Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Galileo odijela

drage moje, zanimaju me cijene, iskustva, omjer cijene i kvalitete ovih muških odijela..sve što znate pišite! sutra idemo odabrati ono savršeno i prva adresa nam je upravo Galileo jer mi odijela izgledaju predivno (gledano po netu)..ali opet, volim čuti još mišljenja..hvala!
2013 09 28
moj muž je u 6mj kupio odijelo kod jih. super su. imaju divnu robu za muškarce. on nije gledao na cijenu, al je tako ispalo da mu je bilo najbolje basic koje je koštalo 1500kn, a na to je još bio neki popust. ja ga prala u mašini na programu za vunu i ništa mu se nije dogodilo. [:hihot] inače ima nekoliko njihovih košulja i majica. ok su
2013 09 28
Meni su predivna njihova odijela, gledala sam cijene, od 1500, 1800kn su, ali vjerujem da vrijede svake lipe! [:zaljubljen] Već pod prstima osjetiš da materijal nije bezvezan. Moj je kupovao košulje kod njih, i odlične su! Sretno, mladencii! [:zaljubljen]
2013 09 28
I mi smo spremni dati koliko treba samo da to bude TO! [:zaljubljen] ma da, 1500? pa to je fantastična cijena, ispod očekivane! super! jeeej! znači i kvalitetna su, to i želim..da ostane isto, a ne da je za jednokratnu upotrebu [:vrti] hvala ti na info, jedva čekam da nađemo ono što smo si zamislili! [:sramezljiv] [:kesi]
2013 09 28
to i očekujem, ako već dajem lovu, da bude kvalitetno! jedva čekam da se uvalim u trgovinu [:smije] [:smije] da, i mi planiramo uzeti i košulju i kravatu i remen, ma sveee od glave do pete.. [:zaljubljen] hvala KreativnoSelo [:zaljubljen] [:poljubac]
2013 09 28
i uvijek imaju popust na gotovinu, najmanje 10% što se isplati jer to je 100kn na 1000. jedino nema razlike kad je popust. u dbk se tek nedavno otvorio, presretni smo. prije smo uvjek morali ić daleko st, zd, zg. a najbliži nam bio split (300km)
2013 09 28
imaju sve, odjela, košulje, kravate, arape, remene, novčanike, donje rublje. ma muški raj
2013 09 28
ma vidjela sam da čak i cipele drže! sve na jednom mjestu, odmah sve upariš! to mi se i sviđa! a što se popusta tiče, za gotovinu je 20% tako da je to još jedan veliki plus! [:zaljubljen] mislim da nema potrebe da lutam okolo naokolo i uzimam nešto no name ako mu je razlika minimalna naspram ovoga..tako da, definitivno Galileo! hvala vam cure! [:poljubac] [:poljubac]
2013 09 28
moj muž je tamo kupio smoking za vjenčanje...vrijedi svake kune (a bio je stvarno skup)...sve košulje za posao kupuje kod njih....i kra vate.. često u rosesu zna biti košulja po 100-.130 kn, a kravata od 25-100.... odijela koliko smo vidjeli su vrlo kvalitetna, toplo preporučam...kupio je i njohov baloner i kratku jaknu... mi smo gorući fan Galilea [:hihot] [:hihot] [:poljubac]
2013 09 28
Lodoli, koliko je platio smoking, ako nije tajna? [:smijesi] aaa Roses mi je daleko, iz Osijeka sam..ali bitno mi je samo da mu stoji i da mu se sviđa, platit ćemo koliko treba [:zaljubljen]
2013 09 28
vjeruj mi ja sam postala fan gledajući preko neta, a tek kad se "uvalim" unutra, huhh! [:sramezljiv] [:poljubac]
2013 09 28
Galileo odijela su odlicna, ugodna, materijali se ne guzvaju, bas kvalitetna i moderna. Cijene su od 1200 kn nadalje, ali u Roses outletu imaju svoju trgovinu i isplati se otici, cijene su od 600 kn, a u slucaju da nekome treba razlicita velicina hlaca i sakoa moze se dogovoriti pa mu tete spare [:kesi]
2013 09 28
ma da? nisam znala za to da sparivaju..super [:smije] Joooj kako je divno čuti sama pozitivna iskustva! [:zaljubljen]
2013 09 28
očarana trgovinom, ljubaznim prodavačicama, očarana kupljenim! fantastično! i dakako, preporučujem svima!! [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2013 09 29