Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Ultra lip gloss

Pozdrav cure, trazim ruz/sjajilo da ostavlja ni manje ni vise ovakav efekt na usnama, ako tko zna gdje nabaviti u Hrv, neka marka ili Vi prodajete, a da ne kosta po zlato, zahvaljujem se😊 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/4364b05519ca77bd80fda9c953d30390.jpg)
2020 01 27
Colourpop je dosta jeftin. Nekada imaju besplatnu poštarinu za cijeli svijet pa si ga možete tada naručiti, dođe oko 6$. 😊
2020 01 27
Sjajilo se ne razlikuje od onih "običnih", samo je naneseno u vecoj količini, što se tiče Colourpopa...slike uvijek varaju...
2020 01 28
Hvala Vam cure, da znam, naravno da slike ne prikazuju realnost, ali sam cak i vidjala u svom gradu cure kojima to bas lijepo stoji kao na slici, zaj mi je sta ih nisan pitala😅, jos cu malo istrazivati☺️
2020 01 28
> lara96: > Hvala Vam cure, da znam, naravno da slike ne prikazuju realnost, ali sam cak i vidjala u svom gradu cure kojima to bas lijepo stoji kao na slici, zaj mi je sta ih nisan pitala😅, jos cu malo istrazivati☺️ Ako pronađete nešto javite ovdje! :) Možda bude sreće
2020 01 28