Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Ljubičasta maskara-tražim

Tražim ljubicastu maskaru, pa ako znate gdje bi bilo za kupiti po povoljnoj cijeni, javite. 💜💜😀 Dobila sam jednu prije par mj. na poklon, ali ne znam gdje je kupljena, a bas mi se svidjela.
2019 12 09
Pupa je imala maskare u boji, dvije nijanse plave i još neke bojice. L'Oreal paradise ove nove, mislim da su dvije bojice. Odite u Müller ako Vam je blizu pa pročačkajte kaj se nudi :)
2019 12 09
Pogledat cu u mulleru, hvala na informaciji 🙂
2019 12 09
Ja imam te Pupine (nemaju ljibičastu) i nisam zadovoljna, onako su packave i njackave :s YSL ima divnu ljubičastu, ali je, jasno, skup kao Sv.Petra kajgana. Najbolje maskare koje sam imala a da nisu crne su jeftinjače od Essencea, smeđa i navy. Smeđa se još može naći, a navy nigdje ,:(
2019 12 10
YSL. Mislim da se isplati. I ljubičasta je divna :)
2019 12 10
NYX ima ljubicastu maskaru
2019 12 10
> gitadevi: > Najbolje maskare koje sam imala a da nisu crne su jeftinjače od Essencea, smeđa i navy. Smeđa se još može naći, a navy nigdje ,:( Bas mi je jedna cura javila u poruke da je essence imao maskare u bojama ovog ljeta, ali limitirano izdanje, tako da vise nisu dostupne osim ako ih imaju na rasprodajama onako u košaricama po 10 kn, inace ono sto izađe iz asortimana stave na te rasprodaje pa cu pogledati. 🙂
2019 12 10
> kozmetika88: > NYX ima ljubicastu maskaru Koja je cijena? 🙂
2019 12 10
> Blue_K: > > kozmetika88: > > NYX ima ljubicastu maskaru > Koja je cijena? 🙂 45kn Samo ne znam dali u Ilici imaju na stanju pretpostavljam da Dm,Muller,Bipa ima u prodaji bar 1 ljubicastu maskaru, a da ne kosta kao suho zlato isto tako Avon zna imati u ponudi maskare u bojama,bude Super Shock i Color trend maskare cijena od 20-50kn
2019 12 10
> kozmetika88: > > Blue_K: > > > kozmetika88: > > > NYX ima ljubicastu maskaru > > Koja je cijena? 🙂 > 45kn > Samo ne znam dali u Ilici imaju na stanju > pretpostavljam da Dm,Muller,Bipa ima u prodaji bar 1 ljubicastu maskaru, > a da ne kosta kao suho zlato > isto tako Avon zna imati u ponudi maskare u bojama,bude Super Shock i Color trend maskare > cijena od 20-50kn Odlicno, nesto cu pronaci onda 🛍😊
2019 12 10
> kozmetika88: > > Blue_K: > > > kozmetika88: > > > NYX ima ljubicastu maskaru > > Koja je cijena? 🙂 > 45kn > Samo ne znam dali u Ilici imaju na stanju > pretpostavljam da Dm,Muller,Bipa ima u prodaji bar 1 ljubicastu maskaru, > a da ne kosta kao suho zlato > isto tako Avon zna imati u ponudi maskare u bojama,bude Super Shock i Color trend maskare > cijena od 20-50kn Avonove maskare u boji su dno dna. Davala sam im šansu nekoliko puta, ali su stvarno očajne. Essence je prema njima YSL. AKo ćemo prave, meni su ove od Essencea bile i bolje od YSL.
2019 12 10
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/bb6b97df6407be6a948623ef29500fbf.jpg) Ja imam ovu i ok mi je. Cijena cca 45 kn Boja je plum, tamnija ljubičasta. Ne vidi se jako ali je fora, dobra je i za volumen
2019 12 10
Curke, hvala vam svima na savjetima 💜😀
2019 12 10