Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Molim savjet

Pozdrav svima! Evo da objasnim i svoju situaciju... prije cca tjedan dana sam se javila jednoj korisnici radi kupnje torbice. Korisnica ima sve pozitivne povratne (njih preko 170), znaci nije nova ovdje i prema komentarima vidim da su sve suradnje dosad bile u redu...pogledala sam je li slucajno i na CL- nije...uplatila sam ne bas mali iznos u srijedu te mi je rekla da ce poslati u cetvrtak, najkasnije petak...od tad se ne javlja, iako sam joj slala poruke u vise navrata...iskreno ne znam sto napraviti jer dosad nije bilo losih suradnja s njom, nije na CL, a opet s druge strane ne razumijem ne javljanje - pa i ako je nesto iskrsnulo ili nije uspjela poslati, mislim da bi bilo u redu da se to i javi! Proslo je 5 dana od uplate, ne javlja se i ne znam kako da dalje postupim...unaprijed hvala na pomoci
2019 12 02
Pricekajte jos danas-sutra. Vjerujem da se nesto iskompliciralo djeca/bolest ili slicno. Mozda je od problema skroz zaboravila na vas. Ne opravdavam al vjerujem da se mozda nesto dogodilo. Nadam se da ce se suradnja dobro zavrsiti i da cete vi dobiti svoju torbicu. Sretno
2019 12 02
> vicky1983: > Pricekajte jos danas-sutra. Vjerujem da se nesto iskompliciralo djeca/bolest ili slicno. Mozda je od problema skroz zaboravila na vas. Ne opravdavam al vjerujem da se mozda nesto dogodilo. Nadam se da ce se suradnja dobro zavrsiti i da cete vi dobiti svoju torbicu. Sretno Puno hvala, a da, budem pricekala, nekako ne znam bi li si dopustila losu ocjenu nakon toliko suradnji...
2019 12 02
> KikaZg95: > Pozdrav svima! Evo da objasnim i svoju situaciju... prije cca tjedan dana sam se javila jednoj korisnici radi kupnje torbice. Korisnica ima sve pozitivne povratne (njih preko 170), znaci nije nova ovdje i prema komentarima vidim da su sve suradnje dosad bile u redu...pogledala sam je li slucajno i na CL- nije...uplatila sam ne bas mali iznos u srijedu te mi je rekla da ce poslati u cetvrtak, najkasnije petak...od tad se ne javlja, iako sam joj slala poruke u vise navrata...iskreno ne znam sto napraviti jer dosad nije bilo losih suradnja s njom, nije na CL, a opet s druge strane ne razumijem ne javljanje - pa i ako je nesto iskrsnulo ili nije uspjela poslati, mislim da bi bilo u redu da se to i javi! Proslo je 5 dana od uplate, ne javlja se i ne znam kako da dalje postupim...unaprijed hvala na pomoci Apsolutno bi bilo u redu da se javila. Ostavite joj negativnu i vjerujem da će se odmah javiti. Minutu- dvije za poslati poruku nađe svatko. Mogla Vam se javiti i na mobitel jer, pretpostavljam, ima broj. Tako da nema opravdanja.
2019 12 02
> Tanči14: > > KikaZg95: > > Pozdrav svima! Evo da objasnim i svoju situaciju... prije cca tjedan dana sam se javila jednoj korisnici radi kupnje torbice. Korisnica ima sve pozitivne povratne (njih preko 170), znaci nije nova ovdje i prema komentarima vidim da su sve suradnje dosad bile u redu...pogledala sam je li slucajno i na CL- nije...uplatila sam ne bas mali iznos u srijedu te mi je rekla da ce poslati u cetvrtak, najkasnije petak...od tad se ne javlja, iako sam joj slala poruke u vise navrata...iskreno ne znam sto napraviti jer dosad nije bilo losih suradnja s njom, nije na CL, a opet s druge strane ne razumijem ne javljanje - pa i ako je nesto iskrsnulo ili nije uspjela poslati, mislim da bi bilo u redu da se to i javi! Proslo je 5 dana od uplate, ne javlja se i ne znam kako da dalje postupim...unaprijed hvala na pomoci > Apsolutno bi bilo u redu da se javila. > Ostavite joj negativnu i vjerujem da će se odmah javiti. > Minutu- dvije za poslati poruku nađe svatko. > Mogla Vam se javiti i na mobitel jer, pretpostavljam, ima broj. > Tako da nema opravdanja. Ima broj, mail, ostavila sam sve...nisam vidjela da je rekla da salje tiskom, pa sam naknadno te podatke napisala, al opet pitala sam da li salje preporuceno i rekla je da salje...tako da mi nije jasno zasto se ne moze bar poruka poslati ako nije stigla ili nesto
2019 12 02
Gledajte, ne stignem ni ja uvijek iste sekunde poslati pa ni podignuti paket, ali se organiziram. Ostavim mužu i on pošalje. Nikog nije briga kakve ja obaveze imam. I nema izgovora. Nema! Bolest, dijete, posao, obitelj... imamo svi. Prema tome, nema izgovora. Mail joj dolazi za svaku poruku koju ste joj poslali. I nema izgovora. Ostavite joj negativnu. To će ju aktivirati. 100%
2019 12 02
> Tanči14: > Gledajte, ne stignem ni ja uvijek iste sekunde poslati pa ni podignuti paket, ali se organiziram. > Ostavim mužu i on pošalje. > Nikog nije briga kakve ja obaveze imam. > I nema izgovora. > Nema! > Bolest, dijete, posao, obitelj... imamo svi. > Prema tome, nema izgovora. > Mail joj dolazi za svaku poruku koju ste joj poslali. > I nema izgovora. > Ostavite joj negativnu. > To će ju aktivirati. 100% Nista, budem joj ostavila negativnu pa cemo vidjeti..
2019 12 02
Kako vidim zadnji login joj je prije 23min,znači nakon ostavjene negativne.Da li Vam se javila jer vidim da je bila ulogirana?Čim dobiju negativnu odmah se ulogiraju a kada dobiju uplatu onda se po par dana ne ulogiraju.Koji je to sklop u glavi.
2019 12 02
> Boston: > Kako vidim zadnji login joj je prije 23min,znači nakon ostavjene negativne.Da li Vam se javila jer vidim da je bila ulogirana?Čim dobiju negativnu odmah se ulogiraju a kada dobiju uplatu onda se po par dana ne ulogiraju.Koji je to sklop u glavi. Eto, kao što rekoh.
2019 12 02
Evo rasplet situacije: torbica je prije sat vremena stigla na adresu, bila je poslana u petak i stvarno je kao opisana u oglasu...cula sam se s njom, stvar je u tome sto zbog nemogucnosti ulogiravanja na krpice (tehnicki problemi) nije uspjela prepisati moj br mobitela (vec joj se znalo tako dogoditi) i nije se mogla javiti...normalno smo razgovarale, razumije moju situaciju te je spremna suradivati...izbrisala sam negativnu jer evo ocito nije bilo do nje nego do tehnickih problema
2019 12 02
> KikaZg95: > Evo rasplet situacije: torbica je prije sat vremena stigla na adresu, bila je poslana u petak i stvarno je kao opisana u oglasu...cula sam se s njom, stvar je u tome sto zbog nemogucnosti ulogiravanja na krpice (tehnicki problemi) nije uspjela prepisati moj br mobitela (vec joj se znalo tako dogoditi) i nije se mogla javiti...normalno smo razgovarale, razumije moju situaciju te je spremna suradivati...izbrisala sam negativnu jer evo ocito nije bilo do nje nego do tehnickih problema Ovakav kraj je najpozeljniji ❤️😍
2019 12 02
> medozg: > > KikaZg95: > > Evo rasplet situacije: torbica je prije sat vremena stigla na adresu, bila je poslana u petak i stvarno je kao opisana u oglasu...cula sam se s njom, stvar je u tome sto zbog nemogucnosti ulogiravanja na krpice (tehnicki problemi) nije uspjela prepisati moj br mobitela (vec joj se znalo tako dogoditi) i nije se mogla javiti...normalno smo razgovarale, razumije moju situaciju te je spremna suradivati...izbrisala sam negativnu jer evo ocito nije bilo do nje nego do tehnickih problema > Ovakav kraj je najpozeljniji ❤️😍 🤗🥰
2019 12 02
Jos jednom hvala svima na savjetima i pomoci, cura je ispala korektna i sto je najvaznije- torbica je stigla 😁
2019 12 02
Ja to nikako ne razumijem Ako znas da imas problema sa ulogiranjem onda ucini nesto da ne bi dolazilo do ovoga.Ja cim dobijem podatke za slanje odmah poslikam iste Tako dok ne pošaljem imam ih u galeriji .Iako do sada nisam imala problema sa ulogiranjem uvjek tako radim.Svako malo netko se ne moze ulogirati a cim dobije negativnu u roku od par min.se ulogira.Dobro je da je sve prošlo u redu i da ste zadovoljni dobivenim.
2019 12 02
> Boston: > Ja to nikako ne razumijem Ako znas da imas problema sa ulogiranjem onda ucini nesto da ne bi dolazilo do ovoga.Ja cim dobijem podatke za slanje odmah poslikam iste Tako dok ne pošaljem imam ih u galeriji .Iako do sada nisam imala problema sa ulogiranjem uvjek tako radim.Svako malo netko se ne moze ulogirati a cim dobije negativnu u roku od par min.se ulogira.Dobro je da je sve prošlo u redu i da ste zadovoljni dobivenim. Potpis velik kao kuća. Nije se mogla ulogirati? Kako se ulogirala kad je dobila negativnu? Slučajnost? Ne vjerujem. Eto, Vi ste torbu dobili. Netko sljedeći možda neće.
2019 12 02
1 2