Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Treći poslani Tisak paket gratis, kako?

Dobra večer svima... Imam pitanje... Danas sam htjela poslati treći paket u tekućem mjesecu. Prema Tiskovoj akciji, trebao je biti gratis. Tetu na Tisku nitko nije uputio kako. Zna li netko kako to ide? Hvala 🙂
2019 12 04
Evo ja bas poslala dva, pa ce mi iduci biti gratis. Dobila sam neki kartoncic i morate sacuvati dva racuna i taj kartoncic i kada saljete treci sve skupa predati. Tako bi trebalo funkcionirati
2019 12 04
Imala sam sa sobom ta dva otprije, ali ona u sistemu nije pronašla funkciju koja bi joj odobrila gratis paket.
2019 12 04
Dakle, došla sam sa dva kartončića, dva računa i dvije šifre. Sad imam tri.
2019 12 04
Svasta, onda ne znam. Znam da sam veliku kutiju opet platila 30kn jer im je istekla ta akcija besplatne kutije 🤷 Ovo je sve zamrzlama, pola djelatnica ocito nije informirano pravilno ili nisu azurirali sustav. Ne znam sta reci
2019 12 04
Ma, žena se trudila, čak je nazvala kolegicu. No, ona također nije znala na koji način. Sutra imam još jedan...pokušat ću na drugom Tisku.
2019 12 04
> AshleyAstrid: > Svasta, onda ne znam. Znam da sam veliku kutiju opet platila 30kn jer im je istekla ta akcija besplatne kutije 🤷 > Ovo je sve zamrzlama, pola djelatnica ocito nije informirano pravilno ili nisu azurirali sustav. Ne znam sta reci Odakle vam to da je istekla akcija, kad te smanjene cijene vrijede i dalje http://www.tisakpaket.hr/Documents/346/Cjenik-usluge-slanja-paketa-i-cjenik-ambalaze-(vrijedi-od-15-10-2019-).pdf
2019 12 04
> vedranapv: > > AshleyAstrid: > > Svasta, onda ne znam. Znam da sam veliku kutiju opet platila 30kn jer im je istekla ta akcija besplatne kutije 🤷 > > Ovo je sve zamrzlama, pola djelatnica ocito nije informirano pravilno ili nisu azurirali sustav. Ne znam sta reci > Odakle vam to da je istekla akcija, kad te smanjene cijene vrijede i dalje > http://www.tisakpaket.hr/Documents/346/Cjenik-usluge-slanja-paketa-i-cjenik-ambalaze-(vrijedi-od-15-10-2019-).pdf Pa zena mi rekla kao da je to isteklo, i da se placa puna cijena jer je to bilo prosli mjesec kao akcija. Aj dobro. Imala sam barkod jer sam kupila kutiju prije. Hmm 🤔
2019 12 04
I kod treceg paketa morate kupit kutiju a ostalo je gratis.Tako mi je receno.
2019 12 04
> jackrussel: > Ma, žena se trudila, čak je nazvala kolegicu. No, ona također nije znala na koji način. > Sutra imam još jedan...pokušat ću na drugom Tisku. Ako ne budu znale recite in da stisnu tipku akciski barkodovi i tamo skenira kod s kartoncica Barem bi tako trebalo ici
2019 12 05
Nazvat ću ja Tisak danas pa ću pitati. Strašno je kako znaju dignuti cijene usluge, a za kvalitetu iste ih apsolutno nije briga. Danas je peti dan da se vrti reklama, a ja moram istraživati kako to funkcionira, umjesto da su radnicama poslali naputke.
2019 12 05
Ocito gledaju di ce koga zavaljat djelatnice moraju biti upucene u ono sto prodaju znaci ako se salju 2 paketa dobije se ta kartica pa je onda 3 slanje gratis nisam to ni znala vecinom saljem 1 paket i placam umanjenu cijenu
2019 12 05
Ja sam poslala jedan prekjučer, a drugi dan ranije na 2 različita Tiska. Obje tete su mi uz račun i šifru dale i kartončić. Samo su mi rekle da je svako treće slanje gratis.
2019 12 05
ništa čudno, meni se na tri tiska koje sam obišla u zadnje vrijeme dogodilo da tete nisu znale naplatiti samo ambalažu (došla sam samo kutiju kupiti) uz rečenicu: "idite negdje drugdje ja vam to stvarno neznam posebno naplatiti", tako da što da ja dalje od toga uopće tražim :o :o :o vozila sam se po gradu dok nisam našla tisak na kojem je žena to uspjela izvesti iako joj je i tokom te izvedbe zablokirao komp pa je morala zvati Zagreb znači katastrofa...tako da se slažem sa kozmetika88 - mogu oni unaprijeđivati uslugu, davati popuste itd ali džaba kada većina djelatnica pojma nema i u ništa nije upućena! :@
2019 12 05
> AshleyAstrid: > Svasta, onda ne znam. Znam da sam veliku kutiju opet platila 30kn jer im je istekla ta akcija besplatne kutije 🤷 Opet varaju :@ Cure, jel vi ne gledate račun? pa ne možete platiti više nego što piše na računu... ako vam naplati više, inzistirajte da vam vrati razliku do one koja piše na računu....pa zauzmite se za sebe, ako ona ne zna, e pa neka nauči....makar drugi ljudi stajali oko vas, vi još nju našpotajte kako može radit posao kojeg nema pojma..
2019 12 05
1 2 3