Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Kako njegovati trepavice poslije ekstenzija??

Lp drage dame, Imala sam nekoliko mj ekstenzije trepavica, sad kad sam ih skinula, moje su jako male, a prije sam imala stvarno bomba trepavice, i zao mi je uopce sto sam ih stavljala... Sad me zanima kako ih vratiti u normalno stanje, cime ih njegovati da brže porastu? Hvala
2020 01 23
Hej, isti sam slucaj imala i ja. Mazala sam ih ricinusovom uljem, ima u Dm-u za 20-30 kn i stvarno se isplatilo, trebalo je nekih mjesec dana za oporavak, ali su sad opet onakve kakve su bile.
2020 01 23
Puno hvala :) probat ću..> LaMi21: > Hej, isti sam slucaj imala i ja. Mazala sam ih ricinusovom uljem, ima u Dm-u za 20-30 kn i stvarno se isplatilo, trebalo je nekih mjesec dana za oporavak, ali su sad opet onakve kakve su bile.
2020 01 23
Definitivno ricinusovo ulje za trepavice,za obrve,za rast kose najbolje ga je staviti prije spavanja
2020 01 23
Stvarno toliko ekstenzije trepavica uniste prave trepavice? To stvarno nisam znala... i ja sam razmisljala ici na ekstenzije trepavica al sad cu definitivno razmislit i vjerovatno necu ic😶
2020 01 23
Ja sam jako dugo razmišljala bi, nebi.. onda sam za rođendan dobila poklon bon za ekstenzije i iskoristila sam ga, išla sam kasnije još nekoliko puta.. i to u dobar salon...međutim, da, unište se... isto tako mi je rekla i kozmetičarka, one vise nisu iste kao sto su bile prije ugradnje...sad ih pokušavam vratit u prethodno stanje 😏> Barb18: > Stvarno toliko ekstenzije trepavica uniste prave trepavice? > To stvarno nisam znala... i ja sam razmisljala ici na ekstenzije trepavica al sad cu definitivno razmislit i vjerovatno necu ic😶
2020 01 23
Mislim da to najviše ovisi o materijalu i osobi koja ti to radi. Imam poprilično guste i duge trepavice prirodno ali žena sam i htjela sam isprobati te ekstenzije. Otišla sam u salon i bila na 2,3 nadopune i skinula sam. Bila sam jako zadovoljna ali sam bila lijena to održavati i njegovati, a nije bilo neke potrebe da ih imam. Nakon što sam skinula, moje su bile identične ali sam svejedno mazala ricinusovim uljem jer može samo koristiti. Nisam primjetila da su bile oštećene, manje ili nešto. Ali svakako mazati ricinusovim uljem i imati konstantu (barem svako večer).
2020 01 23
Ricinus u ljekarni kosta 11kn, a nanosila sam ga cetkicom za ˝cesljanje˝ ekstenzija trepavica
2020 01 23
Da, ricinusovo ulje, kupi ga rađe u ljekarni puno je jeftinije, kojih 10-15kn 100ml, dok u dmu od Olivala 60ml košta 25kn, ovo iz ljekarne je isplativije!
2020 01 23
Ricinusovo ulje definitivno👍
2020 01 23
Moje trepavice nakon ekstenzija su bile nešto ravnije, vrlo brzo su se vratile na staro. Nisam primijetila neku veliku razliku osim toga. Ricinusovo ulje sam isto koristila. Sad opet imam ekstenzije. Mislim da je jako važno otići kod prave osobe. Razvikani saloni nisu garancija kvalitete jer često trpaju previše ekstenzija koje su preteške prirodnim trepavicama, a sve to samo kako bi postigle wow efekt.
2020 01 24
Slažem se...> arilni: > Moje trepavice nakon ekstenzija su bile nešto ravnije, vrlo brzo su se vratile na staro. Nisam primijetila neku veliku razliku osim toga. Ricinusovo ulje sam isto koristila. Sad opet imam ekstenzije. Mislim da je jako važno otići kod prave osobe. Razvikani saloni nisu garancija kvalitete jer često trpaju previše ekstenzija koje su preteške prirodnim trepavicama, a sve to samo kako bi postigle wow efekt.
2020 01 24
> Barb18: > Stvarno toliko ekstenzije trepavica uniste prave trepavice? > To stvarno nisam znala... i ja sam razmisljala ici na ekstenzije trepavica al sad cu definitivno razmislit i vjerovatno necu ic😶 Pa uniste ih ak cure ne znaju stavljat trepavice
2020 01 24
Moje kolegice su sve imale umjetne trepavice meni se to jako dopalo i razmisljala sam da ih ija ugradim. Medutim jedna od njih je skoro pa doslovce ostala bez ijedne trepavice tako da sam odustala. I u zelji da imam sto duze trepavice malo sam citala po forumima o serumima za rast trepavica. Odlucila sam se za dermaluxe lash. Svima preporucam. Je skuplji ali dugo traje. Trepavice su mi fantasticne nikada nisam imala tako duge i ne pada mi na pamet uopce to stavljat sad kad sam postigla sto zelim. Tako da moja topla preporuka. Lako za namjet nije masno.
2020 01 25
Ja stavljam ekstenzije 1-2 godisnje, ne idem na nadopune nego kako ispadnu - ispadnu i ne primjecujem nikakvu razliku, dok s druge strane prijateljica ih konstantno stavlja i normalno da je ostala bez svojih trepavica🤨 Ali to puno ovisi i gdje i kod koga se radi, koje ljepilo koristi, materijal i sl Ja sam bas zadovoljna, svakako ne skodi namazat ricinusovo ulje (moze i na obrve i na kosu, samo ne na lice da ti ne pocnu rast dlake😂), jeftino je a odlicno, nema smisla bacati novce na skuplje
2020 01 25
1 2