Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Cijena paketa otišla u nebo

Odlučila sam si kupiti torbicu onako lijepu, cvjetnu, radosnu. Dogovorim se s prodavačicom da mi pošalje poštom paketom za 18kn do 2kg s kojim se dobije kod za praćenje s obzirom da mi je tako najjednostavnije. Uplatim joj prije tjedan dana otprilike, jučer joj pošaljem poruku je li poslala paket, kaže nije neki problemi osobni bude danas, ja rekao ok, danas mi se javlja kako sam ju zeznula da je poštarinu platila 50kn a ne 18kn kako sam joj ja rekla da postoji. Ja ne znam ako mi netko može reći je li postoji paket poštom koji bi koštao 50kn pa nije u Ameriku slala ili me pokušava zeznuti
2020 02 17
Pozz, postoji. To je ovo nesto novo paket 24 h, ja sam tako muza poslala da mi posalje paket za 18 kn, a zena na salteru mu lijepo uvalila taj neki paket od 50 kn, posto se on ne razumije u te posiljke platio je 50 kn, a paket stigao isto kao da je isao za 18 kn. Ja vec dugo saljem preko poste pa znam kako i sto se salje, ali mi uredno tete tamo pokusaju uvaliti da mi skuplje izade.
2020 02 17
Ja danas slala paket sa otkupninom i platila 21kn.Jel Vam poslikala od pošte listić na kojem se vidi koliko je platila.
2020 02 17
Uh, taman sam kupila nešto, nadam se da će biti naplaćeno prema "normalnom" cjeniku. :(
2020 02 17
> mihemihe: > Pozz, postoji. To je ovo nesto novo paket 24 h, ja sam tako muza poslala da mi posalje paket za 18 kn, a zena na salteru mu lijepo uvalila taj neki paket od 50 kn, posto se on ne razumije u te posiljke platio je 50 kn, a paket stigao isto kao da je isao za 18 kn. Ja vec dugo saljem preko poste pa znam kako i sto se salje, ali mi uredno tete tamo pokusaju uvaliti da mi skuplje izade. Kada me pitaju hocete ovako ili onako ja uvjek pitam koje je jeftinije a da je sigurno i tako posaljem.Za ovo nisam nikad čula a ne bi platila ni u ludilu.
2020 02 17
Ja ima jednu tetu u posti koja mi uvijek hoce uvaliti skuplje slanje, ali vise znam sve opcije pa joj naravno to ne dopustim, ali muz to nezna i on je uredno platio i dosao doma sa potvrdom od tog paketa 24 koji je kostao 50 kn. Grozno.
2020 02 17
Gospođe na šalterima često znaju baš vrlo, rekla bih agresivno, pokušavati prodati skuplju opciju i ako se ne kužite, vrlo je vjerojatno da će vas pridobiti. Ja uvijek istražim mogućnosti preko web cjenika, često znam slati pošta paket za 18 kn i redovito odbijam sve ono plus što mi pokušavaju natovariti na tih 18 kn.
2020 02 17
Koliko sam ja skužila, taj Paket24 je stari HP express. Ali meni nije jasno odakle cifra od 50 kuna? Dakle, prema izračunu cijene na stranici pošte, maksimalna cijena koja je mogla ispasti za paket do 2kg je 39,60kn. A osim toga, ja sam prije par dana slala Paket24 preko 5kg (kategorija od 5 do 10kg) i ispalo me 47,70 kn. Tako da meni zaista nije jasno odakle ta cifra od 50 kuna i kako je dotičnu taj paket mogao koštati 50 kuna. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/04058ae4ac02ca008110f59bb9d8a51f.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/97373e96c455763dd7e8e5163485d925.jpg)
2020 02 17
> Boston: > Ja danas slala paket sa otkupninom i platila 21kn.Jel Vam poslikala od pošte listić na kojem se vidi koliko je platila. Nije
2020 02 17
> lanameric: > > Boston: > > Ja danas slala paket sa otkupninom i platila 21kn.Jel Vam poslikala od pošte listić na kojem se vidi koliko je platila. > Nije Onda trazite da Vam.posalje da vidite o cemu je rijec.
2020 02 17
prije negoli se ovo prometne u hajku, probajte riješiti to s njon. Niste joj dali krivu informaciju jer paket od 18 kn postoji. Nastup dotične je u startu neprimjeren jer tvrdi da ste je zeznuli...znači, već je uklizala đonom u vas iako ste joj dali točnu informaciju. Možda ste joj među prvim mušterijama pa plaća danak neiskustvu?
2020 02 17
Danas sam u posti slala veci paket, ali prilicno lagan i sa svojom ambalazom ga platila 15kn. Cuvam kutije od Tiska ili slicne i njih iskoristim za slanje.
2020 02 17
Prošli tjedan sam poslala torbicu poštom preporučeno izašlo me 18kn, i što me ugodno iznenadilo stigla je do kupca odmah drugi dan :-D
2020 02 17
cijena za paket 24 varira i s obzirom na otkupninu, tezinu, vrijednost i brzinu dostave. tako da vjerojatno je zena stavila dostavu sto brze moguce i svasta nesto s tim. mene je jedan paket 24 do 2 kg s otkupninom, velikom vrijednosti i dostavu do 3 dana dosao 70 kn. ali znajte da paket 24 nikad ne dodje u 24h x-) ali za krpice paket uredno 18 kn vrijednost do 100 kn i ciao
2020 02 17
> AnDra411: > Danas sam u posti slala veci paket, ali prilicno lagan i sa svojom ambalazom ga platila 15kn. > Cuvam kutije od Tiska ili slicne i njih iskoristim za slanje. To je vjerovatno bila preporučena pošiljka, ne postoji cijena za paket 15 kn. najniža cijena je 18, za težinu do 2 kg i naznačenu vrijednost od 100 kn.
2020 02 17
1 2