Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Nove tenisice žuljaju!

Nove adidas tenisice žuljaju na peti (nosila ih prvi put), model ima kod pete hrpu spužve, pa mi je noga u čarapi išla gore dolje pa pretpostavljam da je trenje zaslužno za oguljenu kožu ❤️ netko savjet? Tenisice su kožne.
2020 02 01
Ja se nažuljam na apsolutno svaku novu obuću i obuću koju nosim prvi puta u sezoni, bez obzira što je nošena. Jedino što radim je da dok mi se ne smanji crvenilo ili ne zaraste žulj, ne nosim tu obuću. Kada to prođe nosim bez problema
2020 02 01
> meovORnever: > Nove adidas tenisice žuljaju na peti (nosila ih prvi put), model ima kod pete hrpu spužve, pa mi je noga u čarapi išla gore dolje pa pretpostavljam da je trenje zaslužno za oguljenu kožu ❤️ netko savjet? Tenisice su kožne. Za sada nosite nesto drugo sto Vam nece smetati pa opet pokusajte. Ako ste sigurni da Vam nisu velike, jer se to meni znalo dogadati, ne bi se trebale izuvati...
2020 02 01
Što je najbolje, lijeva me malo tiskala kod palca, pa sam kupila sprej za rastezanje kože i na kraju ironično prsti oke, a pete nastradale. Ne vidim način kako da bi mogla razgazit tu spužvu iza, osim da ih nosim često, ali tko će svaki puta trpiti te žuljeve xD
2020 02 02
> Ivaaaaa: > Ja se nažuljam na apsolutno svaku novu obuću i obuću koju nosim prvi puta u sezoni, bez obzira što je nošena. > Jedino što radim je da dok mi se ne smanji crvenilo ili ne zaraste žulj, ne nosim tu obuću. Kada to prođe nosim bez problema Da, ja ih nosim prvi puta općenito, znaju i mene nažuljati kad su nove, ali računala sam kao adidas su, iza hrp spužve kod pete, bit će udobne :D da sam bila pametnija stavila bi flaster prije
2020 02 02
> meovORnever: > Nove adidas tenisice žuljaju na peti (nosila ih prvi put), model ima kod pete hrpu spužve, pa mi je noga u čarapi išla gore dolje pa pretpostavljam da je trenje zaslužno za oguljenu kožu ❤️ netko savjet? Tenisice su kožne. Izlupati dio koji žulja čekićem Sama ili kod šustera Ako je zapetak od tkanine, nosim šusteru da stavi kožu...i onda jos malo izlupeta...i tojeto
2020 02 02
> bigorange: > > meovORnever: > > Nove adidas tenisice žuljaju na peti (nosila ih prvi put), model ima kod pete hrpu spužve, pa mi je noga u čarapi išla gore dolje pa pretpostavljam da je trenje zaslužno za oguljenu kožu ❤️ netko savjet? Tenisice su kožne. > Izlupati dio koji žulja čekićem > Sama ili kod šustera > Ako je zapetak od tkanine, nosim šusteru da stavi kožu...i onda jos malo izlupeta...i tojeto Mislite da će pomoći ako je iza tako debeli sloj spužve? Kpža je ispod, ali ispred kože je baš poprilični sloj spužve
2020 02 02
Obucite 2 para debljih čarapa, zavežite tenisice i onda upalite fen i pustite topli zrak na dio koji vam je krut. Pošto su kožne, matrijal ce se opustiti i oblikovat prema vašoj nozi. Ugasite fen i pričekajte par minuta da se ohlade, ponovite ako vas još žuljaju.
2020 02 02
> meovORnever: > Nove adidas tenisice žuljaju na peti (nosila ih prvi put), model ima kod pete hrpu spužve, pa mi je noga u čarapi išla gore dolje pa pretpostavljam da je trenje zaslužno za oguljenu kožu ❤️ netko savjet? Tenisice su kožne. Prije prvog nošenja tenisica, pod obavezno se zaštitim ovim flasterom za žuljeve i do sada nisam imala problem. Može, a i ne mora biti za jednokratnu uporabu, vodootporan je pa se može normalno svaki dan tuširati, ne ispadne i skroz je super. Vrlo je učinkovit i za žuljeve. Koristiti se može i za posjekotine i sl. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/35e9974200ef74f1f5c79a2d178b0268.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/7c769e012734f831b851d00f5d0b56a1.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6439d4f62f71c202f66efbfbd3534f39.jpg)
2020 02 03
> meovORnever: > > bigorange: > > > meovORnever: > > > Nove adidas tenisice žuljaju na peti (nosila ih prvi put), model ima kod pete hrpu spužve, pa mi je noga u čarapi išla gore dolje pa pretpostavljam da je trenje zaslužno za oguljenu kožu ❤️ netko savjet? Tenisice su kožne. > > Izlupati dio koji žulja čekićem > > Sama ili kod šustera > > Ako je zapetak od tkanine, nosim šusteru da stavi kožu...i onda jos malo izlupeta...i tojeto > Mislite da će pomoći ako je iza tako debeli sloj spužve? Kpža je ispod, ali ispred kože je baš poprilični sloj spužve Da,da Pomoci ce sigurno a neće se ostetiti obuća
2020 02 04
Ja imam jedne tenisice koje me uvijek zuljaju na malom prstu jer imaju šav unutra na tom mjestu, zato uvijek stavim flaster na taj prst da bude mekano. Ima u apoteci onih debljih flastera za zuljeve, pa bolje ih je stavit prije nego zulj nastane
2020 02 04