Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Savjet za njegu tijela

Bok cure nadaam se da ste mi dobro trebam vas savjet za njegu poslje brijanja, koji losion koristite da koza bude mekana i bez upala, probala sam skoro sve s aloe verom jednostavno ne djeluje, moj proizvod koji sam dosad koristila bio je od dma nije bio bas naj ali sad su ga povukli, sto koristite i za intimnu zonu? Hvala Vam
2020 01 14
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/d2019ada6c19d66f067b5c2e346e6419.jpg)
2020 01 14
> BazingaHe: > Bok cure nadaam se da ste mi dobro trebam vas savjet za njegu poslje brijanja, koji losion koristite da koza bude mekana i bez upala, probala sam skoro sve s aloe verom jednostavno ne djeluje, moj proizvod koji sam dosad koristila bio je od dma nije bio bas naj ali sad su ga povukli, sto koristite i za intimnu zonu? Hvala Vam Probajte kokosovo ulje, u DM-u je oko 20 kn. Ako Vam ni to ne bude pomoglo, nemojte se brijati, bolje odite na depilaciju pastom.
2020 01 14
bok cure,molim vas pomoć...dali je neka od vas koristila celloderm kremu i kakvi su rezultati,zadovoljne/nezadovoljne????
2020 01 15
Klindamicin losion s antibiotikom, kod liječnika opće prakse treba tražiti recept Inace je namijenjen za akne i prištiće ali je super i nakon depilacije, proći lagano s blazinicom Ako se pojavi kakva upala ili urasla dlaka par puta s tim namazati i prode Ali treba jako malo koristiti, sa štapićem za uši staviti samo na upaljeno mjesto, ne mazati po zdravij koži Nakon toga najbolje namazati kokosovim uljem A za upale na koži je općenito dobro i kantarionovo ulje,
2020 01 19