Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Slanje pouzecem

Je li moguce kada se postom salje paket pouzecem (uz uslugu paket24) da se zatrazi da novci dodju na racun umjesto da mi ih postar donese na vrata? na njihovoj stranici nigdje ne pronalazim tu mogucnost, uopce to nemaju navedeno pa me zanima ako je netko tako radio? i je li bitno koji racun je u pitanju (ziro/tekuci)? tnx!
2020 01 12
Može se zatražiti uplata na račun, ali ne znam da li je bitna vrsta računa, meni su uplaćivali na tekući... ;)
2020 01 12
super to bi mi vise pasalo nego da mi postar nosi novce na vrata pa da me onda nema kuci... cu morat jos nesto ispunjavat za to i hoce li mi uzet jos neku proviziju zbog uplate na racun?
2020 01 12
Ispuni se opća uplatnica na šalteru, proviziju plaća kupac, mislim nekih 3kn, nisam sigurna, uglavnom je manja provizija od onih 9kn koje se plaćaju ako poštar donosi novac kući
2020 01 12
wow pa to je jos i bolje onda nego kada nose na vrata :") hvala puno na pomoci
2020 01 13
> SarahKayOS: > Ispuni se opća uplatnica na šalteru, proviziju plaća kupac, mislim nekih 3kn, nisam sigurna, uglavnom je manja provizija od onih 9kn koje se plaćaju ako poštar donosi novac kući 5kn
2020 01 14
> NomadOrganic: > > SarahKayOS: > > Ispuni se opća uplatnica na šalteru, proviziju plaća kupac, mislim nekih 3kn, nisam sigurna, uglavnom je manja provizija od onih 9kn koje se plaćaju ako poštar donosi novac kući > 5kn Joj, u pravu ste... ,:)
2020 01 14