Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Jeftino šivanje navlake?

Pozdrav, kako nisam nikako u tome, zanima me ima li netko tu da se bavi šivanjem navlaka za kutnu garnituru i koliko bi to otprilike došlo? Isplati li se uopće dati šivati ili kupiti gotove? Hvala. :-)
2019 12 13
Mislim da se po kineskim dućanima i ostalim kič trgovinama mogu naći one rastezljive do 100-150 kn... Možda da naručite sa nekih inozemnih stranica pa da Vam dostave, ovo što reklamiraju po tv-u je preskupo, tipa : www . rondoshop . hr / proizvod/elasticne-presvlake-za-namjestaj/
2019 12 13
Ja sam Vam naručila sebi sa stranice na fejsu zove se super dom shop, uzela sam i navlake za stolice, već dva puta, stvarno sam zadovoljna, univerzalne su i meni su super 😊🥰
2019 12 13
Ako morate kupiti i tkaninu to vam se nikako ne isplati. Kvalitetna tkanina je skupa a za kutnu vam treba jako puno. I jos k tome dodajete trosak šivanja.
2019 12 13
Ja sam vidjela te kineske navlake, izgledaju kao debela najlon čarapa...rastezljivo...nije mi lijepo...
2019 12 13
Meni su sa stranice super dom shop došle užasne navlake za kutnu, kupila sivu došla zelenkasta, materijal užasan... Čekam povrat 🤦🏻
2019 12 14
Hvala svima puno na savjetima. Pogleat ću na ovim stranicama koje ste predložile. :-) <3
2019 12 14
Uhh, preskupe su mi te na Super dom shop. Meni tih 599kn definitivno nije akcijska cijena. ,:( ,:( ,:( Tražim dalje.
2019 12 14