Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

The Sims 3 ili 4

Hello :") Ima li ovdje još ljubitelj/a/ica spomenute igrice? Izgubila sam svoju 3cu pa ne znam je li bolje ići u nabavku TS4 ili opet tražiti TS3. Sad su popusti pa da se odlučim dok je još vrijeme...
2020 01 05
S trojkom ćete svakako daleko jeftinije proći, budući da je starija. Ako budete uzimali svakako preporučam Steam, ekspanzije znaju biti na popustu 75% i dođu 10€. 😁 Pogledajte na youtubeu gameplay TS4 da vidite otprilike kako funkcionira, koje su sve opcije itd. Korisnici su dosta toga zamjerali TS4 jer je znatno manji broj mogućnosti nego u TS3, ali s druge strane se učitava znatno brže od TS3 koji je mrcina za učitavanje (još ako ima CC bože pomozi 😂) Meni osobno svaka ima svoje prednosti, u TS4 je CAS realniji i fleksibilniji, a i sama gradnja i opremanje doma su mi nekako ljepši i oku ugodniji. A i ima nekih zgodnih noviteta, poput trenutnih emocija, povećavanja/smanjivanja objekata itd. Bila sam stvarno razočarana jer nema više open worlda i colorwheela (iako sam se na drugo iskreno navikla, i ne opterećuje sistem toliko). Nekidan sam pročitala da je TS3 za one koji preferiraju dobar gameplay, a TS4 za one koji preferiraju dobru grafiku 🤓 Kako budu izlazile ekspanzije vjerujem da će TS4 biti još bolji (još ako uz to ubacite modove), ali moj glas ide za trojku jer mi je, eto, srcu draža 🤗
2020 01 05
PigmyPuff Hvala tii! meni je tako skroz draga bila TS2 i skroz mi je bilo čudno privikavati se na 3cu, ali neću sad cmizdriti o kamenom dobu :o Moram te još upitati to za Steam - kako to funkcionira? Do sad sam se držala Origina iako nisam imala volju koristiti onine featurese. Vidim da je na Originu skuplji TS3 nego TS4 :') ne vidim logiku... A naći TS3 na internetu, a da nije samo key ne vidim gdje ima. Uglavnom nisam u toku jer sam ih do prošle godine bezbrižno igrala ne prateći novosti i sad mi se *malo* obilo o glavu :|
2020 01 06
I mene zanima, pratim😉
2020 01 06
Daa treba se priviknuti haha. I kad pređeš s trojke na četvorku bude kaos 😂 Steam je isti đir kao i Origin — napraviš račun, kupiš igru i imaš je u library pa skineš kad ti odgovara 😀. Imaju popuste par puta godišnje (sad im je nedavno završila winter sale) i onda puste igre na stvarno velike popuste, ponekad čak i 90%. Novije igre su na manjem popustu, ali to je i očekivano. Također postoje i bundle paketi s više igara kao na Originu. Imaju sve TS3, ali TS4 ne. Kupila sam većinu ekspanzija za 10€, stuff packovi budu 4-5€, pa se na svakom popustu počastim jednim (još četiri i sve je na broju 🤓). Ima i stranica Steam Sale Countdown gdje se otprilike zna kad će sljedeći popust, iako nije službena stranica. TS4 sam btw uzela na Originu prije par mjeseci, davali su ga besplatno 😍 Vidim da je sada na Originu na popustu pa ako možeš svakako si uzmi da probaš 😊 Možda ti se svidi, a ako ne uvijek se možeš vratiti na TS3. Imaš stranicu GG deals gdje ti je navedeno gdje sve možeš kupit igru (bilo koju, ne samo Simse) i koje su trenutne cijene
2020 01 06
mkrpice jeej! Nisam jedina :') PigmyPuff oo super si se opremila! :") Mogla bih se okušati u TS4, ali koliko vidim svi prigovaraju na nedostatku mogućnosti i objekata koji su prije bili uključeni u standardnoj baznoj igrici TS3. Ne znači da neću uzeti :') Vidiš nisam znala da legalno postoje na dr. platformi. Aaa u biti ako krenem igrati preko Streama sve expansione i stuffove moram preko njih kupiti ili mogu učitati reedem kod kao na Originu? Tenkju na svim info do sad o:)
2020 01 06
A ono, ili skinut obje preko tor_renta i igrat za dž. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8eba22c4cbde7b92a3bc2850bf22bc41.jpg)
2020 01 06
Tak i ja.. 😂 > SaraKedavra: > A ono, ili skinut obje preko tor_renta i igrat za dž. > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8eba22c4cbde7b92a3bc2850bf22bc41.jpg)
2020 01 06
SaraKedavra i AnDra411 x-) :')
2020 01 06
> Colonia: Aaa u biti ako krenem igrati preko Streama sve expansione i stuffove moram preko njih kupiti ili mogu učitati reedem kod kao na Originu? E to iskreno nikad nisam pokušavala pa ne znam. Ništaa, uživaj u igri 🤗 > SaraKedavra: > A ono, ili skinut obje preko tor_renta i igrat za dž. Ne mogu ti nabrojati koliko sam puta to čula, uz popratni komentar zašto bi itko davao novce za to kad može besplatno. Meni se ne da za*ebavati s piratiziranim verzijama, krekiranjem, googlanjem i sređivanjem pedeset grešaka koje izbacuje prilikom pokretanja, key nije točan, fali neki random .dll file, pa onda dodaj neki patch, pa ti ekspanzija ne radi, pa googlaj kako to srediti, pa initialization failed, disc authorization failure, pa traži Origin, prilikom pokretanja se zamrzne itd itd, I onda ako promijeniš računalo prolaziš opet kroz taj proces nanovo. Rađe ću dati tu relativno malu svotu novca i skinuti je i igrati kad god poželim, lako je i brzo i ostaje mi za cijelog života. Ako je netko baš vičan u sređivanju svih pogrešaka gore neka samo izvoli, dapače, može uštedjeti novca, ali meni nije žao dati da sam mirna i da mogu uvijek normalno igrati 😁
2020 01 06
Moja piratizirana trojka je na hardu valjda otkad je izašla...napravljen crack, šta je realno copy-paste, i radi ko zvečka O.o Jedina igrica s kojom sam imala problema je bio the witcher, popio mi je živaca i živaca. Dok nisam skinula drugu verziju, instalirala, crack i opleti. p.s. tko želi igrice, preporučujem one koje "radi" skidrow. Bez komplikacija, čisto, uredno, korektno, nikad ne razočara :gleda ga zaljubljeno:
2020 01 06
> SaraKedavra: > popio mi je živaca i živaca E to, meni se to više ne da 😂 Jesi nadodavala ekspanzije? Meni je TS2 išao bez problema, osim glitcha s vodom koja je izgledala jako retardirano sve ostalo je fukncioniralo normalno. Ali onda iza toga mi je 3 ili 4 (ne sjećam se više) oduzeo pola života haha. The Witcher II me izašao nekih 5-6 eura prije par godina, ali ga nisam pretjerano igrala pa na kraju nisam ni uzimala trojku 🤷
2020 01 06
Joj meni je predrag laptop da bih riskirala skidanje bilo čega osim verificiranih igara, programa, aplikacija i sl. :| Svaka čast onome tko zna baratati s tim, ali ja nisam među njima :') U svakom slučaju super šta imamo sad info za torent i Steam/Origin ;) Nekome će sigurno super doći! Ali sjećam se davno da sam imala igrice kao klinka koje bi mi skinuli pa su imale smetnje, a neke se nisu htjele otvarati nakon nekog vremena, jedna mi je pokvarila laptop itd. tako da ne znam ni koji bi tu antivirus bio od pomoći jer sam očito pehist 8-)
2020 01 06
Jeej - ne mogu se prijaviti na Origin :,'( :,'(
2020 01 06
> PigmyPuff: > Ali onda iza toga mi je 3 ili 4 (ne sjećam se više) oduzeo pola života haha. za trojku sam dodavala, više ni ne znam šta...al mi inače to nije pretjerano napeto, volim sve igre čiste, bez dodataka i komplikacija. Mislim da sam isto našla sve od skidrowa, a to sve mi njihovo radi bez ikakvih problema :") I darksiders 2 mi nije baš radio, zašto nećeš. Skinula skidrow crack i radi još uvijek ko beba, obožavam tu igru <3
2020 01 06
1 2