Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Trazim savjet

Voljela bi da mi netko da savjet u ovom slucaju. Naime prije otprilike 8_9 dana prodala sam bundu od prerijskog vuka jednoj korisnici za 400 kn s tim da sam je slala busom po njenoj zelji i platila soferu jos za kavu. Bunda je bila u savrsenom stanju,poslala mi sestra koja ju je kupila u Njemackoj ali joj je bila preteska pa dala meni, a meni bila prevelika,realni br 44 a ja nosim 40. Znaci kao iz ducana, nigdje olinjala,a to se inace najvise vidi oko vrata i rukava,sve savrseno.Duga dk ispod koljena. Korisnica se javila samo da je preuzela nakon mog upita i posli nista,ni javljanje ni povratna. I prodje vusebid tjedan dana,javi se ona meni da je bunda divna,da ju je nosila par puta za ove blagdane ali da je pukla na rukavu i da krznar trazi 400 kn za popravak. Ja ne znam kako da postupim,ocito zeli da joj ja platim popravak,onda sam joj bundu od preko 1000 eura doslovno poklonila. A ne mogu znati kako je zapravo to puklo/,ako jest/,bunda joj je dosla u savrsenom stanju,garantiram sa dvoje 336 pozitivne povratne i ni jednom negativnom do sada. Ne mogu znati sta je istina a sta ne ,a zeljela bi postupiti ispravno i posteno.Jos nisam bila u ovakvoj situaciji,pa molim za savjet nekog iskusnijeg.
2020 01 07
Po mom mišljenju vi tome niste krivi, da je bila punuta ok, ali ako je njoj pukla šta bi vi sada?
2020 01 08
Tko zna di je ona zapela s bundom i kako ju je uopce iskidala. Ako joj vi takvu niste poslali, dalje je njezin problem.
2020 01 08
Po mom misljenu ne trebate vratiti novce. Samo cuvati slike i razgovor u slucaju negativne. Niste ju vi potrgali. I ako je bunda stvarno od pravog krzna vrlo povoljno je prosla. Imam slicnu situaciju meni je ostavila cura negativnu za jaknu jer je dolje cif nes strgan i ima fleku. Od mene je jakna otisla oprana mirisna i citava. Sva sreca imam sve slike poslikane detaljno spremljene i cekam odgovor od adminke. I to isto mi se nakon 9 dana od preuzimanja paketa javila.
2020 01 08
Ta bunda bila je sigurno jos 8-9 dana na profilu nakon prodaje jer sam mislila da ce se javiti pa da pisemo povratne. Nakon toliko dana ja je izbrisem i evo sutradan odmah ona se javila.
2020 01 08
Znaci moram naci slike te bunde i poslati adminki?
2020 01 08
Zenska mi ne djeluje kao neka prevarantica,ali sve je to cudno.
2020 01 08
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/efd507a2e3f6d8b5d74d7c445831f22f.jpg)
2020 01 08
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/4afc07a2b6f34c155805df83b060932c.jpg)
2020 01 08
> gorbas60: > Znaci moram naci slike te bunde i poslati adminki? Zasto? Kakve veze adminka ima s ovim? Jedino ako vam ostavi negativnu tvrdeci da ste joj bundu poslali takvu, a vi znate da niste, onda mozete screenove vaseg razgovora di se vidi da ona kaze da joj je pukla naknadno poslati adminki. Cisto da vam obrise negativnu, ukoliko uopce dode do toga da vam je ostavi. Bundu ste prodali citavu i neostecenu, to sta je ona naknadno radila s bundom se vas ne tice. Koliko povratnih ima korisnica? O kojem profilu se radi, ako nije tajna?
2020 01 08
U slucaju da ti negativnu ostavi samo posaljes vas razgovor ako si joj slikala bundu ili nesto da dokazes da je citava otisla od tebe . Al' sama je svojom porukom dala doznanja da ju je nosala i da joj je pukla. I bas da je popravak 400kn koliko je i platila bundu neznam bas...
2020 01 08
> nefertiti111: > > gorbas60: > > Znaci moram naci slike te bunde i poslati adminki? > Zasto? Kakve veze adminka ima s ovim? Jedino ako vam ostavi negativnu tvrdeci da ste joj bundu poslali takvu, a vi znate da niste, onda mozete screenove vaseg razgovora di se vidi da ona kaze da joj je pukla naknadno poslati adminki. Cisto da vam obrise negativnu, ukoliko uopce dode do toga da vam je ostavi. > Bundu ste prodali citavu i neostecenu, to sta je ona naknadno radila s bundom se vas ne tice. > Koliko povratnih ima korisnica? O kojem profilu se radi, ako nije tajna? Slažem se
2020 01 08
> gorbas60: > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/4afc07a2b6f34c155805df83b060932c.jpg) Bunda je predivna😍😍😍😍😍😍
2020 01 08
Pa ako ju je nosila par puta,nemate vi nista s tim.
2020 01 08
Bas 400kn krznar trazi? Zanimljivo..ne vracajte novac. Da je rukav bio puknut/poderan/ostecen..ista ju sigurno ne bi mogla obuc..pogotovo ne par puta. Sto je s njom radila u meduvremenu to ona zna.
2020 01 08
1 2 3 4