Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Novi HR sajt za prodaju odjeće

> sonja90: > > InesLagancic: > > > > Eto takvi profili kakav je ovaj, vecinom nezadovoljni stanjem, konstantno prigovaraju drugima a sami nisu u stanju voditi brigu o samo 2stvari -napraviti uredne oglase i slati cisto, ocuvano i na vrijeme. Ne razumijem na što se ovo odnosi. Može pojašnjenje? Ne znam na koji ste mi odgovor replicirali.
2019 12 06
pa meni ok da imas poveznicu na neku stranicu, barem se zna da nisi prevarant ako netko tek otvori profil, a na krpicama isto prodaje i pouzdan je prodavac
2019 12 07
Po mom misljenju stranicu je otvorio netko kome je puna kapa ovoga nereda ovdje na krpama i nekako je ok misliti da netko tko je nakupio dosta pozitivnih povratnih (bez negativnih) ovdje i nije bas prevarant. I mislim da je taj netko koliko-toliko upucen kako stvari ovdje funkcioniraju pa je isao skratiti taj period "dokazivanja" prodavaca trazeci dokaz s neke druge prodavacke platforme(u ovom slucaju krpica jer nemamo nijednu drugu di su vidljive ocjene prodavaca). Iako, nisu se ni povratne pokazale ka neko pravilo, al ajd. E sad, ostaje za vidit kako ce se voditi red tamo na stranici (lazni tagovi, slike s neta, preprodaja i sl).
2019 12 07
> marbil: > selim :-) 😂👍🏻I ja
2019 12 07
Niti tih sto pozitivnih nije pravi pokazatelj, jer vidimo kako ih se lako nakupi po 14 u jednom danu, i to još bez ikakvih artikala. *nije ocijena, nego ocjena, jao meni!
2019 12 08
> naturaobscura: > evo nekoliko pitanja... > profili koji preprodaju primjerice calzedonia, intimissimi, tezenis artikle... jesu li oni možda upozoreni o tome da krše pravila jer takvo što ovdje ipak nije dozvoljeno? i postoje li ikakve sankcije za takve profile (s obzirom da je vidljivo da posluju i dalje bez ikakvog problema)? pitam iz razloga jer nekako nije u redu kada gotovo pa većina zna koliko takvi artikli vrijede zapravo, a ovdje nije samo zalutao jedan ili dva artikla jer nekome doista ne odgovaraju ili se ne sviđaju ili što god slično nego mnogo njih. Nedavno sam dosta calzedonie brisala, ali ima još 1103 takvih artikala, dosta dignutih nakon brisanja.
2019 12 08
> Admin2nd: > *nije ocijena, nego ocjena, jao meni! Evo i mog skromnog doprinosa u lektoriranju, skroz za dž i bez jauka: Nije niti: "sa krpica", "sa foruma", "sa tagovima", "sa vrhom", "sa preprodavačima"... (s), "zahtjevate" (zahtijevate); "...ne popravi, te..." (zarez ispred sastavnog veznika); "nebi" (ne bi); "primjetila" (primijetila); "pošto" (budući da). Žargon apsolutno podržavam, on ne ulazi u tu kategoriju. Ne zamjerite mi, molim Vas. Nismo sve jednako pismene niti bismo to trebale biti, ali kad se 'sova ruga sjenici' (u više navrata), ne ostavlja me ravnodušnom i često me tjera na repliku.
2019 12 08
Naravno, ali ipak dok tipkam po forumu ne provjeravam ništa, a kad nešto stavljam službeno na sajt, provjerim.
2019 12 08
> Admin2nd: > Niti tih sto pozitivnih nije pravi pokazatelj, jer vidimo kako ih se lako nakupi po 14 u jednom danu, i to još bez ikakvih artikala. > *nije ocijena, nego ocjena, jao meni! Gledam, hulalula je samo c/p adminov naputak. Da, ocijena je ono baš 'super', a i reZencija iz adminove objave o Plavoj značkici. ha ha
2019 12 08
> jelena693: > pa meni ok da imas poveznicu na neku stranicu, barem se zna da nisi prevarant ako netko tek otvori profil, a na krpicama isto prodaje i pouzdan je prodavac Moja iskustva/suradnje, do sada, s novim profilima 0 povratnih, super, super. :)
2019 12 08
Da li imate isto probelma s registracijom za tu novu stranicu? Nikako da mi posalju aktivacijski mail. Kliknula sam da mi ga pošalju ponovo nakon nekog vremena, ali ništa. E-mail je dobro napisan 🙂
2019 12 09
Sad mi se javio tehničar i neda mi popis filtriranih riječi jer ću ih objaviti pa će spemeri vidjeti popis. ,:(
2019 12 10
Mislim da to koliko je admin plaćen i koliko je vlasnicu briga potpuno irelevantno. Ne bi stranica, ni admin, trebali biti u ovakvoj situaciji. Ako je admin nemoćan i ne plaća ga se više od četiri sata rada na stranici s ovoliko korisnika i pritom vlasnica ne odgovara na mailove korisnika i bla bla bla, onda admin očito ne može riješiti probleme ove stranice. schmetterling, mislim da je to zaključak. Admin ne može. I vjerujem, prema tvojim upisima, da je taj dio onaj koji ostavlja bez teksta. Nekako bi trebao moći. Ali ne može. Zato je stranica u lošem stanju godinama. Admin nema resursa prekontrolirati sve kako treba, pa briše po kriterijima koji zakinu neke, neke ne. Nije dogovorila s vlasnicom što s kolažima (najvjerojatnije jer ne želi da joj vlasnica i za to kaže da se javi korisnicama i zamoli ih da prestanu umjesto da može samo direktno izbrisati oglas). Nisam stekla dojam da namjerno zakida neke korisnice. Malo jesam stekla dojam da joj se u nekim situacijama ne da po nečemu kopati, kao što joj se u startu nije baš dalo profesionalnije odgovoriti na ovu temu nego je pokušala okrenuti na (nespretnu) zafrkanciju. I, iskreno, ne znam bi li se meni, nakon nekoliko godina bizarnog odnosa s vlasnicom, dalo za četiri sata plaćenog rada prekopati nešto detaljnije. Pokušala bih popraviti stvari što globalnije, koliko mi je uopće dozvoljeno. Nadam se da će tvoj mail vlasnici nešto značiti, no nekako sumnjam da hoće. Ne slažem se s time što su neke korisnice o tebi pisale ovdje. Činiš mi se temeljitom i potpuno razumljivo izbezumljenom određenom nemoći u kojoj su krpice. Ne slažem se samo s time da je nešto namjerno. Mislim da nije. Mislim da je samo sve ovdje, da prostite, sjebano. Nadam se da će oblekica imati bolje financirane moderatore i tehničare, te zainteresiranije vlasnike. Na kraju, na ovoj stranici zapravo svi pomalo gubimo, ali se snalazimo s time.
2019 12 10
> Anelisse: > Da li imate isto probelma s registracijom za tu novu stranicu? Nikako da mi posalju aktivacijski mail. Kliknula sam da mi ga pošalju ponovo nakon nekog vremena, ali ništa. E-mail je dobro napisan 🙂 Eto na, stranica već šteka :')
2019 12 10
Ibidem, odlično sažet zaključak!
2019 12 10
1 2 ... 18 19 20 21 22 23 24 ... 26