Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Visa revolving PBZ

Naslov sve govori 😊 ima neko? Iskustva? Neke bitne informacije o njoj i njezinom koristenju? Koji su opce uvjeti da se odobri 🤷‍♀️ Imam neku frku s financijama pa sam naletjela na clanak o njoj.... Mjesecno vracam koliko mogu tj. najmanje 5% od iskoristenog iznosa +kamete? Pomagajte 😁
2019 12 20
Revolving kartice su općenito najgori oblik kreditnih kartica. Po mom skromnom iskustvu :) Znači vraćate 5% mjesečno, i uvijek se računa 5% od preostalog iznosa, što znači da to može biti u nedogled. Naravno, ako želite vi možete pokriti odnosno platiti sve, ali budimo realni, u praksi rijetko bude tako, većina nas plati nužni dio. A kamate su ogromne, ne sjećam se više točno ali nekih 7-8%. Ja sam puno mirnija otkad sam je se riješila, doduše od druge banke, ali svejedno. Moj savjet vam je radije standardna kreditna kartica, vidim da Erste reklamira dizanje gotovine i vraćanje na rate bez kamata, malo se raspitajte, nisam u Erste pa ne znam detalje
2019 12 20
Nemam tu karticu i ne namjeravam je ikad imati, vidim po svojoj mami da je ta kartica apsolutno čisto nepatvoreno zlo. :D
2019 12 21
Slažem se - apsolutno zlo. Plaćaju se kamate na kamate na kamate i više se niti ne sjećam šta sam kupila (odnosno znam, ali više niti točno kada niti koliko je koštalo, uglavnom na bilo kakve rate na "običnim" karticama bilo bi već odavno otplaćeno) a ovim ratama nikad kraja. Ja sam je već jednom zatvorila i onda zbog nekakvih p0ogodnosti (broj njihovih usluga) opet otvorila i debelo požalila.
2019 12 21