Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Što mi treba sve za plivanje na bazenima?

Curke, zbog zdravlja trebam krenuti na plivanje i frendica mi je rekla da mi treba isključivo jednodjelni badić i kapa za kosu. Pa me zanima da je to istina da na bazen nemrem u dvodjelnom badicu i s punđom? Nisam ni mislila močiti glavu tamo. Hvala
2020 01 27
Ja sam prije par godina išla, konkretno, na Utrine na bazen. Imala sam jednodijelni, ali mi nije bilo striktno rečeno da mi treba i kapa. Sad ne znam, možda su se od onda postrožili ili je i onda trebalo ali sam prošla ispod radara 😂 A što se tiče badića, jednodijelni je puno jednostavniji, iako se sjećam da je bilo cura i u dvodjelnom 😊
2020 01 27
I japanke za ici od svlacionice do bazena(i nazad)
2020 01 27
Hvala :) samo mi onda nije jasno treba li kapa ili ne?
2020 01 27
I ja bi trebala na bazen ali u Puli moraš sa kapicom i jednodijelnim kostimom i bas se ne mogu natjerati. Rađe ću vježbati pa ljeti plivati u moru jer mi je ovo koma.
2020 01 27
za zatvorene obavezno kapa, bar kod nas u domu sportova
2020 01 27
Na bazenu u Jelkovcu kapa je obavezna.
2020 01 27
> doricaSmb: > Curke, zbog zdravlja trebam krenuti na plivanje i frendica mi je rekla da mi treba isključivo jednodjelni badić i kapa za kosu. > Pa me zanima da je to istina da na bazen nemrem u dvodjelnom badicu i s punđom? Nisam ni mislila močiti glavu tamo. > Hvala Kad sam ja išla na plivanje, morala sam imati jednodjelni badić jer je to sport, kapu da ne smeta kosa (močit ćete glavu, skoro svaka vrsta plivanja uključuje ronjenje na dah), peraje (nisam sigurna jesu li Vama obavezne), naočale za ronjenje i to bi bilo to.
2020 01 28
> LornaSabic: > I ja bi trebala na bazen ali u Puli moraš sa kapicom i jednodijelnim kostimom i bas se ne mogu natjerati. Rađe ću vježbati pa ljeti plivati u moru jer mi je ovo koma. Plivanje je ozbiljan sport. :)
2020 01 28
Plivanje je divan sport i bilo bi mi pametnije da svoju zakržljalu vratnu i torakalnu kralježnicu odlučim počastiti njime ali mislim da me ipak bazen neće vidjeti, more hoće. 😁
2020 01 28
More je uvijek bolja opcija 😃
2020 01 28