo nikada ni kupovala jer to me nekako uvijek odbijalo. Za Bipu pak moje je iskustvo drugacije. Hvala na info, budem pogledala njezin profil da vidim kakvih parfema ima. 👍🏻👍🏻
2019 11 30
> rafaela1973: > Izmedju orginala i testera, uvijek ali uvijek biram tester! Pokusat cu pa cemo vidjeti kako bude. 😄😄
2019 11 30
> la.perla.: > > KreativnoSelo: > > Kupila sam ih jako puno puta, baš na krpicama. Tester mi je uvijek bio dugotrajniji/postojaniji od parfema. Da ne pričam o dm-u i ostalim drogerijama u kojima parfemi prokuhavaju pod onim svjetlima. Za Bipu sam nebrojeno puta pročitala da ne prodaju originale, odnosno nekada i da ali razvodnjene. > > Korisnica kod koje najčešće kupujem testere je Frani127. > U dm-u se bas kuhaju pod onim svijetlom, a to nikako nije dobro stoga nisam tamo nikada ni kupovala jer to me nekako uvijek odbijalo. Za Bipu pak moje je iskustvo drugacije. > Hvala na info, budem pogledala njezin profil da vidim kakvih parfema ima. 👍🏻👍🏻 Je, u dm se kuhaju pod lampama. U bipi se ni najmanje ne kuhaju, pod istim uvjetima. a s njima si zadovoljna. Pa si zadovoljna milerom. Al ti je skup. Aj bas lijepo. Nego, na kojoj stranici mislis pitat ono sto te eksuli zanima, sto te to tak muci da si morala upogonit fejk profil?
2019 12 01
Aaa nisam znala za te stranice svasta ima.... hvala > Tihana2509: > Ja bi radije narucila sa notina ili lijepa.hr stranice testere koji su prije svega originali,a cijena je povoljna. Ne razumijem se u sastave i originale tak da mi svatko moze uvalit bilo sta pa radije kupim provjereno.
2019 12 01
Tester bi trebao služiti za besplatno isprobavanje. pobogu zašto se prodaje tester? Ako se već može naručiti tester parfema kao što pišete, onda se on ne bi trebao zvati tester već samo imenom parfema. Ne znam tko je tu lud- proizvođač, posrednik ili kupci koji nasjedaju na bedastoće marketinga..
2019 12 01
> sanjaurban: > Tester bi trebao služiti za besplatno isprobavanje. pobogu zašto se prodaje tester? Ako se već može naručiti tester parfema kao što pišete, onda se on ne bi trebao zvati tester već samo imenom parfema. Ne znam tko je tu lud- proizvođač, posrednik ili kupci koji nasjedaju na bedastoće marketinga.. To sto ga se moze besplatno isprobati ne znaci da je besplatan.
2019 12 01
I spy with my little eye njuškalo.
2019 12 01
> Aaandreaaa: > Aaa nisam znala za te stranice svasta ima.... hvala > > Tihana2509: > > Ja bi radije narucila sa notina ili lijepa.hr stranice testere koji su prije svega originali,a cijena je povoljna. Ne razumijem se u sastave i originale tak da mi svatko moze uvalit bilo sta pa radije kupim provjereno. Odlične su stranice, puno jeftinije prođem nego kad kupujem u drogeriji jer valjda ne plaćaju veliku maržu niti zaposlene po svim tim fizičkim dućanima pa je cijena proizvoda relativno niska. Da se nadovežem na temu parfema još,za bipu sam cula da nisu originali, ili jesu ali s puno alkohola i vode. Kupila jednom brunu bananija i za 5min ishlapio s mene,užas...
2019 12 01
Bruno Banana i parfem u istoj rečenici.
2019 12 01