Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Dečko iz bolnice mi se sviđa

Hejjj naišla sam na ovaj ženski forum i jako mi se sviđa, treba mi pomoć u vezi jednog dečka pa sam odlučila ovdi se obratiti. Prije par dana u našu bolnicu je dovezen dečko, koji je imao lakšu saobraćajku.Kada je došao sebi urlao je, vrijeđao, pričao gluposti i pričao ljekarima da želi da se ubije.Kada smo mu dali lijekove za smirenje bilo mu je bolje.I postao je mirnij, meni i mojim koleginicima je odmah zapao za oko, jer je baš zgodan i privlačan. Ja radim treću smjenu i nadzirem sve pacijente.Pričala sam par puta sa njim i rekao mi je da je razočaran u ljubav.Da od tate i mame nikada nije osjetio ljubav, da su ga oni uvijek mrzili... Mene je iznenadilo da je razočaran u ljubav jer je prezgodan, ali očito nije ok u glavi.:D Meni se on jako sviđa i osjećam da i ja njemu jer se primjeti po pogledu, kada se gledamo kao da vrijeme stane oko mene.Ja bi mu želila i kroz ljubav pomoći. Ako može neka pomoć i savjet?
2020 01 31
Može pomoć, a i savjet. Zapitaj se koliko je već puta ovaj Forum vidio izmišljene teme koje su otvarale osobe s lažnih profila. Nakon prvih 100 postalo je beskrajno dosadno.Savjet je da ovdje prodaješ, kupuješ i mijenjaš, takva je to stranica. Savjet je sam po sebi i pomoć.
2020 02 01
3 dana, tri profila. Koji ocaj
2020 02 01