Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Pernata jakna i njeni problemi :D

Curke, imam divnu jakni punjenu perjem i paperjem. Oko pazuha se toliko ozvlaci paperje da kad se skinem, izgledam kao da sam dosla drito iz kokosinjca :D Jakna je divna i ne bih da je bacim pa se nadam sad nekom carobnom triku. Jel ijedna pokusala s duplom postavom?
2019 12 08
Imam isti problem. Benetton pernata jakna, izlazi mi perje pomalo van s vanjske strane. Predobra i pretopla. Svejedno ju nosim. 🤷🏼‍♀️
2019 12 09
Više pernata jakna i vaši problemi s njom :) , ne vjerujem da ona ima problema :)
2019 12 09
Nikad više neću kupiti pernatu jaknu...svaki puta kada bi ju svukla..perje po meni.....ali sitno...ufff
2019 12 10
> laangelina: > Više pernata jakna i vaši problemi s njom :) , ne vjerujem da ona ima problema :) Da, da... Ali sam namjerno tako napisala. Trebala sam zapoceti tekst sa: ja sam jedna divna pernata jakna... :D Meni se to desavalo s jakanama iz Benettona i to s vanjske strane, sad je s unutarnje. Morat cu probat jos jednu postavu :)
2019 12 10
Probajte svakako. Benetton jakne su odlične, šteta im ne dati još jednu priliku :)
2019 12 10
Evo da se nadovežem na ovu temu i pitam kako sušite pernatu jaknu, da li postoji neko riješenje da se perje pravilno rasporedi?
2019 12 11
> idemosvi: > Evo da se nadovežem na ovu temu i pitam kako sušite pernatu jaknu, da li postoji neko riješenje da se perje pravilno rasporedi? Postoji, susilica plus teniske loptice ili loptice bas za tu namjenu
2019 12 11
Za tu opcije sam i čula, znači ubacim teniske loptice samo tako u sušilicu ili ih je potrebno u nešto staviti, mislim u neku platnenu vrečicu ili tako nešto 😃??
2019 12 12